Форум

Data.BG Форуми: Дискусии за компаньонки (в различни населени места) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (1267 Страници) +
  • « Първа
  • 1221
  • 1222
  • 1223
  • 1224
  • 1225
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дискусии за компаньонки (в различни населени места)

Потребителят е неактивен   toshko11 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 18-January 15
  • Град:Пловдив
Някой знае ли цената за час на Мия в обявата пише 100лв за 30мин което означава че за 1 час трябва да е 200лв а тук сега и преди чета някакви коментари 300-400 лв питал съм колеги които са ходили при нея доволни са хората но ми казват тези 100лв които ги е написала в обявата са за добър ден нагласи 300 400 ако искаш да си изкараш добре някой ще обясни ли за какво става дума ?
1

Потребителят е неактивен   SadoLindaaaa 

• Dominatrix / Department of BDSM
  • Регистриран: 16-March 12
  • Град:София
  • Интереси:BDSM/Femdom

toshko11, на 20.07.19 - 10:43, каза:

Някой знае ли цената за час на Мия в обявата пише 100лв за 30мин което означава че за 1 час трябва да е 200лв а тук сега и преди чета някакви коментари 300-400 лв питал съм колеги които са ходили при нея доволни са хората но ми казват тези 100лв които ги е написала в обявата са за добър ден нагласи 300 400 ако искаш да си изкараш добре някой ще обясни ли за какво става дума ?

'Колегата' @Monsanto, за когото отдавна подозирам, че е самата Мия, може би ще ти обясни по-подробно :emote_drinks:

Мнението беше редактирано от SadoLindaaaa: 20.07.19 - 10:55

1

Потребителят е неактивен   maymun4o 

• Регистриран: 18-November 18

toshko11, на 20.07.19 - 10:43, каза:

И за 1 час, и за 1/2 час Мия е написала 100 лв, вярно е. Което си е доста странно, наистина. Съветвам те по телефона да я попиташ първо и да уточните този "дребен" детайл. По принцип лично според мен важното е какво е написала за 1 час, така че би трябвало да си е 100 лв за 1 час. Бил съм при нея, готина е и се чука здраво, само дето годинките са около +10 и е доста нисичка, но пък компенсира с голям и хубав силиконов бюст. Би трябвало за 100 лв да си изкарате добре. Успех и пиши после какво е станало. :emote_drinks:

:excl: Ако все пак ти каже друго - че, например, за 1 час е 200 лв, ѐби ѝ путката майчина и не се занимавай повече с нея. Не е само тя в София - има още много готини каки за тея парички. :evil2: :P :chuckle:

Мнението беше редактирано от maymun4o: 20.07.19 - 11:37

0

Потребителят е неактивен   cynicism1 

• Регистриран: 20-July 19
https://www.alo.bg/6172386 някакви мнения?
0

SadoLindaaaa, на 20.07.19 - 10:50, каза:

'Колегата' @Monsanto, за когото отдавна подозирам, че е самата Мия, може би ще ти обясни по-подробно :emote_drinks:

Ами ако е тя още по добре нека каже кое колко да се знае :D .А ти Линда защо не пускаш нови клипове пусна 3-4 преди 7-8 години и това беше :sadsad: сигурен съм че от тогава до сега още повече си задобряла в това което правиш ама не го дръж само за себе си сподели и ние да видим :D
1

toshko11, на 20.07.19 - 12:24, каза:

.А ти Линда защо не пускаш нови клипове пусна 3-4 преди 7-8 години и това беше :sadsad: сигурен съм че от тогава до сега още повече си задобряла в това което правиш ама не го дръж само за себе си сподели и ние да видим :D

Защото не съм имала клиенти, които са навити да се снимат в клипове. Имам достатъчно снимки на сайта :)
1

toshko11, на 20.07.19 - 12:24, каза:

Ами ако е тя още по добре нека каже кое колко да се знае :D .А ти Линда защо не пускаш нови клипове пусна 3-4 преди 7-8 години и това беше :sadsad: сигурен съм че от тогава до сега още повече си задобряла в това което правиш ама не го дръж само за себе си сподели и ние да видим :D

Ти, който от 2-3г. се каниш и си драскаш тука, да беше дошъл да провериш дали съм за задобряла или не :lol2:
1

Потребителят е неактивен   sas111 

• Регистриран: 23-November 18

maymun4o, на 20.07.19 - 08:31, каза:

https://www.alo.bg/6074332, https://www.alo.bg/5074174, https://www.alo.bg/5490499

