Форум

Data.BG Форуми: Дискусия : Pro Evolution Soccer 2018 [PES 2018] - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дискусия : Pro Evolution Soccer 2018 [PES 2018]

Потребителят е неактивен   antracsa 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 02-June 05
  • Град:bFL-team.com
Публикувано изображение
Първо геймплей видео 4к 60 фпс

Играта, в която се създават легенди!

Pro Evolution Soccer се завръща и тази година с разгърнат геймплей, много подобрения, интуитивно управление, за да докаже, че това е най- добрата спортна игра и най – истинското футболно изживяване.

Отличници в класа по геймплей! За ралистично усещане на терена, механиките на играта и скоростта на действието са преработени и подобрени. Възможността за стратегически дрибъл дава на играча повече контрол над ситуацията и изпълнение на сложни защитни отигравания.

Real Touch + – предизвикателството във футболните игри, винаги е било управлението. Затова системата 1st Touch е базирана въз основа на физичното взаимодействие на топката с терена и отбора, и действията, които играчът трябва да изпълни.Интуитивното управление, само по себе си, не е достатъчно. То трябва да бъде и лесно. Различните футболисти притежават различни умения с топката и следва да бъдат направлявани по уникален начин. В допълнение, вече имаш пълен контрол над подаваните пасове, тяхното изпълнение и планиране, както и посрещането на топката с цяло тяло.

Красива графика с реалистични движения. Благодарение на технологията Real Capture играчите, както и заобикалящата ги среда, са истински и живи. Какво да кажем повече – подобрения във визуализацията, магията е в малките детайли, събрани от над 20 000 отправни точки в архитектурата на стадионите. Освен дъхът на играчите през зимата, раздвижените сенки, развълнуваната публика, разпръсващата се вода, сега можеш да добавяш и татуировки по цялото тяло на футболистите.

Онлайн co-op режим – нов режим на игра с възможност за мачове 2v2 и 3v3 . Забавлявай се с приятели и изведи отбора си на първо място в офлайн съревнование за удоволствие.

Интерфейсът на менютата е изцяло обновен. А представянето на играчите в myClub носи тръпката на предаването на живо.

Опцията Random Selection Match се завръща с нов облик и допълнения.
Да създадеш твой отбор не винаги е лесно. Като мениджър в Master League ще ти се наложи да провеждаш интервюта, да трансферираш играчи и да организираш предварителни срещи. Нищо по – лесно от това с нововъведенията в механиката за трансфер и подбор.

Pro Evolution Soccer 2018 Premium Edition Включва следното допълнително дигитално съдържание:

Exclusive agent за myClub.
UEFA Champions League Agent за myCLub.
Partner Team Agent
4 x Start Up Agents
10,000 GP x 10 weeks.
Ексклузивни карти от UEFA Chamions League, колекция 2017/18

Еклсузивни добавки за PS4 , Xbox One и PC/Steam

Сигнал Идуна Пар
Тунела на стадиона с играчите.
Онлайн ко-оп
Мастър Лига – Презентации
ПРЕГЛЕД НА ПРЕЗЕНТАЦИЯТА – каквото и да значи това.

Източник : ТУК

Мнението беше редактирано от antracsa: 19.06.17 - 17:37

Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   Sp3c7a7oR 

• Регистриран: 18-October 10
  • Град:America
  • Интереси:MILFS
Имам чувството ,че играта я правят всяка година по - зле ... само като видя движението на играчите и ми е ясно ,че тази година пак Фифа ще се играе...
На някои хора им харесва де, не говоря за всеки а мое мнение!

Мнението беше редактирано от Sp3c7a7oR: 19.06.17 - 19:12

Сисe
Παναθηναϊκός
0

Аз лично съм заинтригуван от това ,че РС версията ще е НАЙ добрата версия на играта.. НАЙ накрая... и ко-оп режимите, тъй като съм ОГРОМЕН фен на ко-оп-а от PES 4 насам . Почти всяка вечер все още играя PES 6 2 vs 2 онлайн и.. няма такъв кеф . За ПЕС 2018 .. определено ще я купя.. само да пуснат системните изисквания да видим дали и как ще ми върви .

