Форум

Data.BG Форуми: Проблем с вписването в Скайп?! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (29 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Проблем с вписването в Скайп?! Отписахме ви защото използвате остаряла версия на скайп?!

Потребителят е активен   GTRR 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 31-October 09
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Main leadership on V.A.G Group/Das Auto.
Здравейте от няколко дни немога да си вляза в скайп акаунта си.Изписва следното "Отписахме ви защото използвате остаряла версия на скайп"! И това от няколко дена какво ли неправих и нищо нестава.Помагайте :sadsad: :sadsad:
0

Потребителят е неактивен   Digimon 

• Регистриран: 02-October 12
  • Град:Попово

Преглед на мнениеGTRR, на 31.07.14 - 19:45, каза:

Здравейте от няколко дни немога да си вляза в скайп акаунта си.Изписва следното "Отписахме ви защото използвате остаряла версия на скайп"! И това от няколко дена какво ли неправих и нищо нестава.Помагайте :sadsad: :sadsad:

Няма какво да помагаме.
Там където ти изписва че ползваш по стара версия, има линк за изтегляне на последната.Теглиш.Деинсталираш старата.Инсталираш новата.И внимаваш когато натискаш със /Напред/, какво ти предлага да си инсталираш.Моят съвет е да не си слагаш търсачките, които ти предлага.
Все пак скайпа е на Microsoft.Просто ти извиват ръцете.
Може би има решение. Казва се Hangouts.
Но много малко хора знаят за него.
Трябва хората повече да говорят за него.Има по добри възможности от скайпа.
Публикувано изображение

Това че пишем във един форум, не ни прави колеги!
1

Потребителят е неактивен   suchmo 

• Регистриран: 14-August 04
  • Град:София
И с Hangoust с кой ще си говори?
0

Преглед на мнениеsuchmo, на 31.07.14 - 20:52, каза:

И с Hangoust с кой ще си говори?

Защо?Аз провеждам разговори със няколко човека.И да ти кажа връзката е много по добра.
Но пък какво.
Сега като се замисля,защо да не се оставим да ни извиват ръцете?
Публикувано изображение

0

Потребителят е неактивен   debelanca 

• Регистриран: 05-February 06
Стига де, дайте да не се развиваме избощо, даже направо ако може всички да си се върнем на XP(примерно) защото някой не иска да приеме евентуални промени с които трябва да се съобрази.А иначе месенджери колкото щеш, аз примерно ползвам и предппочитам LINE и го предпочитам пред skype, но няма как да наложа на всички познати и колеги да си сменят месенджера ;)
1

Потребителят е неактивен   themad 

• Регистриран: 16-September 03

Преглед на мнениеGTRR, на 31.07.14 - 19:45, каза:

Ами, пише го, не четеш ли? Дори сам си го преписал.
Сложи най-новата версия. Ти какво очакваш, да влизаш доживот с 3.8, която е от горе-долу 7-8 години? :emote_focus:
Още с ползването ти на стара версия си бил наясно, че винаги могат да я "убият" и да не можеш да влизаш с нея. ;)
0

Потребителят е неактивен   ismanpa 

• Регистриран: 12-October 03
Ето стари версии, които работя с Уин 7 и 8, но без видео.

http://ismanpa.data..../files/Software
0

Проблема е че слагам най-новата версия на скайп и пак същото изписва това се опитвам да си обясня.Операционната система е ХP.Мисля си че просто всичко идва от нея тъй като на уин 8-ца няма проблем
0

Потребителят е неактивен   asuslogitech 

• Форумен трол
  • Регистриран: 12-July 08
  • Интереси:финансови
А преинсталиран ли е скоро Windows? Да не сте го омазали?
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Diananet 

• Регистриран: 04-November 06
Деинсталирай старата версия, почисти с CCleaner, рестартирай и тогава сложи новата. Ако случайно най-новата не тръгне, може да пробваш Skype 5.10.0.116 -> http://www.oldversio...kype-5-10-0-116
В България, вече и китайските стоки са менте. Правят ги във Виетнам.
0

Преглед на мнениеdebelanca, на 31.07.14 - 21:32, каза:

Стига де, дайте да не се развиваме избощо, даже направо ако може всички да си се върнем на XP(примерно) защото някой не иска да приеме евентуални промени с които трябва да се съобрази.А иначе месенджери колкото щеш, аз примерно ползвам и предппочитам LINE и го предпочитам пред skype, но няма как да наложа на всички познати и колеги да си сменят месенджера ;)

