Форум

Data.BG Форуми: Windows Vista и всичко свързано с него vol.3 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (134 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Windows Vista и всичко свързано с него vol.3

Потребителят е неактивен   rachoracho 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 21-September 05
виш за игрите не играя... ама ползвам Dreamweaver, Photoshop, CorelDRAW ... и за какви филми става въпрос?за HD? и това ще ми свърши ли работа Microsoft Windows Vista Ultimate x86 (zamunda.net) activated (Перфектен релииз без никакви проблеми)
0

Потребителят е неактивен   neandertaletsa 

• Регистриран: 22-December 04
  • Град:София Хоби: Байк
Този който вече теглиш също е много добър! :)
Фотошоп и дургите... ще вървят но може да усетиш минимално забавяне.
0

Потребителят е неактивен   rachoracho 

• Регистриран: 21-September 05
благодаря за инфото ... живот и здраве утре съм с виста :) аре лека и пак мерси
0

Потребителят е неактивен   tapaku 

• Регистриран: 04-October 06
Мерси,оправил се е :)
0

Потребителят е неактивен   mcfara 

• Регистриран: 01-May 06
  • Град:Червен Бряг
  • Интереси:rap , piramyd , mummys
Mного е гнусен този windows explorer - посочете алтернативи .
0

Потребителят е неактивен   drkucho 

• Регистриран: 25-November 06
Ам ,а кое е по-специалното на Бизнес и ако имам Оригинален , мога ли безплатно да си го ъпгрейдвам на ултра ?
0

Потребителят е неактивен   sisters 

• Регистриран: 08-May 04
  • Град:Varna City
имам малък проблем и незнам как да го реша и той е следният: цифровата ми камера на Виста не върви така както на Уин ХП т.е. не ми излиза икона че има включена дигитална камера ? За какво става така ! Слагам драйверите и кодек и пак нестава.А на УинХП мога да я ползвам и за УебКамера а на Виста немога...?! Някой мойели да ме светне а проблема и как мога да го реша?Ако сложа СП1 за Вистатат дали ще има някакъв ефект?
Човек е толкова голям- колкото са големи мечтите му ... !!!
Яко искаш да си орел- не се тикай при гаргите ....!!!!
0

Потребителят е неактивен   etsoPC 

• Регистриран: 06-January 06
  • Град:Стара Загора

mcfara каза:

Много е гнусен този виндовс експлорер - посочете алтернативи. &амп;#65533;
Total Commander ползвам, имаше и една xplorer 2
24/7 EP35-DS4 | E6300 @ 9.5x400 ~1.312v AC Freezer7 AS5 | 4x1 A-Data800 | ECS GTS250 512Mb | Audigy 2 ZS Retail | SamsungF1 750 Sata2/32 | Hitachi T7K500 320 Sata2/16 | FSP 350PNF | Philips 221v2AB | Win7x64
0

Потребителят е неактивен   bbrainsikk 

• Регистриран: 19-December 04
  • Град:Vratsa
Microsoft.Windows.Vista.Ultimate.x86.Integrated. December.2007.OEM.DVD-BIE

Някой който е тествал този релийз може ли да каже дали има някакви проблеми с него. Защото мисла да го иснталирам :)
0

Потребителят е неактивен   raptole 

• Регистриран: 30-May 07
  • Град:Los Angeles, California
  • Интереси:Мобилни телефони, компютри и всякакви джаджи.
Здравейте! Честита нова тема, въпреки че е същата като старата, все толкова ползена :)
Понеже имам 3GB RAM и съм с 32-битова Vista Ultimate September '07 OEM и искам да си сложа още 1GB и да станат 4GB RAM, но знам, че 32-битовата Vista работи само до 3GB и сега с тези 4GB RAM ще ми е нужна 64-битова версия. Искам да знам дали има нещо по-специално или по-сложно при инсталирането на тази операционна система? Знам как се слага Vista, но съм си слагал 2 пъти и е била все 32-битова, та въпроса ми е, дали ще има някакъв проблем при инсталацията и след нея? Ще ми е нужно да слагам само 64-битови програми от тук нататък, нали?
Ако може също така да ми дадете един пресен релийз, който да работи добре и да е 64-битов на Vista Ultimate.
Благодаря ви много, ще съм още по-благодарен ако ми отговорите на всички въпроси.
А пък и моето захранване е това, което си беше в кутията. Тя е хубава, но незнам дали самото то ще издържи? То е 350W оригинален Chieftec. Кажете ще има ли проблем захранването с 4GB RAM и останалите чаркова от подписа ми?
Моля отговорете на всичките ми въпроси, благодаря ви!
:)

