Форум

Data.BG Форуми: Всичко за: Nintendo Wii - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (19 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Всичко за: Nintendo Wii

Потребителят е неактивен   kaibacorporation 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 13-February 05
  • Град:Sofia
Оо да! Само за това в света Wii се продава повече от PS3 и от X360 взети заедно :lol:

Тичам като кон и ебем кат младо магаренце.
0

Потребителят е неактивен   Nzd 

• Регистриран: 21-February 06
  • Град:Русе

kaibacorporation каза:

Оо да! Само за това в света Wii се продава повече от PS3 и от X360 взети заедно :lol:

Незнам и аз чух ,че доста се продава ,но да я няма никои в Дата.бг :)
0

Потребителят е неактивен   raptole 

• Регистриран: 30-May 07
  • Град:Los Angeles, California
  • Интереси:Мобилни телефони, компютри и всякакви джаджи.
Аз предлагам тези от форума, които имат тази конзола да си кажат и автора на темата да им напише имената на 1-ва страница :lol:

0

raptole каза:

Аз предлагам тези от форума, които имат тази конзола да си кажат и автора на темата да им напише имената на 1-ва страница :)

Сългасен съм с теб всеки които има тази конзола да пише тук или на ЛС :lol:
0

Потребителят е неактивен   madandbad 

• Регистриран: 10-June 05

theboo каза:

madandbad каза:

Много тъпа конзола :lol:
луд ли си всяка конзола става за убиване на времето :) :)

Е да, ама да дадеш 500 лв. за да си убиваш времето :)

И аз си мислих, че ще е забавно в началото, ама като поиграх малко на Wii Sports и просто няма друга такава простотия.
0

Аз пък един път като заседнах в Plesio и не можах да изляза. Зад мене имаше цяла опашка :) Тва Wii Sports са съвсем "слаби" игрички, които един вид главно демонстрират иновационното управление. Иначе как е със NFS-тата, Star Wars-ите и т.н ми е много интересно, но незнам :lol: Абе честно казано си има три вида геймъри:
1. Тия дето се занимават с тежки RPG/MMORPG игри.
2. Тия дето играят по няколко часа на ден игри със средно натоварващ геймплей - рейсинг, файтинг, екшън...
3. Тия дето играят просто ей така - от време на време - именно за тях е тази конзола. Тя не е да седнеш и да врътнеш някоя игра от раз. В управлението му е майката. Офф, не мога да се израя :)

0

Потребителят е неактивен   ogromnaerussia 

• Регистриран: 20-February 07

nzd каза:

kaibacorporation каза:

Незнам и аз чух ,че доста се продава ,но да я няма никои в Дата.бг :)

то и без това в дата.бг има 5 човека на кръст... ако не сте забелязали
0

Потребителят е неактивен   napsterbg 

• Регистриран: 03-February 06
  • Град:Old Trafford
Познавам хора, които я имат, но никой не пише тука.
0

napsterbg каза:

Познавам хора, които я имат, но никой не пише тука.

Явно не са я видяли или незнам какво.
Кажи им все пак ,че има тема за Nintendo Wii :lol:
0

Потребителят е неактивен   bat 

• Регистриран: 24-July 08
  • Град:Земята
Аз имам Wii и честно казано темата не помага много тъй като не мисля че някой би рискувал да изтегли нелегални игри.
Честно,казано ако искаме да знаем за игрите може да влизаме в други сайтове.
И искам да кажа на всички,които мислят Wii за тъпо,който не е играл "Super Smash Bros" и не е използвал "Wii Fit" да мълчи,защото нищо не са видели.
Съжалявам,но засега Wii е два пъти по копувано от PS3 и Xbox360.
А и между другото ще се види всичко на игрите на Наруто,които ще излязат около октомври в Америка всяка различна.Дори и Starwars (най-новата) ще има нещо по-добро за Wii препоръчвам да влезнете на някой интернет сайтове и да видите няколко клипчетата.
Така че,моля не гледайте кво пише аз имам и PS3 ку става дума,най-добре вижте сами двете конзоли и яз мислех,че PS3 е по добре,ама го взех и ся ме е ят. :lol:
0

Потребителят е неактивен   mykacu 

• Регистриран: 08-January 04
  • Град:София
какво изобщо сравнявате wii с ps3.
за тези, които искат да се забавляват в свободното време препоръчвам wii.
Който иска да се тормози да помни всяко копче за какво е и да го боли глава от напрягане да си вземе пс3 :lol:

(имам wii вкъщи и ps3 в офиса)
0

"mykacu"
Нямаш си идея колко си прав :lol:.
0

mykacu каза:

Който иска да се тормози да помни всяко копче за какво е и да го боли глава от напрягане да си вземе пс3 :)

WTF? Контролера на PS3 се състои от 8 копчета(без стиковете) :lol:
@bat - Даже Naruto за PSP е по-добро от това за Wii. А относно Star Wars - я погледни клипчетата. Даже и за PSP, и за PS2 играта е по-добра от тази за Wii. Кво кавто ще можеш да размахваш няква пръчка из стаята си, която в играта играе ролята на лазерен меч? Както казах Wii-то далеч не е направено за тежки игри. То си е за леки ненатоварващи игри от тип Mario.
И ако обичаш не се прави на неграмотен селянин :)

0

kaibacorporation каза:

mykacu каза:

Който иска да се тормози да помни всяко копче за какво е и да го боли глава от напрягане да си вземе пс3 :)