Иначе , отворена онлайн бета за конзолите . Така ,че ако някой от вас има PS4 или Xbox One ще може да играе играта много скоро .
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   fro3enMind 

• Регистриран: 01-October 14
Аз цъкам PES 2017 на PS4, но съм разочарован. Така и не оправиха тази простотия с центриранията. Всеки играе само центриране, губи се целия кеф от играта. Снощи за пореден път Меси ми надскача 2-та централни бранители, които са Рамос и Боатенг, и бележи с глава. 70-80 % от противниците, като им дадеш анализ на играта, центранията им са на първо място. Явно на PC е доста по-добре, направих с 1 приятел няколко мача и останах с доста по-приятни впечатления. Но е абсурд да дам пак 100 и кусур за тая помия нa PS4...
0

УХА ! Най накрая геймплей видео от ко-оп режима

Публикувано изображение
0

Ето го и PES 2018 за РС | Steam

Мнението беше редактирано от antracsa: 24.06.17 - 11:04

Публикувано изображение
0

https://www.youtube....h?v=I0pqBW2vxDc
Сисe
Παναθηναϊκός
0

Потребителят е неактивен   asdasdasdasfasdasd 

• Регистриран: 12-June 17
  • Град:Бургас
Тъпото при ПЕС е, че всеки гол е почти еднообразен. Пас, пас, гол. И винаги от малкото наказателно е гол. Много тъпо. Някой да обясни на Конами, че голяма част от головете се вкарват от далеч.

И още нещо. На 28 Юли пускат ПЕС 2018 за 11 дни. На Xbox One може ли да се играе или трябва да имам Gold акаунт?

Мнението беше редактирано от asdasdasdasfasdasd: 09.07.17 - 22:42

0

Преглед на мнениеasdasdasdasfasdasd, на 09.07.17 - 22:24, каза:

Тъпото при ПЕС е, че всеки гол е почти еднообразен. Пас, пас, гол. И винаги от малкото наказателно е гол. Много тъпо. Някой да обясни на Конами, че голяма част от головете се вкарват от далеч.

И още нещо. На 28 Юли пускат ПЕС 2018 за 11 дни. На Xbox One може ли да се играе или трябва да имам Gold акаунт?

Къде го видя ,че на 28ми я пускат за 11дена фри?
Сисe
Παναθηναϊκός
0

На 20 юли пускат онлайн бета 1v1 и 3v3 за PS4 и Xbox. За PS4 няма да е необходим PS+, за Xbox ще трябва Gold.
0

ХАЙДЕ не остана .. ! Само някой който е по запознат да каже , кога точно се ъпдейта PSS на Сони ? Кога ще изкарат новите " демота и бети " утре ? Веднага след 00:00 или... трябва да се чака друг част .

Мнението беше редактирано от antracsa: 19.07.17 - 12:00

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   vankata3 

• Регистриран: 16-April 17
  • Град:Русе
Изтеглих бетата за пс4,обаче не ми дава да играя,някаква грешка ми дава нещо от сорта,нещо не съм се конектал както трява да проверя онлайн настройките и тн обаче си цикам демото на пес17 онлайн със др играчи без проблем и нз къде е прпблема,някой може ли да ми обясни какво става и как да оправя проблема?
0

Преглед на мнениеvankata3, на 20.07.17 - 02:27, каза:

Изтеглих бетата за пс4,обаче не ми дава да играя,някаква грешка ми дава нещо от сорта,нещо не съм се конектал както трява да проверя онлайн настройките и тн обаче си цикам демото на пес17 онлайн със др играчи без проблем и нз къде е прпблема,някой може ли да ми обясни какво става и как да оправя проблема?

