Форум

Data.BG Форуми: Неспиране на патрулка - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Неспиране на патрулка

Потребителят е неактивен   fliper4o 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-December 08

Преглед на мнениеshkaf6, на 11.12.17 - 12:51, каза:

Въпроса ми е ако са ми записали номера какви са последствията и до колко дни ако не получа никаква честитка мога да съм си спокоен. Благодаря!

Закон за движението по пътищата (ЗДвП)

Цитат

Чл. 175. (1) (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г.) Наказва се с лишаване от право да управлява моторно
превозно средство за срок от 1 до 6 месеца и с глоба от 50 до 200 лв. водач, който:
4. откаже да изпълни нареждане на органите за контрол и регулиране на движението;

Аз акта за без лична карта си го изчаках за 2 години без да ме уведомят въобще, съвсем бях забравил за него.

Мнението беше редактирано от fliper4o: 12.12.17 - 16:56

0

Потребителят е неактивен   stvarburg 

• Регистриран: 07-November 04
  • Град:Бургас
Не знаех,че толкова лесно може да се избяга от патрулка...Как не са тръгнали след теб като на GTA не знам.Разбирам,че ти е гадно,но нека това ти е за урок и за напред се замисляш преди да се качиш дори и на 1 бира зад волана.Снощния урок може и да е бил за добро.
Аз съм противник на алкохола,но преди много години ме бяха спрели на 1 бира и не показа нищо,а тогава бях 60кила...
Много хора живеят така,че половината свят да пиршествува след смъртта им.
0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Моят съвет е да продаваш колата докато не са й свалили номерата!Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   mitice 

• Регистриран: 19-March 10
  • Град:Разлог

Преглед на мнениеgolemsmeh, на 13.12.17 - 07:27, каза:

Моят съвет е да продаваш колата докато не са й свалили номерата!Публикувано изображение

хахаха :D дали ще може ?
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   shkaf6 

• Регистриран: 06-July 09
  • Град:София

Преглед на мнениеstvarburg, на 12.12.17 - 23:00, каза:

Не знаех,че толкова лесно може да се избяга от патрулка...Как не са тръгнали след теб като на GTA не знам.Разбирам,че ти е гадно,но нека това ти е за урок и за напред се замисляш преди да се качиш дори и на 1 бира зад волана.Снощния урок може и да е бил за добро.
Аз съм противник на алкохола,но преди много години ме бяха спрели на 1 бира и не показа нищо,а тогава бях 60кила...

Е то тия астри на полицията като са 1.6 на газ колко трудно си мислиш е да се избяга :D
0

Потребителят е неактивен   mitice 

• Регистриран: 19-March 10
  • Град:Разлог
Ти да не си с мерцедес S550 петстин коня ,че да им избягаш толкоз лесно :D
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Fireman05 

• Регистриран: 15-June 13
Как така полицаите ще спират до теб на светофара и ще ти правят знаци да спираш :lol2: Ако искат да те спрат, пускат бурканите, другото са измислени истории
2

Потребителят е неактивен   straightup 

• Регистриран: 22-March 07
  • Град:София
Приятелю един съвет - недей да караш и на 1 глътка алкохол, било то и бира. Всеки си мисли, че "нищо му няма" но повярвай ми, че влияе на рефлекси, преценка и на организма като цяло, дори и да си мислиш, че нищо ти няма. Утре недай си боже ще сгазиш някой на 2 бири и ще съжаляваш до края на живота си, че си съсипал няколко живота, включително и твоя заради една детинска и необмислена постъпка. Както има една приказка - брой до 10 преди да направиш нещо и преценявай какви може да са последствията, защото един живот живеем. Разбирам, че е модерно (особено, ако си млад човек) да се правиш на лошо момче и тарикат, ама после да не плачеш.

Мнението беше редактирано от straightup: 21.12.17 - 00:42

0

Потребителят е неактивен   zemonti 

• Регистриран: 12-January 03
  • Град:Монреал

Преглед на мнениеpeziveng, на 11.12.17 - 20:57, каза:

Лично ако ми блъснеш колата и се установи че пил две бири ще те съдера от бой и после ше те съда и ше ти взема гащите от теб .

1.Ще го биеш, колкото изпълняваш и другите си заплахи за бой из форумите. Ти си най-големият витруален побойник, който съм чел. Разликата между вас и истинските биячи е, че те не предупреждават, а скачат.

2. Даже и този път наистина набиеш някого, следващата стъпка няма да е да го осъдиш, а той тебе.

3. Ще съдиш виновния за автопроизшествие СЛЕД като си приключил със застрахователите. Това е целта на тяхното съществуване.

Иначе авторът разказва историята така, както си е в неговата глава. Дали реално се е случило такова нещо яко се съмнявам.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.

Zemonti
1

Потребителят е неактивен   quartermaster 

• Регистриран: 29-August 07
Тая история ми се струва измислена. Така се бяга от патрулка с мръсна газ надясно от лявата лента.
0

Потребителят е неактивен   SlavicVibes 

• Регистриран: 01-March 18
  • Град:СВЕТИ ВЛАС
  • Интереси:СКУЧНИ

Преглед на мнениеshkaf6, на 11.12.17 - 16:19, каза:

Аз ги изчаках те да завият първо наляво и тогава тръгнах надясно с мръсна газ. Не видях дали обръщат да ме гонят. После се прибрах през шано уличките и така. А относно защо от нищото са ми пуснали бурканите, помислих че е колата на приятеля с който бях в кафето и малко ги засякох като излизах от паркинга. Доста комична ситуация се получи :D Иначе гледах в онлайн проверката за задължения по СУМПС, нямам нищо освен 2-годишен фиш за без светлини.

Ето защо нормален полицай ще те изчака първо ти да паркираш. Много е глупаво да спираш пред заподозрян. В Щатите гледам техните копъри така правят, винаги отзад, на дистанция паркират.
0

Потребителят е неактивен   gluxia 

• Регистриран: 19-November 10
Ам като караш пиян мъжко би било да си понесеш последствията. Да не говорим че си опасен, то трезвен белята става за секунда
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login