Форум

Data.BG Форуми: Divinity-WoW търси екип - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Divinity-WoW търси екип WoW Server

Потребителят е неактивен   zansumm 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 27-April 13
  • Град:Пловдив
Здравейте.

Аз съм собственикът на Divinity-WoW, който търси екип да помага със сървъра. Работя по този сървър от 2-3 седмици и мисля да пусна 3 реалм-а, които да са Fun 255 Level, Instant 80 PvP и Blizzlike 12x. Няма да ги пусна 3те едновременно, а 1 по 1. Първият ще е Fun 255 Level. Трябва ми екип който да ми помага със форума, сървъра и да ми помага със скриптовете и да помага с правенето на Custom Items.

Трябват ми следните позиции:

Game-Master : 0/2
Forum Moderator : 0/1
Developer : 0/3
Item creator : 0/5

Аз имам повече 10 годишен опит с правене на сървъри, скриптове, сайтове и други такива, но искам да наема и още хора да помагат за да стане по бързо сървъра. Иначе сам ще го правя много повече време.

Също така сървърът ще има скриптове и евенти и много други неща, които никой друг сървър няма.

Добавете ме на скайп : devnecroreaper
0

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Под "наемане" имаш предвид някви хора без работа да влизат като няма какво да правят,или търсиш хора на който да плащаш за свършена работа.Просто ми е интересно.... :)
0

Потребителят е неактивен   danifilthy 

• Регистриран: 08-July 08
  • Град:Асеновград

Преглед на мнениеzansumm, на 11.10.15 - 15:21, каза:

...
Аз съм собственикът на Divinity-WoW, който търси екип да помага със сървъра.
Също така сървърът ще има скриптове и евенти и много други неща, които никой друг сървър няма.
...

Всички пиратки са еднакви особено с инстант левел и 12431231 кръв. Играе се 2-3 дена и след това омръзва. Ако можеш да направиш и да поддържаш 1-5x сървър тогава може да е интересно на хората. Но тогава се иска много работа а и едва ли някой би се навил просто ей така да си скъса задника от писане на код за тоя дето духа. Относно правенето на предмети ако ще ползваш Trinity(дори не знам дали съществува още) много не се разбираше с тях и трябва лек DBC едит.

Мнението беше редактирано от danifilthy: 13.10.15 - 01:03

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   HYPHeron 

• Регистриран: 25-November 14
  • Град:Разград
При 255 и Insta 80 ме изгуби тотално :) Работата е че както спомена колегата danifilthy 1-5x сървър ще държи някакъв интерес, всичко друго е ала-бала и 10 комшии онлайн във сървъра :)

Машина има ли ??
Връзка има ли ??
Парици за хостинг има ли ??

Ако ще си пускаш сървър на домашното PC само защото било със i5 спри преди да си си загубил времето и най-важното да изгубиш времето на хората който се замесят във това начинание.

Не се заяждам и не търся какъвто и да е било конфликт просто е хубаво да се види и другата страна на монетата преди някой да се захване с подобно нещо.

Мнението беше редактирано от HYPHeron: 13.10.15 - 18:09

0

Потребителят е неактивен   yellowsmile 

• Регистриран: 15-February 16
  • Град:Плевен

Преглед на мнениеHYPHeron, на 13.10.15 - 18:08, каза:

При 255 и Insta 80 ме изгуби тотално :) Работата е че както спомена колегата danifilthy 1-5x сървър ще държи някакъв интерес, всичко друго е ала-бала и 10 комшии онлайн във сървъра :)

Машина има ли ??
Връзка има ли ??
Парици за хостинг има ли ??

Ако ще си пускаш сървър на домашното PC само защото било със i5 спри преди да си си загубил времето и най-важното да изгубиш времето на хората който се замесят във това начинание.

Не се заяждам и не търся какъвто и да е било конфликт просто е хубаво да се види и другата страна на монетата преди някой да се захване с подобно нещо.

Защо има много хора които влизат и играят само за фъна, почвайки от 80 левел. И се задържат долу горе :D . Но наистина сякаш ще задържиш повече хора ако в сървъра се вдига по-трудно.

Мнението беше редактирано от yellowsmile: 20.02.16 - 05:24

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login