Форум

Data.BG Форуми: Windows Vista и всичко свързано с него vol.3 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (134 Страници) +
  • « Първа
  • 132
  • 133
  • 134
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Windows Vista и всичко свързано с него vol.3

Потребителят е неактивен   mesada 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 11-February 04
Здравейте, от няколко дни съм с лаптоп с Windows Vista Home Premium. Общо взето си нагласих всичко, но вчера попаднах на нещо дразнещо, което не знам как да оправя. На ХР като си сейвам файлове с уиндоуската сейв програма (демек десен бутон и Save As) като задам на първия фаил в коя директория да се запази и всеки следващ автоматично отива там докато не задам друго. Става въпрос като сейвам примерно 10 снимки, на първата и казвам запази в Pictures, и на всяка следваща тази директория и е по default. На вистата обаче си задавам под директория Wallpapers, но трябва да я задавам за всеки файл по отделно. Във Folder Options не видях от къде да го оправя това. Моля помогнете.

PS. Открих решение. Ако някой друг има същия проблем, отивате на Internet Options/Advanced, чеквате квадратчето на Show image download placehodlers и проблема е решен.
0

Потребителят е неактивен   hov 

• Регистриран: 19-August 06

Hellsno каза:

hov каза:

пичове сложих си виста и в сравнение с xp то процесора не се натварва ама ми бави сандъка е
core 2 quad q6600
4gb ram
hd 3870
ако сложа хп с кожа на виста пак ли ще бави толко

е ти луд ли си, аз съм 2GB RAM и core duo 2.00Ghz и работи перфектно.
в сравнение с xp тoгава летеще сега пак е добре ама... и да попитъм имам лаптоп които нямаше windows и сега е с vista нелегална де и ако мина граница има ли вариант да се заядат че няма лепенка на vista и да го вземат нещо ??
0

Потребителят е неактивен   hppavilion 

• Регистриран: 07-April 06
  • Град:742, Evergreen Terrace
YuLaw и аз нямам идея - иначе досега да сме отговорили

само виста ли има на компютъра или и ХР?
да не е лаптоп

(егати безумните идей)
cat /dev/zero > /dev/null
.::Ab Alio Exspectes, Alteri Quod Feceris!!!::.
0

Потребителят е неактивен   marvincho 

• Регистриран: 31-May 05

hov каза:

Hellsno каза:

hov каза:

пичове сложих си виста и в сравнение с xp то процесора не се натварва ама ми бави сандъка е
core 2 quad q6600
4gb ram
hd 3870
ако сложа хп с кожа на виста пак ли ще бави толко

е ти луд ли си, аз съм 2GB RAM и core duo 2.00Ghz и работи перфектно.
в сравнение с xp тoгава летеще сега пак е добре ама... и да попитъм имам лаптоп които нямаше windows и сега е с vista нелегална де и ако мина граница има ли вариант да се заядат че няма лепенка на vista и да го вземат нещо ??

Няма - не е задължително лаптопа да е с инсталирана ОС .Те (митничарите или там милициОнерите) , откъде да знаят дали си купил диск с вистата отделно от лаптопа ?
0

Потребителят е неактивен   yulaw 

• Регистриран: 10-September 05
  • Град:BUL, W SF

hppavilion каза:

YuLaw и аз нямам идея - иначе досега да сме отговорили

само виста ли има на компютъра или и ХР?
да не е лаптоп

(егати безумните идей)

първоначално ми го докараха с Windows Vista Business, след което инсталирах XP SP3 (не като отделна, ами на мястото Вистата). След това ми беше мерак за Виста Ултимейт (от първия пост "перф. релийз") и го свалих и записах. И при инсталацията му съм обяснил по-горе :lol:
0

Споделете тази тема чрез:

• (134 Страници) +
  • « Първа
  • 132
  • 133
  • 134
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login