Форум

Data.BG Форуми: Дискусия : Pro Evolution Soccer 2018 [PES 2018] - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дискусия : Pro Evolution Soccer 2018 [PES 2018]

Потребителят е неактивен   kukata81 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 30-January 15
Аз не мога да разбера тук някои, като не харесват играта, защо я играят и защо са в тази тема. Мазохизъм ли е? Типично бг черта за съжаление.
0

Потребителят е неактивен   benzegol 

• Регистриран: 06-July 12
  • Град:Бургас
Следя и форума на играта ,и там хората споделят ,че онлайна е доста стабилен. Явно има някаква разлика в онлайна при платформите,но не знам има ли начин това да влияе..
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   antracsa 

• Регистриран: 02-June 05
  • Град:bFL-team.com
Онлайна е стабилен от години , проблема не е в стабилността на връзката и как би била през 2017-та година.. проблема е в лага който е ужасен особено при ко-оп мачовете, защото те са на различни сървари от 1 с/у 1 мачовете, или поне бяха , но и сега едва ли е различно .

@кука, темата я има защото я има надеждата за промяна към по добро . Ако няма надежда за кво живеем .
И все пак играта в определени елементи е по добра от 2017-та но в други не е , така че реално си стоим на едно и също място от 4 години.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   fro3enMind 

• Регистриран: 01-October 14
Аз играя от ден 1 само ко оп 3vs3 на PS4 и нямам никакъв лаг, вече имам поне 30 мача и онлайна ми е перфектен. Както вече писах играта ми харесва, не казвам, че няма кусури, но се старая да гледам положителните неща. На мен си ми е кеф като се прибера да си отворя биричка и разцъкам 4-5 мача. Особено ако ти се паднат добри съотборници и съперници съответно стават много яки мачове. Наистина играта не е много по-различна от предните версии, но пък има 3 на 3, вратарите са пооправени, а и влизат една идея по-малко центрирания от 2017. В началото и аз бях скептичен, но не съжалявам, че си я купих...

Мнението беше редактирано от fro3enMind: 18.09.17 - 20:38

2

Преглед на мнениеantracsa, на 18.09.17 - 20:00, каза:

Онлайна е стабилен от години , проблема не е в стабилността на връзката и как би била през 2017-та година.. проблема е в лага който е ужасен особено при ко-оп мачовете, защото те са на различни сървари от 1 с/у 1 мачовете, или поне бяха , но и сега едва ли е различно .

@кука, темата я има защото я има надеждата за промяна към по добро . Ако няма надежда за кво живеем .
И все пак играта в определени елементи е по добра от 2017-та но в други не е , така че реално си стоим на едно и също място от 4 години.

Аз пък мисля, че от миналата година дръпна доста напред играта и тази година е леко доосъвършенствана. То и не виждам какво можем да очакваме от един футболен симулатор, няма как играчите да полетят, за да е по-различно. Аз виждам обаче доста подобрена графика от предната версия. Може би тя е най-подобрена от всичко. Но аз си харесвам играта и не виждам какво и куца. Просто очакванията явно са големи и затова накрая някой се е разочаровал. Но тази година и критиката хвали играта и мисля че е на първо място. Реална е, а на като детската Фифа. Конами все пак са по-слаба компания, за разлика от ЕА, но какво като другите са много силни, като пускат тъпи бози.
0

Потребителят е неактивен   kodein 

• Регистриран: 28-April 03
  • Град:Несебър
Пробвах демото. Графиката наистина ми харесва, но не мога да играя само заради графиката. Играх и демото на фифа 18. Абе пуснете си един мач на телевизора, пес 2018 и фифа 2018 и ми кажете кое се доближава повече до реалния футбол? От 98 до пес 2013 играх пес, после като го осраха минах на фифа и досега играя нея, винаги имам надежда да пооправят песа но не го оправят, затова сигурно тази година пак ще купя фифа. Пак казвам: като гледам футбол по телевизия много повече ми прилича на фифа отколкото на пес.
0

Не знам човек,играх сериозно фифите от 2002 до 2014 (15 . 16 и 17 ги играх за месец понеже бяха повърня отвсякъде) и за мен точно ПЕСА с всичкит си кусури е доста по-близо до реален футбол. Само като видиш головете в Goals of the week на фифа и ти се драйфа.
Публикувано изображение
1

Фифата си е за малките, които още не са разбрали футбола. Тя си прилича на аркадна игричка и е страшно "дървена", движения и всичко. Не знам тоя който казва, че приличала на реален мач, дали е гледал мач в живота си. Но по принцип вкус приятел няма, така, че който си иска да харесва своята игра.
0

Потребителят е неактивен   kodein 

• Регистриран: 28-April 03
  • Град:Несебър

Преглед на мнениеkukata81, на 20.09.17 - 10:32, каза:

Фифата си е за малките, които още не са разбрали футбола. Тя си прилича на аркадна игричка и е страшно "дървена", движения и всичко. Не знам тоя който казва, че приличала на реален мач, дали е гледал мач в живота си. Но по принцип вкус приятел няма, така, че който си иска да харесва своята игра.

