Форум

Data.BG Форуми: Counter Strike: Source лош Hitbox! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Counter Strike: Source лош Hitbox! проблем с hitbox-а

Потребителят е неактивен   arcovk 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 27-August 06
Здравейте, играя играта от както е излязла, закупена в стийм, имам гаден проблем с hitbox-а, понякога като целя противника, не му отчита никакъв демидж, примерно целя го точно в главата с AWP а той си е на 100 кръв, никакви поражения, с други оръжия е същото, сигурно му вкарвам 7-8 хита поне, а отчита 2-3. В зомби сървър, пак е същата работа, примерно като съм зомби и тръгвам да инфектирам противник, понякога се чува звука от хитването с ножа, но не го инфектира, както и обратното, зомбито ме инфектира и то от голямо разстояние докато бягам назад и го стрелям, точно като ме инфектира изведнъж го телепортира точно пред мен, пробвал съм и разни нет настройки през конзолата, без успех, играта ми върви с 300fps, търся фикс или нещо подобно, което поне да намали отклонението!

Примерно клипче от youtube:

Хитвам го точно в главата с AWP, никакъв демидж!

Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от arcovk: 23.04.17 - 20:07

0

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Имаш някав Lag Spike...ама от какво и как да се фиксне нз.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login