Форум

Data.BG Форуми: Подправки за барбекю - овкусяване , печене , сосове и т.н - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Подправки за барбекю - овкусяване , печене , сосове и т.н Всичко за барбекю

Потребителят е неактивен   peziveng 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 08-December 14
  • Град:Пловдив
Здравейте , та решил съм да спретна една голяма скара , която ще включва кюфтета за бургери , свински пържоли и може би шишчета . Та въпроса ми е искам да използвам някоя готина подправка или марината , която да не е много скъпа и да е специално за скара . Гледал съм много клипове за американската скара , но тук тези подправки не се срещат , а ако се срещат незнам къде . Също така и маринатите знам че има готови . Та ако се сещате от куде може да се вземе някоя подправка за кюфтета и пържоли дайте линк или магазин или верига от където може да се купи . сЪЩО ТАКА и сосове ако знаете леко лютиви може да препоръчате . Говоря за чужди имена , не бг или нещо подобно . Може и домашно приготвена подправки .

ПС : ОТ сосове съм ползвал този http://www.remia.com...q-grill-sauces/
RED HOT CHILLI - Много ми хареса , но ми втръсна вече

Мнението беше редактирано от peziveng: 18.04.17 - 22:59

ПЕЗЕВЕНГ НОМЕР 1 -- Единствения в аферата ''Лекогейт''

Селянин е социално, а не географско понятие..

Селския гъзар вика на прасето си : GUCCI GUCCI GUCCI
0

Потребителят е неактивен   vaaalll 

• Регистриран: 01-December 05
  • Град:София
  • Интереси:да поседна надълго
Аз ползвам на Пикантина подправка за барбекю и скара...омазнявам с олио пържолката и след това овалвам с тая подправка и оставям за 1-2 часа. Някъде около 1,20 е пакетчето. Лук, тиквички, дори риба правя на скарата с тая подправка и всички я харесват.

Цитат

ПС : ОТ сосове съм ползвал този http://www.remia.com...q-grill-sauces/
RED HOT CHILLI - Много ми хареса , но ми втръсна вече

Това нещо много ли е люто, става ли за деца и откъде я взимаш, че не съм виждал?

Мнението беше редактирано от vaaalll: 19.04.17 - 08:58

Няма лоша ракия и хубава лопата.
Безкофеиново кафе и безалкохолна бира водят до надуваема приятелка.
В алкохола има женски хормони...като пийна почвам да говоря глупости и не мога да шофирам.
По-добре да видиш в Google Maps къде си пиянствал, отколкото в Youtube как!
Много искам да съм змия...хем върви, хем лежи.
0

Потребителят е неактивен   jackkk 

• Регистриран: 19-September 08
Лично не съм фен на маринатите и сосовете. Просто слагам сол, лук и черен пипер и оставям в хладилника предната вечер. В някои магазини има готови овкусени пържоли. Понякога си купувам от този сос, не е лош, има нормална, сладка и лютива версия. Около 6- 7 лева е. За всеки случайда да поясня, че се се слага след като са изпечени пържолите и си ги ядеш, а не да ги мажеш сурови със соса. :chuckle:

https://www.supermag...480-%D1%80.html
I abide my heart to know wisdom, and to know madness and folly. I perceive that this also was a chasing at the wind. For in much wisdom, is much grief. And he that increaseth knowledge, increaseth sorrow.
0

Потребителят е неактивен   peziveng 

• Регистриран: 08-December 14
Значи пичове утре ше е най голямата скара , която съм правил през живота си . Та взех си най обикновенна подправка за барбекю , мисля си че ще свърши работа . Търсих всякакви , но всичките бяха с еднакви съставки та взех една . Взех си и HEINZ лютив кетчуп и чеснов сос та това е общо взето . Смята бурферчета и пържолки мощно + пържени картофки .

Публикувано изображение

Ето това е чесновия сос надявам се да е добре

vaall: Има ги в МЕТРО тези сосове там съм ги виждал единствено .Мен лично ми хареса red hod chlilli , няколко пъти вземах и е идеален за сандвичи и бургери , но ми втръсна . :)

Мнението беше редактирано от peziveng: 19.04.17 - 14:09

ПЕЗЕВЕНГ НОМЕР 1 -- Единствения в аферата ''Лекогейт''

Селянин е социално, а не географско понятие..

Селския гъзар вика на прасето си : GUCCI GUCCI GUCCI
0

Потребителят е неактивен   diinana 

• Регистриран: 28-April 17
Горчицата била голяма работа!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login