Играл съм и съм гледал доста футбол. Пак казвам пусни си пес, фифа и футбол по тв. Гледай добре и виж фифа или пес ти прилича повече на футбола който дават по тв. Аз бях голям фен на пес от 1998 до 2013, тогава фифата беше по-лоша, но сега е друга бира.
0

Преглед на мнениеkodein, на 20.09.17 - 12:01, каза:

Играл съм и съм гледал доста футбол. Пак казвам пусни си пес, фифа и футбол по тв. Гледай добре и виж фифа или пес ти прилича повече на футбола който дават по тв. Аз бях голям фен на пес от 1998 до 2013, тогава фифата беше по-лоша, но сега е друга бира.

А, ако гледам бг мачове съм съгласен, приличат си. :lol2:
0

Потребителят е неактивен   asdasdasdasfasdasd 

• Регистриран: 12-June 17
Колко да е рална тази игра...не може далечните удари да са толкова дървени и винаги да е аут.
0

Има ли още 2ма за ко-оп на пс4 ?
Публикувано изображение
0

Играя Фифа 18 и ПЕС. Еми PES е супер за разлика на Фифа. Не съм си мислил, че ще го напиша.
0

И аз ги играх 2-те и онзи ден разкарах фифата. Просто ПЕС-а ме кефи повече. Играя основно my club 3vs3, само че никакви добри играчи не ми се падат. Само сребърна топка тегля, състава ми е пълен с покемони. А в други отбори гледам Роналдо, Меси и Неймар, как им се паднаха за 1 месец не знам...

Мнението беше редактирано от fro3enMind: 16.10.17 - 20:50

0

Мойте най-добри са Ракитич и Боатенг. Иначе имам там Караско ,Дракслер,Бака и Фалкао :D Като цяло имах добър късмет със златните топки. Можеше и по-добре де ама..

Мнението беше редактирано от benzegol: 16.10.17 - 21:37

Публикувано изображение
0

Моите най-добри са Верати и Алекс Сандро. Имам и Буфон, ама той е със само 83 рейтинг, което е странно. Фалкао и аз го имах- 75 рейтинг, пълна скръб, направи 10 мача и си замина. Сега атаката се води от дървото Марио Гомез, имам и 1 тип от Леверкузен, някъв аржентинец май беше, не му помня името.
0

Моя Фалако е на 83 ? То май някои играчи ти ги дава с по-долен рейтинг (по-нисък левел) и когато дигаш левели съответно и оверала на играча се дига.
Публикувано изображение
0

Да, така е. Някои ги пуска с по-нисък рейтинг, но не мога да разбера на какъв принцип решава кои. Най-лесно се вдига, ако имаш special trainer, но засега няма нито 1, а миналата година имах много. Иначе отбор се прави най-лесно, като събереш пари и изчакаш да пуснат някоя специална седмица, примерно Ел класико като има. Купуваш всички и така. Аз миналата година бяха пуснали седмица с 1/2 финалистите в ШЛ и взех всички играчи от Барса, Юве и Реал. Но все още ми е странно как за месец някои събраха отбор само черни топки.
0

Потребителят е неактивен   antracsa 

• Регистриран: 02-June 05
  • Град:bFL-team.com
Абе играта е супер ! Първоначално не ми харесваше.. но и дадох шанс.. . Сега колкото повече играя МЛ и Клан мачове онлайн, толкова повече почвам да я оценям и.. да виждам КОЛКО много футбол има в нея. Има толкова много малки и яки неща, анимации, ситуации които доста често ме оставят без думи питайките " как .. са го направили ".
Но да , на кратко ! Колкото повече я играя толкова повече играта почва да ми харесва. Не помня кога последно ПЕС игра ме е държала до 3-4 часа сутринта.. и не мога да се откъсна от нея . Доста неща от предишни години са оправени, има още неща за дооправяне но определено е НАЙ добрия PES от много много години насам.
Публикувано изображение
0

Купих си Xbox One. Версията на играта за тази конзола може ли да се качват патчове?
0

Споделете тази тема чрез:

• (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login