WTF? Контролера на PS3 се състои от 8 копчета(без стиковете) :lol:
@bat - Даже Naruto за PSP е по-добро от това за Wii. А относно Star Wars - я погледни клипчетата. Даже и за PSP, и за PS2 играта е по-добра от тази за Wii. Кво кавто ще можеш да размахваш няква пръчка из стаята си, която в играта играе ролята на лазерен меч? Както казах Wii-то далеч не е направено за тежки игри. То си е за леки ненатоварващи игри от тип Mario.
И ако обичаш не се прави на неграмотен селянин :)

Ти пък много знаеш,да ти кажа нещо сега ще има и NFS за Wii,така че си затваряй устата.Аз имам пс3,wii,ds,ps2,gameboy ти докато,разбра че има компютри аз вече играх на конзоли.Няма да ти обеснявам щото всеки може да го разбере.
То ще се разбере след около няколко месеца има Наруто за пс3 и Wii което се продаде повече... печели.Ама едно ми е интерестно нали викаш,че PSP е по добре,ами тогава що спряха да правят за него,ами почват за DS и Wii.
И недей се прави на големият учен.
0

Хаха! С компютри работя от 10 години и мога да ти кажа, че(поне на тема софтуер) разбирам МНОГО повече от теб :) А да не говорим, че съм играл на Commadore 64 и Atari 2800 Jr. преди още да си узнал какво означава думатга "конзола"...

А и то за DS са едни игри... Още малко и ще го емулират горкото. А Wii както казах(вече за 5-ти път) НЕ Е ЗА ТЕЖКИ ИГРИ! Личи си колко си играл на това твое PS3 щом ми сравняваш игрите по геймплей :lol:

0

Потребителят е неактивен   chiquitooo 

• Регистриран: 16-May 06
  • Град:София
ето една причина поради която няма да си зема нинтендо уии http://www.vbox7.com/play:0d7e976d :lol: :)
Change gear,change gear,change gear,check your mirror,murder a prostitute,change gear,change gear,murder. - Jeremy Clarkson about lorry drivers
0

chiquitooo каза:

ето една причина поради която няма да си зема нинтендо уии http://www.vbox7.com/play:0d7e976d :lol: :)

Разберете пс3 може да е по скъпо.Ама за разлика от Wii то не е толкова забавно.Да вярно,че има по яки графики,ама колко игри сти играли пък вие,че да знаете толкова.Едва ли някой може да си позволи всичко това(пс3 и Wii).
Моля да пишe,този който има поне Wii и като спори поне да е играл на PS3(ама не 1,2пъти поне 20,30).
0

@bat - Сега вече и на гъзари, че имаме и двете конзоли ли се правим? И няма такава дума "графики". Иначе аз с PS3 не мога да сравнявам, т.к него съм го "пипал" най-малко, но мога да сравнявам със PS2 и PSP(то и със X360 мога ама не мисля, че вече имаме някаква база за сравнение :lol: ). Иначе имаш и едно донякъде вярно изречение - наистина, Wii-то във някои аспекти(като този който ни показа chiquitooo например( :) ) е по-забавно от другите конзоли, но ако говорим за игрите като цяло Nintendo(не искам да го намесвам, но даже и със преносимото си DS) са далеч от истината :) И никога не бих казал, че игрите не струват или нещо от сорта. Даже обратното. Аз съм отраснал със Commadore, Atari, Nintendo, най-различни аркади, MAME(то е като миналото де) и далеч не съм "new-age gamer", т.ч знам за какво иде реч и никога не бих тръгнал да се заяждам за графика, но фактите са си факти.

0

kaibacorporation каза:

@bat - Сега вече и на гъзари, че имаме и двете конзоли ли се правим? И няма такава дума "графики". Иначе аз с PS3 не мога да сравнявам, т.к него съм го "пипал" най-малко, но мога да сравнявам със PS2 и PSP(то и със X360 мога ама не мисля, че вече имаме някаква база за сравнение :lol: ). Иначе имаш и едно донякъде вярно изречение - наистина, Wii-то във някои аспекти(като този който ни показа chiquitooo например( :) ) е по-забавно от другите конзоли, но ако говорим за игрите като цяло Nintendo(не искам да го намесвам, но даже и със преносимото си DS) са далеч от истината :) И никога не бих казал, че игрите не струват или нещо от сорта. Даже обратното. Аз съм отраснал със Commadore, Atari, Nintendo, най-различни аркади, MAME(то е като миналото де) и далеч не съм "new-age gamer", т.ч знам за какво иде реч и никога не бих тръгнал да се заяждам за графика, но фактите са си факти.

Виш сега за теб игрите може да са тъпи,ама изглежда,че не цял свят мисли така и това се преценява по продажбата.
Аз не споря коя конзола е по добра.А коя игра за коя конзола е по добра или общо взето дали игрите за конзолата биват(виш ся ме накара да кажа 3пъти конзола).
Игрите на Нинтендо са най-яки,а доколкото знам за пс3 не пройзвеждат игри за себе си.
Най-много,заради което харесвам тази конзола е,че всичко,което видите по ТВ(аниме,филми и т.н.),ако изобщo ще има игра няма как да не се появи.Особено Наруто и Покемон,които изглеждат,че завладяват борсата.
0

1. До сега точно говорих, че игрите, които правят Nintendo ми харесват :lol:
2. Играл ли си God of War или някоя друга игра-хит на Sony или PS3-то, което уж имаш ти е за красота?
3. С последните ти изречения ме разби. Да не би да искаш да кажеш, че Naruto я няма за всяка една конзола? Останалото - no comment :)

0

Споделете тази тема чрез:

• (19 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login