Форум

Data.BG Форуми: Link: Boardwalk Empire - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Link: Boardwalk Empire Престъпна Империя - Сериал, завършен

Потребителят е неактивен   turbotobg 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 12-September 14
  • Град:Пловдив
Чак сега успях да изгледам новия епизод. Еми изглежда , че тепърва предстои интересното. Голяма война ще е .
0

Потребителят е неактивен   Pontifex 

• Регистриран: 26-December 08
Следя го с огромен интерес. :eusa_clap:
Страхотен сериал, който на места се допира с реални личности от онова време. Само ми е странно как жабарите се разхождат с пушки из града необезпокоявани и разстрелват наред, а пък на Нъки му се наложи да зарови Джеймс, когато го уби, а на Илай му се наложи да лежи. За някакви дребни разстрелчета се пазят и крият, а за такава война се разхождат необезпокоявано и превземат градове. Дали наистина е било баш така?
"Проблемът със социализма е, че в един момент ти свършват чуждите пари"
/Маргарет Тачър/
0

Потребителят е неактивен   texass 

• Регистриран: 25-September 07
  • Град:ВАРНА
  • Интереси:Real Madrid
Точно така е било и няма нищо преувеличено и това е доказано в историята.Просто по времето на сухият режим мафията е набрала най-голяма скорост именно заради нелегалният бизнес с алкохола, а в последствие вече се е орентирала към наркотиците.Дори и тук това се забелязва, че никой освен Лучано не се занимава и не иска да се занимава с наркотиците, а и той не е ползван още масово и са се придържали към други опиуми тип билки и т.н..Между другото самият Лучано слага старта на контрабандата с наркотици след време и то когато става боса на босовете в Ню Йорк, но да видим дали това ще го заложат в сериала.Ако го покажат това то надали ще е в този сезон, защото за да стане босът на босовете има доста неща да се случат.
Лучано първо ще го пребият до смърт и ще му оставят белези за цял живот и след това той ще започне да си отмъщава и така постепенно ще се издигне до босът.

Няма какво да се изненадваш че не ги спира никой след като цялата полиция е корумпирана и то се показва и в сериала още от началото му.Хората ги е страх защото знаят какво следва ако се обадят и си мълчат, а полицията няма как да се меси все още тогава няма ФБР, която след време започва да ги гони именно за подобни дела.Между другото тези които сега отговарят за сухият режим са нещо като бъдещите агенти на ФБР, но ще минат доста години докато се сформира това бюро и започне да гони мафията.

Мнението беше редактирано от texass: 28.11.12 - 17:16

0

В момента тва за мен е най добрият сериал заедно с Walking Dead. Просто самата представа , че тва наистина се е случвало и начина по който е направен сериала с всички детайли е зашеметително. Надявам се да има повече сезони от 3-4. Интересно ми е дали е гледан с интерес в Щатите , щото от тва зависи дали ще има нови сезони общо взето.
0

Жалко че свърши този сезон :( Предполагам, лятото почва новия?
Спойлер: Ричърд дали не ги направи на пастет тия жабари?

Мнението беше редактирано от Pontifex: 05.12.12 - 01:04

/Маргарет Тачър/
0

Потребителят е неактивен   FiftiCent 

• Регистриран: 30-July 06
  • Град:Cashville & Black Wall Street
  • Интереси:Gangsta Rap,Hip Hop,Coca Cola
Днеска гледах последния епизод и много ме е яд, че трябва да чакаме почти година за да видим кво ще се случи.
Хареса ми хаоса който вкараха накрая на сезона и куп случки на които ще видим развитието чак средата на другия.
Ще вкарат и нови персонажи в другия сезон, предчувствам че ще бъде с повечко екшън сцени.
turbotobg интереса в щатите е много голям неслучайно миналата година на Марк Уолбърг и Мартин Скорсезе им връчиха награда мисля, че беше за продуценти на годината ли нещо от сорта

Pontifex де да беше лятото пак добре,но ще бъде септември догодина така, че ще си почакаме за нов сезон но кво да се прави здраве да е.

Мнението беше редактирано от FiftiCent: 05.12.12 - 16:33

Публикувано изображение

fifticent a.K.a. ShadyBlock
0

Голям сериал но жалко че HBO правят така кратки сезони, но поне сериалите им са на ниво и до сега не съм видял нито един лош което до някъде си е утеха.
Да чак другата есен ще има нов сезон освен ако няма вече заснети епизоди и да го пуснат пролетта, но се съмнявам защото до сега все са започвали септември с изключение на сезон 1 който почна в края на август.Всичките сезони свършват в началото на декември така че това не е изненада :)
0

Потребителят е неактивен   xaxaxa 

• Регистриран: 15-November 03
  • Град:Бургас
Новия сезон не ми хареса толкова колкото предните.Липсваше някак си динамика и интрига.По принцип самия сериал е по плавен в действията ,но този сезон ми се видя доста отегчаващ на моменти дори.Докато другите сезони ги изгледах на един тъх,то с тоя бая се мотах.Като цяло липсваше персонаж като Джеймс.С вкарването на тоя Розети опитаха да врътнат нещо,получи се добре,но като цяло липсва доста на сериала Джеймс. Все пак добро сезонче беше.
0

Преглед на мнениеxaxaxa, на 08.12.12 - 05:30, каза:

Новия сезон не ми хареса толкова колкото предните.Липсваше някак си динамика и интрига.По принцип самия сериал е по плавен в действията ,но този сезон ми се видя доста отегчаващ на моменти дори.Докато другите сезони ги изгледах на един тъх,то с тоя бая се мотах.Като цяло липсваше персонаж като Джеймс.С вкарването на тоя Розети опитаха да врътнат нещо,получи се добре,но като цяло липсва доста на сериала Джеймс. Все пак добро сезонче беше.