0

Потребителят е неактивен   tottenhamthebest 

• Регистриран: 15-September 07
  • Град:White Hart Lane
  • Интереси:Football

raptole каза:

Здравейте! Честита нова тема, въпреки че е същата като старата, все толкова ползена :)
Понеже имам 3GB RAM и съм с 32-битова Vista Ultimate September '07 OEM и искам да си сложа още 1GB и да станат 4GB RAM, но знам, че 32-битовата Vista работи само до 3GB и сега с тези 4GB RAM ще ми е нужна 64-битова версия. Искам да знам дали има нещо по-специално или по-сложно при инсталирането на тази операционна система? Знам как се слага Vista, но съм си слагал 2 пъти и е била все 32-битова, та въпроса ми е, дали ще има някакъв проблем при инсталацията и след нея? Ще ми е нужно да слагам само 64-битови програми от тук нататък, нали?
Ако може също така да ми дадете един пресен релийз, който да работи добре и да е 64-битов на Vista Ultimate.
Благодаря ви много, ще съм още по-благодарен ако ми отговорите на всички въпроси.
А пък и моето захранване е това, което си беше в кутията. Тя е хубава, но незнам дали самото то ще издържи? То е 350W оригинален Chieftec. Кажете ще има ли проблем захранването с 4GB RAM и останалите чаркова от подписа ми?

То Вистата чете 3,5GB а не 3 а ето ти.Захранването ти ще издаржи.Ето ти един релийз.
http://zamunda.net/d...s.php?id=117905
В него е вграден SP1 RTM Final
0

tottenhamthebest каза:

raptole каза:

То Вистата чете 3,5GB а не 3 а ето ти.Захранването ти ще издаржи.Ето ти един релийз.
http://zamunda.net/d...s.php?id=117905
В него е вграден SP1 RTM Final

Ами той да не ми направи някакъв проблем и да ми иска код и след 30 дни да се працака "прозореца"?
Кога ще излиза SP1 ама да е кракнат?(не ми се сърдете, че питам, но отдавна не съм се интересувал от Vista)
Кажете дали има вече кракната и работеща нормално 64-битова версия?

0

Кракът даден от мен и от Еtso работят за всимчки релиизи. Това дали ще ти спре след 30 дни зависи само от теб. Ако не го кракнеш - ще спре. В инсталацията няма нищо различно. Някой програмя няма да ти вървят и ще е нужно да намериш техните 64 битови версии. Това е общо взето.

bbrainsikk каза:

Microsoft.Windows.Vista.Ultimate.x86. Integrated.December.2007.OEM.DVD-BIE

Някой който е тествал този релийз може ли да каже дали има някакви проблеми с него. Защото мисла да го иснталирам :)

Тестван. Работи идеално.

drkucho каза:

Ам ,а кое е по-специалното на Бизнес и ако имам Оригинален , мога ли безплатно да си го ъпгрейдвам на ултра ?

Не можеш да ъпгрейдваш към различни версии без да плащаш. Бизнеса има няколко приложения които го правят по-различен от хоум премиум. Ултимейт има всичко в 1.

kosmoss каза:

нз аз съм мн доволен от вистата и ношото IE не е лошо иначе алтернатива може би ще е новият Файрфокс но не съм сиг. кога ще излезе , хора крака Уиндолс-а за всички версий ли си работи аз съм със х86 на ОЕМ януарска от Арената доволен съм но до кога ? да правя ли крак-а ?

