Форум

Data.BG Форуми: Спамърска тема за хардуер - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (599 Страници) +
  • « Първа
  • 597
  • 598
  • 599
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Спамърска тема за хардуер Всичко което има бегла връзка с хардуер или технологии

Потребителят е неактивен   texass 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-September 07
  • Град:ВАРНА
  • Интереси:Real Madrid
Дайте мнение коя е по добра клавиатура от тези двете?

https://desktop.bg/k...ds-fury-NFU0867
https://desktop.bg/k...marvo-MARVOK632
0

Потребителят е неактивен   Tarvilian 

• Регистриран: 30-September 10
Абе ти имаш някакви проблеми.Писах си доводите и то 2 пъти.Освен определения друго не предлагаш.Много ясно че ще те подхвана като славчо,предупреждавах не 1 или 2 пъти.Сам си призна и то на друг,че принципно си крив и ляв,такова отношение ще получиш,много ясно.Като не ми даваш човешки доводи а само определения,точно така те подкарвам и аз.Обясни ми за инжекторите,за аквариумите и за ддр4-ката дето тръгвала погрешка на 333(как...!!!???!!).Иначе Филчо в случая не ми е много ясно какво го намесваш,човека е зает уикенда и не му е до спор с яростни сърдити отхвърлени старчета.Нещо комплекс ли имаш от него,че упорито ти е все в устата и го намесваш,не знам...

Преглед на мнениеslavigeorgiev, на 30.09.19 - 12:25, каза:

Реално разликата м-у G-sync и V-sync e че първата е свободна технология ,докато V-sync e патентована технология на Nvidia...... A т.н. free sync значи че монитора може да работи и с G-sync .

Технология AMD FreeSync синхронизира честотите на картината, за да се минимизират визуални дефекти и разкъсвания на изображенията. Реално тва е пънла измишльотина как си 1 ms ще ти накъсва картината
...
А както обясних и по горе не съм сигурен ни мисля че имаше пуснат драйвер от с които монитори с подръжа на G-sync работят и с V-sync.

която желаеш технология G-sync или V-sync и сам ще разбереш че разликата е почти няма

нито съм не образуван

нито съм необразван

0

Потребителят е активен   FRESKID 

• Регистриран: 12-January 12
  • Град:София

Преглед на мнениеTarvilian, на 13.10.19 - 22:14, каза:

Абе ти имаш някакви проблеми.Писах си доводите и то 2 пъти.Освен определения друго не предлагаш.Много ясно че ще те подхвана като славчо,предупреждавах не 1 или 2 пъти.Сам си призна и то на друг,че принципно си крив и ляв,такова отношение ще получиш,много ясно.Като не ми даваш човешки доводи а само определения,точно така те подкарвам и аз.Обясни ми за инжекторите,за аквариумите и за ддр4-ката дето тръгвала погрешка на 333(как...!!!???!!).Иначе Филчо в случая не ми е много ясно какво го намесваш,човека е зает уикенда и не му е до спор с яростни сърдити отхвърлени старчета.Нещо комплекс ли имаш от него,че упорито ти е все в устата и го намесваш,не знам...

Е аз какво ти писаах Бе?? И понеже знам отлично, че ни приемаш ни предаваш, няма да ти обяснявам по сто пъти какво мисля са ЕК360 и като цяло за водните. А ,че си опериран от някои човешки емоции, аз нямам вина!
Той щял да ми предлага отношение. Я се скрий някъде с твоите глупости и отношения.
Колата е като нова, Един собственик роден 1926г

Цитат

99,9% от потребителите си купуват ненужно мощен хардуер

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Какво ми писа?Колко бил лъскав комплекта,колко качествено изработен и как фитингите се били въртели.Ми те всички са така.Толкова писа по въпроса и останалото бяха определения на разпенена пенсия като от оня филм.Аз си писах доводите-радиатора е тънък и слаб.Крайно е недостатъчен.Да,шлауха е тънък,за високо производително водно се ползва 13/19.Обслужването нито е толкова често,нито е толкова трудно,за сметка на това плюсовете са несравними.Да,сложил съм червен оцветител,и с него системата работи 3 години,една и половина от които нонстоп понеже копаеше.Няма затлачвания,няма запушвания,няма нищо.Шлауха загуби една малка идея външен блясък и толкова.И понеже радиатора ми въпреки че беше поне двойно по мощен от тоя в комплекта е не съвсем достатъчен,сложих втори,и за всеки случай,не че имаше нужда,продухах с вода блоковете на процесора и видеото.Никакво затлачване.Системата си работи.За 3-ти път си пиша мнението защо тоя комплект на ЕК не си струва парите.Слаб е.За тази сума ще се подберат много по-читави компоненти като мощност.Помпата си писах не съм сигурен,и до момента не съм,защото не съм я проверявал.Обаче ти нали имаш някакви психически отклонения,и с пяна на уста почна с определенията,и как ЕК едва ли не не е за всеки и колко са яки.Сякаш не им пазарувам нещата от години.За това поредния апел,пий си кутийката с нощните лекарства,избърши си пяната около устата и си лягай,ще те тресне нещо.Не изпитвам особенно удоволствие да отговарям на яростни постчета без съдържание.

