Форум

Data.BG Форуми: Компаньонки и еротични масажи в София - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (244 Страници) +
  • « Първа
  • 242
  • 243
  • 244
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Компаньонки и еротични масажи в София

Потребителят е неактивен   fetishlover 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 17-November 18
  • Град:София

mailbogdan, на 10.09.19 - 20:48, каза:

ММА да, много замряла тема. Все още очаквам с нетърпение отговора на Мия. Обикновено много бързо реагира ако някои я засегне, а сега.. такова продължително мълчание???
ДАВА ЛИ МИЯ ЛИЗАНЕ НА ГОЛО?
........
Кажи НЕ, скъпа и да приключваме.

Е това продължително мълчание не ти ли подсказва нещо? Да каже НЕ не може, а да каже ДА не иска... :D
0

Потребителят е неактивен   pepi777 

• Регистриран: 01-August 13
Ако не се лъжа в една от обявите и пише, че предлага "Face sitting" ...
Това според мен, би трябвало да отговаря на въпроса.
0

Потребителят е неактивен   SadoLindaaaa 

• Dominatrix / Department of BDSM
  • Регистриран: 16-March 12
  • Интереси:BDSM/Femdom

pepi777, на 11.09.19 - 10:47, каза:

Ако не се лъжа в една от обявите и пише, че предлага "Face sitting" ...
Това според мен, би трябвало да отговаря на въпроса.

На кой въпрос ? FS може да се прави на голо, през бельо, през чорапогащник или през клин.

Обикновено се прави така Публикувано изображение но има и различни други варианти :D

Мнението беше редактирано от SadoLindaaaa: 11.09.19 - 14:10

1

Потребителят е неактивен   endario 

• Регистриран: 13-March 14

dextermorganpld, на 10.09.19 - 09:00, каза:

Не можах да намеря нищо за тази: https://www.alo.bg/5816170
Пише, че предлага Squirting - някой да е бил за да каже мнение ?

Преди може би година се бях засилил да ходя. Случайно мой познат беше минал от там и беше казал, че момичето се държи неадекватно иначе била ок. Все пак не отидох, защото той не е с претенция (не че аз съм, ама все пак базови неща). После тук във форума съм чел само и единствено негативни коментари, като повечето от тях казват, че на снимките изглежда много по-добре от на живо и че била твърде дълго време в бранша и прочие.
Аз лично не бих рискувал. През годините твърде много го играх експериментатор. Сега ходя само при силно препоръчани.
0

Потребителят е неактивен   dextermorganpld 

• Регистриран: 16-May 19
  • Град:Пловдив

endario, на 11.09.19 - 14:11, каза:

Преди може би година се бях засилил да ходя. Случайно мой познат беше минал от там и беше казал, че момичето се държи неадекватно иначе била ок. Все пак не отидох, защото той не е с претенция (не че аз съм, ама все пак базови неща). После тук във форума съм чел само и единствено негативни коментари, като повечето от тях казват, че на снимките изглежда много по-добре от на живо и че била твърде дълго време в бранша и прочие.
Аз лично не бих рискувал. През годините твърде много го играх експериментатор. Сега ходя само при силно препоръчани.

Благодаря, колега.
Нещо да ми препоръчаш в този ценови диапазон ? 100-150 лева, която да дойде до хотелската ми стая.
За 200+ лв. чета в форума има избор, но ми идват прекалено много :)

Мнението беше редактирано от dextermorganpld: 11.09.19 - 14:22

0

Потребителят е неактивен   endario 

• Регистриран: 13-March 14

dextermorganpld, на 11.09.19 - 14:19, каза:

Благодаря, колега.
Нещо да ми препоръчаш в този ценови диапазон ? 100-150 лева.
За 200+ лв. чета в форума има избор, но ми идват прекалено много :)

В момента не бих ти препоръчал в никой ценови диапазон. Не съм ходил много време, защото не виждам НИТО една, която да ме устройва (да ме кефи визуално и от обявата да ми става ясно кво що, че не обичам да се обяснявам нито на място, нито по телефоните). Единствената, която работи и знам, че ще си изкараш ТОП е Лорета, но и там не съм бил отдавна (половин година вероятно). Обявата й в последните месеци ту се появява, ту изчезва. Предполагам, че движи само с редовни клиенти вече.
0

Потребителят е неактивен   SadoLindaaaa 

• Dominatrix / Department of BDSM
  • Регистриран: 16-March 12
  • Интереси:BDSM/Femdom

dextermorganpld, на 10.09.19 - 09:00, каза:

Не можах да намеря нищо за тази: https://www.alo.bg/5816170 Пише, че предлага Squirting - някой да е бил за да каже мнение ?Ако не съм се спрял на тази: https://www.alo.bg/4863428 От доста време е в бранша, чувал съм добри и лоши отзиви, някой на скоро да е бил при нея ?

endario, на 11.09.19 - 14:11, каза:

Преди може би година се бях засилил да ходя. Случайно мой познат беше минал от там и беше казал, че момичето се държи неадекватно иначе била ок. Все пак не отидох, защото той не е с претенция (не че аз съм, ама все пак базови неща). После тук във форума съм чел само и единствено негативни коментари, като повечето от тях казват, че на снимките изглежда много по-добре от на живо и че била твърде дълго време в бранша и прочие.Аз лично не бих рискувал. През годините твърде много го играх експериментатор. Сега ходя само при силно препоръчани.

dextermorganpld, на 11.09.19 - 14:19, каза:

Благодаря, колега. Нещо да ми препоръчаш в този ценови диапазон ? 100-150 лева, която да дойде до хотелската ми стая.За 200+ лв. чета в форума има избор, но ми идват прекалено много :)

endario, на 11.09.19 - 14:23, каза:

В момента не бих ти препоръчал в никой ценови диапазон. Не съм ходил много време, защото не виждам НИТО една, която да ме устройва (да ме кефи визуално и от обявата да ми става ясно кво що, че не обичам да се обяснявам нито на място, нито по телефоните). Единствената, която работи и знам, че ще си изкараш ТОП е Лорета, но и там не съм бил отдавна (половин година вероятно). Обявата й в последните месеци ту се появява, ту изчезва. Предполагам, че движи само с редовни клиенти вече.

Темата е за 'Масажи в София'. Моля да продължите коментарите и препоръките за компаньонки ТУК :excl:
0

Потребителят е неактивен   plasdf 

• Регистриран: 17-July 13
Колеги, ходи ми се на някаква леля :) Препоръчайте нещо над 40 и в рамките на разумното :)
https://adamieva.inf...922/palava-dama 0877389597
Някой да е пробвал тук?
0

Споделете тази тема чрез:

• (244 Страници) +
  • « Първа
  • 242
  • 243
  • 244
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

7 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 7 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login