Не знам как може да е вярно това, защото точно обратното виждам - много динамика и екшън. Предните сезони се вътряха по-скоро интриги, маневри, бизнес и полиически игри, а сега започна истинската касапница.
/Маргарет Тачър/
1

Потребителят е неактивен   FiftiCent 

• Регистриран: 30-July 06
  • Град:Cashville & Black Wall Street
  • Интереси:Gangsta Rap,Hip Hop,Coca Cola

Преглед на мнениеPontifex, на 08.12.12 - 17:35, каза:

Не знам как може да е вярно това, защото точно обратното виждам - много динамика и екшън. Предните сезони се вътряха по-скоро интриги, маневри, бизнес и полиически игри, а сега започна истинската касапница.

подкрепям те с две ръце, наистина тоя сезон беше доста по разчупен от предните 2, вярно, че се усеща липсата на Джими защото той за мене беше доста колоритен персонаж, но въпреки всичко е интересно

Цитат

Докато другите сезони ги изгледах на един тъх,то с тоя бая се мотах.Като цяло липсваше персонаж като Джеймс.

ако си ги изгледал след като са излезли и си ги дръпнал на веднъж и на ден си гледал по 3-4 епизода съм съгласен с мнението, но ако си ги гледал в момента на излизането нещо не ти виждам логиката при положение, че като излизат през седмица и да искаш няма как да ги изгледаш на един дъх.

аз лично за този сериал разбрах пролетта на тази година и дръпнах първите 2 сезона и ги разцъках в рамките на 1-2 седмици и определено мога да кажа, че като гледаш бързо епизодите един след друг по 4-5 на ден например разбираш повече смисъла и ти е по интересно, в случая обаче 3-ти сезон нямах нерви да го издържа да излезе целия и тогава да го изгледам и въпреки всичко беше много добър. Догодина съм решил да ги изгледам всички епизоди за 1-2 седмици малко преди да започне 4-ти сезон
Публикувано изображение

fifticent a.K.a. ShadyBlock
1

Абе този сезон имаше доста повече екшън докато в предните се наблягаше повече на интригите, подкупите, вноса на уиски и любовните изкушения на този и онзи. :)
0

Потребителят е неактивен   lilscrappy 

• Регистриран: 16-September 04
  • Град:Plovdiv
Голям сериал, за няколко дена го изгледах определено си заслужава, но трябва вече да си сипвам по едно Whiskey 100гр. на серия като излезе новият сезон, че то голямо пиене пада да не оставам по назад :D

Мнението беше редактирано от lilscrappy: 30.12.12 - 13:20

0

Потребителят е неактивен   xaxaxa 

• Регистриран: 15-November 03
  • Град:Бургас
Хахах точно, направо те блазнят да си сипеш и ти.Особено като ти е жадно :chuckle:
0

Бях си оставил последните два епизода от сезона за десерт, а и покрай празниците нямах време да ги гледам.Снощи гледах 11-ти епизод и страшно се накефих на последната сцена от епизода, а именно как Капоне пристиха заедно с Илай и репликите му просто бяха класика "Пътувах 18 часа, за да дойда до тук.Имам нужда от баня и закуска, а после с теб ще седнем и ще ми кажеш кой ще умре" :D
Не помня точните думите сега, но бяха горе долу такива :D

Уникална сцена, а и целият епизод лично мен ме държа под напрежение и с нетърпение очаквам да изгледам тези дни и последната 12-та серия от сезона :)

Мнението беше редактирано от texass: 05.01.13 - 10:11

0

Потребителят е неактивен   lilscrappy 

• Регистриран: 16-September 04
  • Град:Plovdiv
texass
последните епизоди са много силни от сезон 3, с нетърпение очаквам новият сезон !
0

То целият сезон беше с такава нагласа, че накрая ще избухне война, но очаквах Ротщайн да подкрепи Нъки.След като Ал Капоне или по точно Торио не се яви на събранието преди няколко епизода, в което Нъки молеше за помощ той оставаше като единственият вариант за помощ и се радвам че откликна.Също се радвам и за Чоки макар двамата да имаха търкания няколко пъти и Чоки си има труден характер не предаде Нъки за пореден път.
Ще видя дали днес или утре ще изгледам последният епизод, защото пък имам и други да гледам и това ще го оставя за десерт отново :D
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Много добър сезон беше, а краят му също беше епичен макар че набързо оправиха проблемите, а очаквах доста повече екшън :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Започва се :emote_drinks:

8 септември 2013 - Boardwalk Empire - 04x01 - New York Sour
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

ооо голям кеф. Breaking Bad , Dexter , Hell on Wheels и ся Boardwalk Empire. Еми ще позабавя за Game of Thrones. :lol2:
0

• Madridist
Публикувано изображение

Обаче ще ни представят май съвсем различен сюжет и повече ще се орентират към издигането на Ал Капоне.
Гледам, че Стив Бушеми не играе в новият сезон и доста от старите актьори също, а има имена на малките Томпсън, но играни от възрастни актьори.

Съдя по каста на първи епизод от новият сезон - http://www.imdb.com/title/tt2483070/

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 08.09.13 - 23:40

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login