Нямам нищо против развитието, ако то е във правилната насока.
Да ама не.
Бях със версия на скайпаl 6.1.999.130.И ми излезе същият прозорец, във който ме предупреждава че съм със стара версия, и се налага да сложа последната.
И какво и е новото на новата?
При инсталиране да ти предложи две търсашки, да си ги инсталираш. Иначе нищо друго ново няма.
Та това ли му викаш развитие?
Тъкмо да си направиш настройките на скайпа и следващият месец, хоп нова версия.Отново инсталиране отново настройки.
Това ли ти харесва.
Не може ли само който иск да се "развива" той да си сменя версиите?
Публикувано изображение

1

Преглед на мнениеasuslogitech, на 31.07.14 - 22:24, каза:

А преинсталиран ли е скоро Windows? Да не сте го омазали?

Преглед на мнениеdiananet, на 31.07.14 - 22:33, каза:

Деинсталирай старата версия, почисти с CCleaner, рестартирай и тогава сложи новата. Ако случайно най-новата не тръгне, може да пробваш Skype 5.10.0.116 -> http://www.oldversio...kype-5-10-0-116

Пробвах маса програми за почистваме и фиксване и нищо.Предположих да не е зацепил някой скрипт или да има конфликт с някой регистър.Е,добре и там изчистих всичко и изтрих абсолютно всички скриптове и регистри на скайп с риск да омажа целия УИН резултат "0".Накрая преинсталирах целия УИН резултата е същия .Заключение което достигнах след две три допитвания на по-високо ниво е че XP вече не може да подържа СКайп с версия над 3.8 както и така стана.С 3.8 работи перфектно и се вписва от там нагоре Нъцки.
0

Потребителят е неактивен   mohutop 

• Регистриран: 02-February 05
Можеш да се логнеш със Skype 3.8.x! !!! Необходимо е да изчакаш до тридесет минути за вписване с тази версия!

Аз я използвам, инсталирал съм я на всичките ми машини, индталирах я и на нова OS W7 и потвъждавам - изчакай повече време за вписване!

Недостатък е, че няма да можеш да провеждаш видео разговори с абонати с последни версии на програмата.

При евентуални проблеми, спри защитната стена ( изключу fire wall защитата) или въведи дефиниция, преконфигурирай port forwarding на рутера!
0

Потребителят е неактивен   maloumen 

• Преглед на блога
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 10-January 04
  • Град:Sofia

Преглед на мнениеDigimon, на 01.08.14 - 06:32, каза:

Нямам нищо против развитието, ако то е във правилната насока.
Да ама не.
Бях със версия на скайпаl 6.1.999.130.И ми излезе същият прозорец, във който ме предупреждава че съм със стара версия, и се налага да сложа последната.
И какво и е новото на новата?
При инсталиране да ти предложи две търсашки, да си ги инсталираш. Иначе нищо друго ново няма.
Та това ли му викаш развитие?
Тъкмо да си направиш настройките на скайпа и следващият месец, хоп нова версия.Отново инсталиране отново настройки.
Това ли ти харесва.
Не може ли само който иск да се "развива" той да си сменя версиите?

При автоматичен ъпдейт на скайпа настройките остават. Скайпа се обновява често защото протоколо му се променя.

Скайпа до преди години беше Peer2Peer но това означаваше че мобилните устройства които го използват започват да се товарят много , да изразходват батерия и т.н.

Сега със закупуването на Skype и интеграцията му с Messenger протокола се променя още. За това са и ъпдейтите. Плюс за крайният потребител са неограничения брой видео разговори и сесии. Мисля че в гугълското лайно нещата са далеч по зле ;) Отделно нямат клиент за WP

п.п Протокола вече не е P2P изцяло

Мнението беше редактирано от maloumen: 01.08.14 - 09:54

0

Потребителят е неактивен   nakibest 

• Mr. Company PC Guy
  • Регистриран: 26-December 02
  • Град:Ботевград
  • Интереси:tennis, VB, C++ Builder, Win32 API

Преглед на мнениеGTRR, на 31.07.14 - 22:21, каза:

Проблема е че слагам най-новата версия на скайп и пак същото изписва това се опитвам да си обясня.Операционната система е ХP.Мисля си че просто всичко идва от нея тъй като на уин 8-ца няма проблем

WinXP SP3 инсталиран ли е, или сте със SP2 или по-стар? Ако не сте със SP3, инсталирайте го и пробвайте последен Skype пак! ;)

Преглед на мнениеDigimon, на 31.07.14 - 21:09, каза:

Защо?Аз провеждам разговори със няколко човека.И да ти кажа връзката е много по добра.
Но пък какво.
Сега като се замисля,защо да не се оставим да ни извиват ръцете?

