Форум

Data.BG Форуми: Проблем с вписването в Скайп?! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (29 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Проблем с вписването в Скайп?! Отписахме ви защото използвате остаряла версия на скайп?!

Потребителят е неактивен   Digimon 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 02-October 12
  • Град:Попово

Преглед на мнениеmaloumen, на 01.08.14 - 09:53, каза:

При автоматичен ъпдейт на скайпа настройките остават. Скайпа се обновява често защото протоколо му се променя.

Скайпа до преди години беше Peer2Peer но това означаваше че мобилните устройства които го използват започват да се товарят много , да изразходват батерия и т.н.

Не знам за какво говориш.
Никога не съм забраняал автоматичното обновяване.
Правиш сравнение със преди и сега на скаипа, сякаш старите версии не си заслужават.
А четеш ли колко хора все още предпочитат версия 3.8. И никой не се оплаква, дали мобилното му устройство е било натоварено.
Явно ТИ и Microdoft няма да разберете проблема на обикновенният потребител!!!
Публикувано изображение

Това че пишем във един форум, не ни прави колеги!
2

Потребителят е неактивен   themad 

• Регистриран: 16-September 03
Мобилните устройства се натоварват ЗАРАДИ компютрите със стари версии, не обратното.
Все пак никой не иска мобилния му скайп да точи мегабайти докато не е на телефона, а скайпа работи на заден план, нали?
Добро нещо направиха Microsoft, че централизираха и пуснаха сървъри, през които минават логовете. Няма такива проблеми с неизпратени и неполучени съобщения защото едната или двете страни са с нестабилен нет (мобилен) или да трябва и двете страни да са онлайн, за да могат да се получат съобщенията.

Тези хора, които си карат със старите версии, са точно същите, които са против цифровизацията, не виждат причина да си купуват "плосък" телевизор и смартфон, и все още използват Windows XP със стария им едноядрен компютър от 2001-ва.
Технологията се развива. ;)
2

Потребителят е неактивен   debelanca 

• Регистриран: 05-February 06
  • Град:София

Преглед на мнениеDigimon, на 01.08.14 - 06:32, каза:

Нямам нищо против развитието, ако то е във правилната насока.
Да ама не.
Бях със версия на скайпаl 6.1.999.130.И ми излезе същият прозорец, във който ме предупреждава че съм със стара версия, и се налага да сложа последната.
И какво и е новото на новата?
При инсталиране да ти предложи две търсашки, да си ги инсталираш. Иначе нищо друго ново няма.
Та това ли му викаш развитие?
Тъкмо да си направиш настройките на скайпа и следващият месец, хоп нова версия.Отново инсталиране отново настройки.
Това ли ти харесва.
Не може ли само който иск да се "развива" той да си сменя версиите?

Ами какво да кажа :unsure: Или по скоро да попитам аз как до този момент не съм имал подобен проблем на нито една машина, като винаги съм бил с последната налична версия.
1

Потребителят е неактивен   nnvviiddiiaa 

• Регистриран: 28-December 05
  • Интереси:IT, PC Gaming, Viruses...

Преглед на мнениеthemad, на 01.08.14 - 19:35, каза:

и все още използват Windows XP със стария им едноядрен компютър от 2001-ва.

Компютър или централен процесор....? ;)

Мнението беше редактирано от nnvviiddiiaa: 01.08.14 - 20:55

Protected by

Публикувано изображение
0

Компютър с едноядрен процесор и всичко съпътстващо времето на едноядрения процесор.
Деба, мислех, че се подразбира какво искам да кажа?!
1

То, че се разбира, се разбира, но така написано, някой, който не е в час, ще го запомни. А това е неправилно. Все едно да кажеш, че там къде гледашаш какво става, е компютър, а всъщност това е монитор. Да, израза "седнал съм пред компютъра" също е неправилен, защото си монитора е пред теб, а не ти пред него.
PS: Какво означава думата "деба", написана от теб? :chuckle:

Мнението беше редактирано от nnvviiddiiaa: 02.08.14 - 12:08

Protected by

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   nakibest 

• Mr. Company PC Guy
  • Регистриран: 26-December 02
  • Град:Ботевград
  • Интереси:tennis, VB, C++ Builder, Win32 API

Преглед на мнениеmaloumen, на 01.08.14 - 09:53, каза:

При автоматичен ъпдейт на скайпа настройките остават. Скайпа се обновява често защото протоколо му се променя.

И при ръчен ъпдейт остават, поне при мен! :) Не знам за какви настройки говори, а и дори да се загубят, те сигурно са 2-3 настройки на кръст - едва ли повече от 5 минути ще отнеме настройването им отново. :unsure:
Публикувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображениеПубликувано изображение
0

Преглед на мнениеnnvviiddiiaa, на 02.08.14 - 11:30, каза:

То, че се разбира, се разбира, но така написано, някой, който не е в час, ще го запомни. А това е неправилно. Все едно да кажеш, че там къде гледашаш какво става, е компютър, а всъщност това е монитор. Да, израза "седнал съм пред компютъра" също е неправилен, защото си монитора е пред теб, а не ти пред него.
PS: Какво означава думата "деба", написана от теб? :chuckle:

Жаргон измежду наши хора, които са наясно в сферата. Ако пиша на президента, ще го направя на книжовен български. ;)

"Деба" е думичка, изразяваща в себе си възмущение, учудване и разочарование. :P
0

