Форум

Data.BG Форуми: Lost Games:Коя беше тази игра. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (55 Страници) +
  • « Първа
  • 53
  • 54
  • 55
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Lost Games:Коя беше тази игра.

Потребителят е неактивен   southpole 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 03-October 05
  • Град:София

kakavanina, на 23.12.16 - 22:06, каза:

Здравейте.
На времето по въпросната телевизия ММ имаше едно предаване в което зрители се обаждаха и даваха предположения как да се реши пъзела.

Нямам предвид МИСТ със Роро, там е ясно.
Става въпрос за друго предаване където водещият беше жена, но не и знам името.
Мисля, че се излъчваше по време на светлата част на деня.

Самата игра беше за котка и мишка.
Мишката естествено искаше да вземе сиренцето пазено от котката, като за целта трябваше да сглоби механизъм с наличен инвентар с който механизъм да неутрализира котката.

Ако някой се сеща моля да сподели.

crazy machines. Предаването беше много яко, но се съмнявам някъде да има записи
“Баьо Либене, дочувам, че ти и оная лудетина Ботьова сте решили да докарате миризливият казашки бутуш в Булгурско? Ако туй е тъй то аз с моите кунки ще ви отрежа чепките.“ - В. Лъвский

Цитат

"Когато някой живее четвърт век в тъмно и мрачно подземие, и газовата лампа ще му се стори слънце. А когато някой почти двадесет и пет години е бил гражданин на така наречения Съветски съюз, тогава и най-мизерното жилище ще му се струва палат, парчето сух хляб - божествено ястие, още повече, че всекидневно се втълпява в главата му, че в другите, неболшевишки страни, хората въобще нямат какво да ядат. Москва бе превърната в един затворен свят. Догматични партийни доктринери, ловки евреи и алчни държавни капиталисти обсебиха и завладяха посредством безподобно лукав заговор намиращите се в Съветския съюз народи. Онези, които още си спомняха времето преди болшевизма, бяха избити. Хората в Съветския съюз не виждаха и не познаваха други страни и затова не беше кой знае колко трудно да се излъжат, че животът им е бил рай, когато той беше ад. Това е най-голямата и най-рафинираната измама, извършена спрямо някой народ, която историята познава." Х.Гьоринг
1

Потребителят е неактивен   agentpat 

• Регистриран: 08-March 04
Търся една игра (куест е, от първо лице), в която действието се развива в пирамида в Долината на Кралете в Египет. Главния герой влиза в някаква пирамида и няма път назад, а само напред. Разчиташ разни загадки и така напредваш, но сбъркаш ли някъде е фатално, защото пропадаш в някой капан и съответно лоуд от последния сейв Целта (естествено) е да се измъкнеш от пустата пирамида. Играта е стара и преди 15 години съм я играл на PS1. Просто не мога да си спомня името ѝ.
0

Потребителят е неактивен   mgbagera 

• Регистриран: 17-July 09
Някои разпознава ли играта от този клип: https://youtu.be/RdhyLkl57qM?t=84

Преди години съм я играл на PS1 За да съм по точен ще кажа че е било преди повече от 15г :evil2:
Играеше се от 2-ма. Всеки си има база и си избира с какво да играе. Можеше да се избира между коли и самолети. Действието се развива вътре в къщата и целата е да намериш другия и да го унищожиш. Караш си с колата по стените, масите, столовете :P Общо взето превозните средства са играчки.
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (55 Страници) +
  • « Първа
  • 53
  • 54
  • 55
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login