Не е при теб проблема. Може би имат проблем със сървърите, ще трябва да се изчака.
0

Unable to connect to Game Server as it may be currently under maintenance or because yor Network Setings may be configured incorrectly,мн харесвам пес даже като излезе ще си я купя ама тука много се изложиха защо правят нещо като не са готови още за това,можеха по късно да пуснат бетата но веднага да се играе сега 12 часа по късно без промяна.
0

При мен вече всичко е ОК. Даже направих 1 мач 1v1. Много ми се иска да пробвам 3v3, но засега не става. Интересно че много бързо ми намира 2-ма съотборника, но като почне да търси 3-ма съперника и си остава само с търсенето...
0

Преглед на мнениеvankata3, на 20.07.17 - 11:44, каза:

Unable to connect to Game Server as it may be currently under maintenance or because yor Network Setings may be configured incorrectly,мн харесвам пес даже като излезе ще си я купя ама тука много се изложиха защо правят нещо като не са готови още за това,можеха по късно да пуснат бетата но веднага да се играе сега 12 часа по късно без промяна.

Ясно е че пробват нещо с онлайн бетата ама незнаем какво точно. Може сървърите... На мен ми хареса играта може да си я купя и аз , много комбинацийки има трябва да ги науча.. Много ми хареса, рязкото движение когато сменяш посоката :)

Мнението беше редактирано от Sp3c7a7oR: 20.07.17 - 21:13

Сисe
Παναθηναϊκός
0

Така и не мога да се закача на 3 vs 3, но изиграх 5-6 мача 3 vs com и съм доста впечатлен. А на 3 vs 3 ще е мега яко предполагам. Май този режим ще се окаже доста успешен.
0

Играх 3 vs 3 com точно 3 мача първите 2 мача добре беше хареса ми,следващия мач попаднах със някакъв откачен шибаняк който искаше всеки път като взимаше топката да я вкара във нашата врата и общо взето ни правеше сечено,много се ядосах и излязох,миналата година не си купих играта обаче тази задължително от озон ще си я купя,да попитам момчета има ли някав начин да тука всички фенове на играта да играем онлайн?за последно играх със българи онлайн на фифа 07,и така по бързо ще намираме играчи със който да играем,какво мислите?
0

Вчера направих няколко мача 3 vs 3 и определено съм доста очарован. Естествено гадно е ако ти се паднат кофти съотборници, които не обичат подават, правят шпагати безразборни или просто не разбират смисъла на играта на футбол. В този режим индивидуалните качества на отделния играч малко се позагубват, много важно е как ще "четеш" играта. Примерно когато съотборник е с топката винаги се старая да атакувам празните пространства, кофти е че той има само 2-3 секунди да пусне пас, иначе отивам в засада, а доста играчи просто не ги виждат тези неща и въпреки, че в последствие съм в очевидна засада той пуска пас. В защита като ни атакуват по крилото и аз отивам с бека към противника, другите 2-ма съотборници се втурват и те натам, което няма смисъл и ако някои от тях е с ц.защитник остава голяма дупка. В обратния случай, когато аз управлявам защитника и виждам, че мой съотборник отива към крилото се старая да се позиционирам в наказателнот поле и да изчакам центриране или ако го премине да го посрещна чак тогава. Просто наистина кефа в случая, че трябва да се мисли един вид като футболист, какво точно трябва да направиш в дадена ситуация. Аз лично нямам самочувствието, че съм кой знае колко добър играч, но при 3 vs 3 почти винаги съм с най-много голове и асистенции, тъй като винаги се старая да позиционирам правилно играчите. В атака нещата ми се получават добре, в защита трябва да подобрявам играта си. Абе голям Кеф си е...
0

Потребителят е неактивен   emodinkov 

• Регистриран: 02-September 06
  • Град:Карнобат
Бре..... сефте чувам добри думи за Пес (От доста време насам). Чакам ПС-то и.... ще видим как са нещата :)
G2A.com ЦЪК

or

Kinguin ЦЪК

Steam групата ми Всякакви новини с CS:GO, Bundle, GiveAway и много друго :)

Публикувано изображениеПубликувано изображение

еБългария?
0

Споделете тази тема чрез:

• (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login