Потребителят е неактивен   Digimon 

• Регистриран: 02-October 12
  • Град:Попово
themad -Ти да не си ограничен във мисленето?
Това което съм писал е че ако искам да си гледам на черно бял телевизор, то нека да ме оставят на него.Пък останалите ако ще да са вече на Холограмен.
Това във никакъв случай не е бунтарство!!!
Публикувано изображение

Това че пишем във един форум, не ни прави колеги!
3

И като спрат аналоговото излъчване ще ревеш как черно-белия ти телевизор бил безполезен и как всичко това е конспирация да ти вземат личните данни, нали?
1

Аз пък не гледам телевизия. Айде сега.... :evil2:
Protected by

Публикувано изображение
0

Абе, щом толкова не харесвате технологиите, защо не сте все още с dial-up модемите? :lol2:
0

Потребителят е активен   jossbomon 

• Регистриран: 06-February 07
Проблема е в принудата да се харчат пари за нещо си, а парите са проблем за 90% от Българите !
Всичко ново се изработва с качество, да бъде ползвано от 2 до 5г. максимум, като изобщо няма място за сравнение с качеството на техниката примерно от 80 - 90-те години на същата цена.
2

Потребителят е неактивен   Mozo 

• Регистриран: 27-December 03

Преглед на мнениеGTRR, на 31.07.14 - 22:21, каза:

Проблема е че слагам най-новата версия на скайп и пак същото изписва това се опитвам да си обясня.Операционната система е ХP.Мисля си че просто всичко идва от нея тъй като на уин 8-ца няма проблем

Проблемът не е в ХР. С 3.8 съм откакто е излязла, вярно, не съм пускал Windows от 2 месеца, ма сега ще рестартирам да проверя.

Преглед на мнениеDigimon, на 01.08.14 - 19:21, каза:

Не знам за какво говориш.
Никога не съм забраняал автоматичното обновяване.
Правиш сравнение със преди и сега на скаипа, сякаш старите версии не си заслужават.
А четеш ли колко хора все още предпочитат версия 3.8. И никой не се оплаква, дали мобилното му устройство е било натоварено.
Явно ТИ и Microdoft няма да разберете проблема на обикновенният потребител!!!

3.8 е най-хубавата версия. Всичко нагоре е тотален брак. Грозен интерфейс, ужасно грозни емоти, не е за приказване. Очи нямат ли тези хора...
0

Ето го батко, бе :D

Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

О, неразумни юроде :sadsad:
0

Неразумна е баба ти :evil2: :evil2: :evil2: Работи прекрасно и емотките са един милион пъти по-красиви. Не виждам защо всеки път когато от Майкрософт погрознят нещо, ние трябва в захлас да повтаряме, че това не е така, а е тъкмо обратното. Сори, все още имам глава на раменете и не съм се зомбирал до такава степен.
0

Потребителят е неактивен   pgm 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 29-December 03

Преглед на мнениеMozo, на 03.08.14 - 14:17, каза:

..... защо всеки път когато от Майкрософт погрознят нещо, ние трябва в захлас да повтаряме, че това не е така, а е тъкмо обратното. Сори, все още имам глава на раменете и не съм се зомбирал до такава степен.
Я чакай да те питам - гледам, че във всички теми пишеш против Microsoft. Ок, няма лошо, ама като гледам ползваш, не плащаш, пишеш неточности, а си един от най-големите критикари напоследък във всякакви теми. Защо така ? Дали не е добре да пишеш само по темите и ако можеш да помогнеш ?
1

Сериозно ли питаш защо? Всичко е пред очите ти - Windows 8, новите верии на Скайп. И не, вече не ползвам, просто инсталациите си стоят. И мисля, че съм писал по темата. Търсим си повод да се заяждаме или да помпаме мускули? Не бях останал с такова впечатление за теб...
0

Потребителят е неактивен   pgm 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 29-December 03

Преглед на мнениеMozo, на 03.08.14 - 15:13, каза:

Сериозно ли питаш защо? Всичко е пред очите ти - Windows 8, новите верии на Скайп. И не, вече не ползвам, просто инсталациите си стоят. И мисля, че съм писал по темата. Търсим си повод да се заяждаме или да помпаме мускули? Не бях останал с такова впечатление за теб...

Никой не се заяжда. Просто е излишно да се пишат глупости.
Каквото и да направиш, нещата няма да се върнат назад. Ако ти харесва - стой си на XP. Утре когато си вземеш нов компюрър, няма да можеш да си подкараш половината хардуер. Същото ще се случи след време и с по-новите ОС, след като вече се появят още по-нови.
Колкото да Skype - харесваш си старата версия - бачкай си с нея. Но няма да можеш и не можеш да я синхронизираш успешно със Skype за мобилните у-ва, защото просто заявките са различни, не съвпадат и се получават какви ли не проблеми. Най-популяния проблем е, че Skype "стои" за останалите абонати като постоянно включен, независимо дали изобщо е включен, или не. Има и други, но да не се отклоняваме.
Затова се търсят решения с "новите недомислици".
А по-темата - най-простата проба е с portable skype - авторът си сваля по-нова версия, пробва дали синхронизира и ако всичко е наред, се примирява с по-новата.
Ако с нито една не стане, има и други мерки които помагат.
1

Споделете тази тема чрез:

• (29 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login