Освен Google Hangouts, ooVoo също става: http://www.oovoo.com/home.aspx :D С Viber няма ли пак да стане? Не съм пробвал дали Viber за Windows може да прави гласов чат, вероятно може. :)
Иначе, малко по-екзотична програма за същото нещо е Yahoo Messenger. А за феновете на Facebook, той също си има вграден voice/video chat. :)

Преглед на мнениеGTRR, на 01.08.14 - 07:25, каза:

Накрая преинсталирах целия УИН резултата е същия .Заключение което достигнах след две три допитвания на по-високо ниво е че XP вече не може да подържа СКайп с версия над 3.8 както и така стана.С 3.8 работи перфектно и се вписва от там нагоре Нъцки.

Нещо си в грешка! Поддържа си се WinXP, виж тука: https://support.skyp...ments-for-skype
Днес по-късно мога да пробвам на моя WinXP SP3 комп последния 6.18.xx Skype и да кажа дали при мен бачка! ;)

@maloumen - Skype няма ли никакъв/някакъв лимит за броя участници във видеоразговор? В ooVoo е 12, в Google Hangouts май 10. :)

Мнението беше редактирано от nakibest: 01.08.14 - 10:20

Публикувано изображениеПубликувано изображение
0

• Преглед на блога
@nakibest - Махнаха ограничението преди около месец
едит:За крайни потребители е 10
едит2: Да за бизнес Premium е 25

Преди време беше Peer to peer само

Мнението беше редактирано от maloumen: 01.08.14 - 11:14

0

Преглед на мнениеnakibest, на 01.08.14 - 10:02, каза:

WinXP SP3 инсталиран ли е, или сте със SP2 или по-стар? Ако не сте със SP3, инсталирайте го и пробвайте последен Skype пак! ;)

Освен Google Hangouts, ooVoo също става: http://www.oovoo.com/home.aspx :D С Viber няма ли пак да стане? Не съм пробвал дали Viber за Windows може да прави гласов чат, вероятно може. :)
Иначе, малко по-екзотична програма за същото нещо е Yahoo Messenger. А за феновете на Facebook, той също си има вграден voice/video chat. :)

Нещо си в грешка! Поддържа си се WinXP, виж тука: https://support.skyp...ments-for-skype
Днес по-късно мога да пробвам на моя WinXP SP3 комп последния 6.18.xx Skype и да кажа дали при мен бачка! ;)

@maloumen - Skype няма ли никакъв/някакъв лимит за броя участници във видеоразговор? В ooVoo е 12, в Google Hangouts май 10. :)

Има инсталиран СП3 и е пробван на още няколко с ХП+Сп3 резултата е същия ;)
0

• Mr. Company PC Guy

Преглед на мнениеmaloumen, на 01.08.14 - 11:02, каза:

@nakibest - Махнаха ограничението преди около месец
едит:За крайни потребители е 10

Да - знам, че го махнаха! Ама 10 броя потребители пак е ограничение. ;)
0

• Mr. Company PC Guy

Преглед на мнениеGTRR, на 01.08.14 - 13:09, каза:

Има инсталиран СП3 и е пробван на още няколко с ХП+Сп3 резултата е същия ;)

Пробвах го сега току-що - първоначално ми даде грешката, за която говориш, защото бях с някакъв стар 6.0.нещо си Skype (рядко ползвам тоз WinXP - на виртуалка е). След което обаче инсталирах последен - Skype 6.18.нещо си, и всичко се логва и бачка ОК. Очевидно има някакъв "проблем в твоя телевизор" или в ЗКУ. ;)

Мнението беше редактирано от nakibest: 01.08.14 - 14:09

0

• Преглед на блога

Преглед на мнениеnakibest, на 01.08.14 - 13:19, каза:

Да - знам, че го махнаха! Ама 10 броя потребители пак е ограничение. ;)

10 видео връзки е ужасно много информация ;) Големите системи имат лимит около 25 видео конферентни връзки . Не ми се влиза в подробности но натоварването от една видео връзка е доста голямо заради Bandwith-а който се използва и кодирането/декоридането на информация.

Представи си какъв процесор трябва да имаш за да декодираш например 100 Full HD видео потока

0

Споделете тази тема чрез:

• (29 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login