Мнението беше редактирано от Tarvilian: Днес, 22:38

Реално разликата м-у G-sync и V-sync e че първата е свободна технология ,докато V-sync e патентована технология на Nvidia...... A т.н. free sync значи че монитора може да работи и с G-sync .

Технология AMD FreeSync синхронизира честотите на картината, за да се минимизират визуални дефекти и разкъсвания на изображенията. Реално тва е пънла измишльотина как си 1 ms ще ти накъсва картината
...
А както обясних и по горе не съм сигурен ни мисля че имаше пуснат драйвер от с които монитори с подръжа на G-sync работят и с V-sync.

която желаеш технология G-sync или V-sync и сам ще разбереш че разликата е почти няма

нито съм не образуван

нито съм необразван

0

Потребителят е активен   Plymouth 

• Регистриран: 26-December 05
Не съм спец по водните, но с тръби изглежда по-красиво. :emote_tease:
Публикувано изображение

Huawei Mate 20 Pro / Sony PlayStation 4 Pro
0

Преглед на мнениеPlymouth, на 13.10.19 - 22:36, каза:

Не съм спец по водните, но с тръби изглежда по-красиво. :emote_tease:

Ако имаш предвид твърдия шлаух,да много по-красиво е.Обаче е доста по-трудно за изпълнение.Има там 1-2 дребни недостатъка,но като визия е просто несравнимо.Ако имах още 1 чифт ръце и ако не сменях толкова често компоненти,щях да си дам зор и да го направя.Просто ме мързи.Там вече са в горната лига маниаци,аз не съм толкова претенциозен.Мен ме интересува максимум ефективност на минимум обороти и шум.Сега примерно водата не скача над 33 градуса при игри и 600-700 оборота на вентовете.

Мнението беше редактирано от Tarvilian: Днес, 22:45

...

нито съм не образуван

нито съм необразван

1

Преглед на мнениеTarvilian, на 13.10.19 - 22:33, каза:

Какво ми писа?Колко бил лъскав комплекта,колко качествено изработен и как фитингите се били въртели.Ми те всички са така.Толкова писа по въпроса и останалото бяха определения на разпенена пенсия като от оня филм.Аз си писах доводите-радиатора е тънък и слаб.Крайно е недостатъчен.Да,шлауха е тънък,за високо производително водно се ползва 13/19.Обслужването нито е толиова често,нито е толкова трудно.Да,сложил съм червен оцветител,и с него системата работи 2 години,една и половина от които нонстоп понеже копаеше.Няма затлачвания,няма запушвания,няма нищо.Шлауха загуби една малка идея външен блясък и толкова.И понеже радиатора ми въпреки че беше поне двойно по мощен от тоя в комплекта е не съвсем достатъчен,сложих втори,и за всеки случай,не че имаше нужда,продухах с вода блоковете на процесора и видеото.Никакво затлачване.Системата си работи.За 3-ти път си пиша мнението защо тоя комплект на ЕК не си струва парите.Слаб е.За тази сума ще се подберат много по-читави компоненти като мощност.Помпата си писах не съм сигурен,и до момента не съм,защото не съм я проверявал.Обаче ти нали имаш някакви психически отклонения,и с пяна на уста почна с определенията,и как ЕК едва ли не не е за всеки и колко са яки.Сякаш не им пазарувам нещата от години.За това поредния апел,пий си кутийката с нощните лекарства и си лягай,ще те тресне нещо.Не изпитвам особенно удоволствие да отговарям на яростни постчета без съдържание.

Ти верно си невменяем! Е как може с такъв човек да се спори? Никак!
Написах какво ми е мнението за ЕК. Ще го повторя за колегата! Не за тебе!! Отлично изделие, в което е съчетано най-доброто на фирмата!! Нямам какво да добавя. Охлаждал съм с него 140 ватов процесор ПЛЮС видеокарта!! НЕ само процесор. И е адски смешно да убеждавам, който и да е потребител, че с такова водно е елементарно да се охлажда САМО процесор, при това 65 вата.

Цитат

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Избърши пяната от устата Бончо... Покажи я тая хладена карта с тоя кекав радиатор.славчо,вземи се в ръце, че виж какво те чака след години ако не се промениш, яростно отхвърлено човече.

...

нито съм не образуван

нито съм необразван

0

Тъпчо!! :D

едит: Ти си класически пример за самонадеян надут сульо, който не иска да повярва, че има и хора с друго мнение! :lol2:

Мнението беше редактирано от FRESKID: Днес, 23:12

Цитат

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Потребителят е активен   asuslogitech 

• Форумен трол
  • Регистриран: 12-July 08
  • Интереси:финансови

Преглед на мнениеdonmarley, на 12.10.19 - 00:22, каза:

има облачни технологии за игри, не ти трябва скъпа видео карта и процесор. Само интернет на висока скорост. Някой възползвали се е?

аз преди време ползвах облака на Sony PS NOW
в момента има trial период от 7 дни но задълже искат дебитна или кредитна карта, преди месеци не искаше никакви карти.
А да иска и американски акаунт на Сони, щото с български не става :lol2: + това трябва и оригинален контролер за PS4 ;)
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (599 Страници) +
  • « Първа
  • 597
  • 598
  • 599
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

5 потребители четат тази тема
4 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

1. asuslogitech,
  2. Plymouth,
  3. pky,
  4. skew

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login