хора извинявам се за допуснати правописни просто не съм свикнал със кирилизатор-а на виста и ми е мн криво сега :–(

Кракът е универсален. Става за всички версии и всички релиизи.
0

Ами понеже ще си махна 1 от плочките рам и ще остана с 2гб, после ще добавя още 2гб, но на друга фирма, след като инсталирам 64битовата версия пак ли ще съм с 4гб и трябва ли рамта да е на една фирма за да бъде отчетена правилно?
а този 1гб ще го подаря на моя най-добър приятел.
Кажете ще стане ли така и ще си върви ли нормално уиндоуса?
Ами ако имам 2 плочки по 1гб и 1 плочка с 2гб пак ли ще ги отчете нормално?
Кажете ми, моля ви

0

Това е по-скоро въпрос за хардуер.
Но не би трябвало да ти създаде проблем ако честотите на всичките плочки са еднакви. Не да сложиш 2х1 DDR2 677 и една двугигабайтка 800. При този случай всичко ще работи на 677.
0

Потребителят е неактивен   hppavilion 

• Регистриран: 07-April 06
  • Град:742, Evergreen Terrace
та така и аз да се доредя да попитам за една по-скоро неудобна ситуация: Гледам в момента (е не баш сега де!) Кръстникът 1. Само че странно защо и Уиндоус Медиа Плейър и УМЦентър ми изкарват филма с двойни субтитри. Не че е дразнещо, понеже аз карам повече на аудио, но е малко неудобно от време на време. Проверих и филма не е с вградени субтитри, дали може да е от кодеците? - ползвам Vista Codec Package 4.5.8?

П.С: преди си изкарваше субтитрите нормално - т.е. само едни!
cat /dev/zero > /dev/null
.::Ab Alio Exspectes, Alteri Quod Feceris!!!::.
0

Доло до часовника ти се появяват няколко иконки като пуснеш филм. Това са ти кодеците. В 99% от случайте по-малките субтитри от двата вида са ти от една зелена стрелка сочеща... нагоре. Десен бутон > Hide Subtitles и изчезват като остават другите.

п.п Аз лично винаги махам по-малките щото не обичам да се зверя. Процедурата е същата за по-големите от другата иконка
0

Потребителят е неактивен   etsoPC 

• Регистриран: 06-January 06
  • Град:Стара Загора
за рамта ако ще взимаш 2гб модул направо продавай всички платки и вземи 2х2 или вземи 2х1 дали ще работят платки от различни производители (2х2, да не наблъскаш 4-ри различни :) ) не е сигурно, би трябвало да работят но може и изобщо да не изгрее компа
виж и дали дъното ти поддържа 2 гб модули :)

neandertaletsa каза:

Доло до часовника ти се появяват няколко иконки като пуснеш филм. Това са ти кодеците. В 99% от случайте по-малките субтитри от двата вида са ти от една зелена стрелка сочеща... нагоре. Десен бутон > Hide Subtitles и изчезват като остават другите.

п.п Аз лично винаги махам по-малките щото не обичам да се зверя. Процедурата е същата за по-големите от другата иконка
адаш, за DirectVobSub ли говориш :)
24/7 EP35-DS4 | E6300 @ 9.5x400 ~1.312v AC Freezer7 AS5 | 4x1 A-Data800 | ECS GTS250 512Mb | Audigy 2 ZS Retail | SamsungF1 750 Sata2/32 | Hitachi T7K500 320 Sata2/16 | FSP 350PNF | Philips 221v2AB | Win7x64
0

дам
Зеленото е DirectVobSub, а другото > ffdshow

За рамта > повечето дъна потдържат асинхронна работа на таймингите на паметите и не би трябвало да създава много проблеми.
Но да > най-добрия вариант е или 2х2 или 4х1 еднакви
0

Потребителят е неактивен   hppavilion 

• Регистриран: 07-April 06
  • Град:742, Evergreen Terrace
благодаря и на двамата за бързото отзоваване! сега вече ми светна пред очите!
I Feel Good. таррарараррарараа
cat /dev/zero > /dev/null
.::Ab Alio Exspectes, Alteri Quod Feceris!!!::.
0

Споделете тази тема чрез:

• (134 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login