Бяла циганка от Елин Пелин. Грозна като смъртта, страшен караконджул. И го прави естествено и с цигани, независимо какви ги дрънка в допълнителната информация. Само допреди няколко месеца, докато все още беше в Хиподрума, го нямаше това уточнение, че не го правела "с хора от ромски произход". Въобще в допълнителната информация дотогава беше абсолютно празно. Но както и да е. Предпоследно беше в Лагера, когато я изчуках за първи и последен път, а сега гледам, че се е преместила отново "съвсем наблизо", този път в Павлово. И на всичкото отгоре работи заедно с оная проклета долна курва Зара https://www.alo.bg/5054056, дето страшно много обича да връзва тенекета!!!
Един познат още от края на миналата година буквално се скъсваше да ми я хвали най-редовно, затова и най-накрая се престраших да я изпробвам. Което за пореден и съвсем не за последен път доказва старата руска максима "на вкус и на цвет тавариши нет".
В тялото е трътлеста и ниска, със шкембенце, само циците горе-долу стават. И както казах и в началото, в лицето е просто отврат.

И въобще не е вярно, че държи на здрав анален, както е споделил по-долу "gvozdeq": още на втората-третата минута почва да мрънка да сменим дупките, че не можело само отзад, че "вече не ѝ било толкова приятно" и т.н., и т.н.. А простичката истина е, че още на втората-третата минута почва да "оцапва терена" и то много яко (надявам се ме разбирате :lol2: ). И именно затова точно в този момент започва силно да мрънкоти. Абе гнусна и гадна работа!!! СИЛНО НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ...................

При Зара и аз ходих да я тъпча, но последния път беше преди 3 години и хванах инфекция и после антибиотици от свирката. И при мен имаше тенекии. Изпадоше в депресии тогава и не беше коректна с уговорките
1

Потребителят е неактивен   anton0517 

• Регистриран: 03-April 14
https://www.alo.bg/6153900 Колеги с тази се чух по телефона оня ден. Тогава не работила, но поне по разговора прозвуча нормално. Писах в другия форум, където казват, че е голяма греда и споделиха тази обява https://www.alo.bg/5948717. Но сякаш двете обяви нямат нищо общо?
0

Потребителят е неактивен   nslavov95 

• Регистриран: 07-December 14
Здравейте, някой има ли информация относно това момиче https://www.alo.bg/5850409 интересуваме снимките до колко са реални и как се справя с френската :)
0

Линда решил съм ще дойда при първа възможност другите щом не искат да се снимат в клип аз ще се снимам и после може да го качиш за другите твой фенове но искам да направим нещо готино като все едно е от Kink.com примерно :emote_drinks:
0

Потребителят е неактивен   Henryi 

• Регистриран: 21-February 05
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf

maymun4o, на 20.07.19 - 08:31, каза:

Бяла циганка от Елин Пелин. Грозна като смъртта, страшен караконджул.
В тялото е трътлеста и ниска, със шкембенце, само циците горе-долу стават. И както казах и в началото, в лицето е просто отврат.

И въобще не е вярно, че държи на здрав анален, както е споделил по-долу "gvozdeq": още на втората-третата минута почва да мрънка да сменим дупките, че не можело само отзад, че "вече не ѝ било толкова приятно" и т.н., и т.н.. А простичката истина е, че още на втората-третата минута почва да "оцапва терена" и то много яко (надявам се ме разбирате :lol2: ). И именно затова точно в този момент започва силно да мрънкоти. Абе гнусна и гадна работа!!! СИЛНО НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ...................

Добре, нека да оставим настрана очевидните белези за предстоящото, цена, снимки и тн.

Може ли да ми кажеш какво те накара да останеш и да си платиш при това за секс с девойка " грозна като смъртта, страшен караконджул, трътлеста и ниска, със шкембенце "?
Това ми е особено интересно. Виждаш нещо, което не отвращава или поне не намираш нищо секси и въпреки това си лягаш с нея, а отгоре на това даже и плащаш !?! :emote_wacko: :emote_wacko: :unsure: :unsure:

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

3

toshko11, на 20.07.19 - 14:10, каза:

Линда решил съм ще дойда при първа възможност другите щом не искат да се снимат в клип аз ще се снимам и после може да го качиш за другите твой фенове но искам да направим нещо готино като все едно е от Kink.com примерно :emote_drinks:

Аз имам стриктни изисквания за клиповете -- партньора да не е дебел, да е обезкосмен, и да поеме 20см дилдо.

Публикувано изображение

Ако ти не отговаряш на тези условия, значи няма да правим клип. А сега пишете по темата за компаньонките :)
0

nslavov95, на 20.07.19 - 13:10, каза:

Здравейте, някой има ли информация относно това момиче https://www.alo.bg/5850409 интересуваме снимките до колко са реални и как се справя с френската :)

Не отивай при тази мадама аз лично я посетих и си тръгнах, няма нищо общо със снимките и е дебелана останах крайно разочарован и шокиран.
0

cynicism1, на 20.07.19 - 15:09, каза:

Не отивай при тази мадама аз лично я посетих и си тръгнах, няма нищо общо със снимките и е дебелана останах крайно разочарован и шокиран.

