Форум

Data.BG Форуми: Дискусии: Quest & Adventure - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (27 Страници) +
  • « Първа
  • 25
  • 26
  • 27
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дискусии: Quest & Adventure

Потребителят е неактивен   m1TeT0 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 26-July 09

Преглед на мнениеm1TeT0, на 30.11.17 - 22:35, каза:

Ми, моята конфигурация е с процесор от 2006 и видеокарта от 2009 г. В тоя ред на мисли си се иска нова конфигурация за такива игри, ама като се има предвид, че цъкам игрите на hi-rez + battlerite от време на време...Дори и да взема нещо ново може да е напразно.

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Време е да направиш един ъпгрейд. :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Днес ще започна да играя Sherlock Holmes: The Devils Daughter, която излезе през 2016 година и да видим какво са сътворили. :Д

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Врътнах я играта, ама не може да се каже, че останах кой знае с какви хубави впечатления. Механиката на играта е интересна особено, когато трябва разрешиш случаят накрая и си събрал нужните улики трябва да ги свържеш и трябва да се внимава какво правиш, за да вземеш правилното решение. Също така трябва да събереш всички улики в противен случай развоя на случаят тръгва в друга посока и крайното решение може да не е правилно и дори ти изписва колко процента от хората правят това.

Ето така трябва да навържеш уликите като в тези сини кръгчета имаш да избираш по 2 варианта, което е най интересното за мен.

Публикувано изображение

Както казах механиката е интересна и създаването на правилен профил на герой е важен, защото след това имаш шанса да му задаваш правилните въпроси. Най гадното за мен беше, когато трябваше да се ходи по греда понеже трябваше да събереш клавиатурата и мишката в едно кръгче и така да ги държиш заедно вътре, а те се движат доста бързо и е кофти задача, но имаш опцията да го решиш на мига ако ти писне с пробите.

Публикувано изображение

Като цяло в цялата игра имаш да решаваш отделни случаи, които не са свързани помежду си и най странното е че по заглавието на играта оставяш с впечатление, че ще се върти всичко около един персонаж, но не е така и заглавието влиза в сила чак в последните 20 минути на играта, което някак си губи смисъл от всичко останало преди това. Просто случаите са дадени колкото да ги играеш и главната игра според заглавието е само около 20-30 минути, което е най голямото разочарование.

Интересна е като цяло, но не е нещо съвършено, което да те грабне от първите минути, но пък има и готини пъзели. :)

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 04.12.18 - 22:58

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   m1TeT0 

• Регистриран: 26-July 09
Всичко се върти около играта срещу живи хора. Жанрът няма как да мръдне, ако не се развива по някакъв начин. Преиграването на играта по няколко пъти е една от опциите и е нормално да акцентират върху нея. Аз играх Deponia преди седмица, обаче заглъзнах с едни пощенски гълъби, а и някак си не трябва да се занимавам с нещо друго, щото главата в края на деня ми е на аха...пък и ако с адвенчъри се пъна става още по-зле. Иначе жанрът ми е от любимите, но...
Публикувано изображение
0

• Madridist
Не е точно мъртъв, но в момента всеки гледа да направи игра, която да грабне повече хора и съответно да спечели от това.
Пак излизат подобни, ама не са така чести и трябва да сме благодарни и на малкото. :Д
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   turbotobg 

• Регистриран: 12-September 14
  • Град:Пловдив
Някой нещо да каже за новия Black Mirror ? Като гледам изискванията , имам чувството , че ще играя Red Dead Redemption или нещо подобно.
0

• Madridist
Аз все още не съм я почвал и мисля скоро да го направя. Просто остана назад сред другите игри, които бях планувал да цъкам и тази е следващата от този жанр понеже както писах по горе предната беше Sherlock Holmes: The Devils Daughter.

В момента цъкам психарията Outlast 2 и вероятно след нея ще я почне или новата Tomb Raider и чак след това ще видя тази.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist

Преглед на мнениеturbotobg, на 26.12.18 - 03:20, каза:

Някой нещо да каже за новия Black Mirror ? Като гледам изискванията , имам чувството , че ще играя Red Dead Redemption или нещо подобно.

Макар и след толкова време ще отговоря понеже я изиграх преди няколко месеца.

На мен лично не ми хареса и имаше доста куци моменти и доста безсмислени. Нищо общо с историята от първите две части и най вече от първата. Смисъл навързаха ги, ама някак си не беше същото и за мен лично тази последната част е пълен провал.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   keymarker 

• Регистриран: 04-March 06
  • Град:Ст. Загора
Изиграх Syberia 1 и 2, а сега съм на около 2 часа на 3та част. Много интересна и увлекателна история, особено първите 2 части. Красиво нарисувани картини, лесно и интуитивно управление. Обаче за сега съм разочарован от третата част - изключително лошо се управлява, героинята се върти като headless chicken насам натам, идеята да въртиш мишката задвижвайки разни елементи я намирам за напълно излишна и неприятна. Точките, с които са маркирани обекти и хора също са дразнещи. Историята ми куца малко, няма го Ханс вече и всичко е някак чуждо и без много смисъл. Както и да е, ще споделя още впечатления след време, за сега няма да се предавам.
0

• Madridist
Да, тройката изобщо не е като първите две части, но и тя има до някъде своят чар най вече в музиката. :D
Има интересни пъзели, но наистина механиката доста куца понеже е направена главно за конзолите и впоследствие е портната за PC.

Излизат и на трите платформи на един път, но идеята като цяло е да се играе с геймпад и заради това като я играем с мишката ни е толкова куца. Все пак се надявам да видим някой ден и 4-ка, но за сега май няма информация дали се задава нещо ново.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Между другото ще има нова игра за Съберия с име Syberia : The World Before. Очаква се скоро да се даде повечко инфо, въпреки че официално това го обявиха миналото лято и се очакваше да има новини, но явно са решили да не бързат с това. Скоро напомниха за това продължение, така че вече се надяваме да има повечко яснота кога да очакваме четвъртата игра.

Ето информацията от миналата година - https://www.microids...-new-adventure/

Наскоро се появи един пост в социалните мрежи, които следят изкъсо какво се случва и споменаха само чрез снимка и текст "Soon a new adventure".

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Да пусна и тук мнението си от съседната тема, че и без това си е за тук.

Новата игра се казва Syberia: The World Before - Prologue и може да пробвате демото/ Пролога в Steam.
https://store.steamp...fore__Prologue/

Графиката изглежда много по-добра от третата част или поне на снимките, защото все още не съм я пробвал. Явно ще е някаква предистория или поне според заглавието, ама предистория от кои събития точно все още ми е загадка.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Играта на мен за сега ми допадна и историята е интересна поне от този кратък пролог, който е около 1 час ако се бавиш да разглеждаш и да разговаряш с един двама в началото. Интересното е, че не хвърлят в две различни времена тази след края на Сиберия 3 и отвеждането на Кейт, която хич не си прилича с предната и с герой през 1937 година.

Ще видим как ще се развие историята и как ще преплетат двете съдби като излезе играта през 2021.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (27 Страници) +
  • « Първа
  • 25
  • 26
  • 27
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login