толкова ли е зле, и за свирки ли не става :D :D
0

Потребителят е неактивен   MaDFroG88 

• Регистриран: 09-August 12

Преглед на мнениеcynicism1, на 20.07.19 - 15:09, каза:

Егати аз мислих вчера да я посетя, но ми изникна работа и явно е за добре!
0

Преглед на мнениеMaDFroG88, на 20.07.19 - 15:45, каза:

Егати аз мислих вчера да я посетя, но ми изникна работа и явно е за добре!

в коментарите пише че е добра в свирките за това се бях насочил към нея и мисля в неделя да я посетя, пък най много да си тръгна .
0

MaDFroG88 и nslavov95 аз бях крайно погнусен от това как изглеждаше жената гадно ми беше да си помисля, че съм отишал да правя каквото и да е с нея.
0

Потребителят е неактивен   patilan1 

• Регистриран: 01-June 13

Преглед на мнениеachilllesss898, на 19.07.19 - 20:54, каза:

Колега разгледай всички обяви в алото от 250лв хубаво гледай и може да намериш прилика в някои обяви.. Аз дет не съм от тез дет не гледат много много а направо званят и отиват ;)) почнах да гледам добре обявите и да чета тука повече;)) много колеги са ми помогнали с мненията си и най вече Linda!
Дал съм ти жокер сам се сещай!

" https://www.alo.bg/6209850#comments някой да е ходил ?"

Тази се появява няколко пъти, все с различни обяви и различни снимки. И всеки път и звъня защото гледам лъскаво и 1.80. Но още по телефона се държи много нахално и дръпнато, все едно и дължиш нещо. Иска уговорката да е половин час по-рано максимум, не преди това - т.е. държи се като обява за 60лв. Така и не можах да я проверя, понеже които правят подобни уговорки не са читави, или поне аз не знам читава компаньонка да прави подобни уговорки, все едно е на поточна линия. Час или два по-рано не можело да се уговориш. Единият път беше пуснала обявата с телефона на Ади/Анджи, момичето с бомбичката - казах и че телефонът ми е познат и е на друго момиче, тя вика че си бил нейният, само и го била дала временно. Досега съм и звънял 4-5 пъти на различните обяви, и по гласа и поведението я познавам вече коя е - на тази обява пак звъннах, никаква промяна.

Според мен не е наред тази обява, най-малко заради кофти поведението по телефона и смотаната уговорка.

Мнението беше редактирано от patilan1: 20.07.19 - 18:15

0

Потребителят е неактивен   slud 

• Регистриран: 29-August 06
  • Интереси:poker

Преглед на мнениеmaymun4o, на 20.07.19 - 11:09, каза:

И за 1 час, и за 1/2 час Мия е написала 100 лв, вярно е. Което си е доста странно, наистина. Съветвам те по телефона да я попиташ първо и да уточните този "дребен" детайл. По принцип лично според мен важното е какво е написала за 1 час, така че би трябвало да си е 100 лв за 1 час. Бил съм при нея, готина е и се чука здраво, само дето годинките са около +10 и е доста нисичка, но пък компенсира с голям и хубав силиконов бюст. Би трябвало за 100 лв да си изкарате добре. Успех и пиши после какво е станало. :emote_drinks:

:excl: Ако все пак ти каже друго - че, например, за 1 час е 200 лв, ѐби ѝ путката майчина и не се занимавай повече с нея. Не е само тя в София - има още много готини каки за тея парички. :evil2: :P :chuckle:

Toshko11 защо просто не и звъннеш и не я питаш точно за 1-2 мин а трябва да чакаш тук отговори от колеги(срам ли те е)!? Но айде ще те улесня понеже вчера бях при нея.Значи цената за час от 100 лв е само за компания без секс и френска.Иначе е 200лв.Има обаче много изгодна пакетна цена с включени почти всички екстри и е 50 лв.Обаче за час ги таксува x2 и става 300лв за час.Аз ползвах половин час + пакетната цена за тотал 150 лв и съм доста доволен от милфчето.А има и друго ако искаш и анален + 50 лв за половинката.Затова някой колеги явно са ти казали че с 300 400 лв си прекарваш добре.
П.С. А относно съмненията на Линда че ония Мики Маус Monsanto e самата тя -силно се съмнявам (мацката е доста културна и незаядлива)
0

Споделете тази тема чрез:

• (1267 Страници) +
  • « Първа
  • 1221
  • 1222
  • 1223
  • 1224
  • 1225
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

6 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 6 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login