Форум

Data.BG Форуми: Хранителни добавки от чужбина - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Хранителни добавки от чужбина

Потребителят е неактивен   HoTBanG 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-May 09
Здравейте, някой може ли да ми препоръча чужд сайт от който да си закупя хранителни добавки , защото откакто
се разчу за скандала със сила.бг , изобщо им нямам доверие на тези нашите сайтове .
Интересуват ме фет бърнари ( липотропни и термогенни ) и хормоно стимулиращи , като трибулус.
Благодаря предварително !
0

Потребителят е неактивен   peecii 

• Регистриран: 17-August 06
  • Град:Севлиево

Преглед на мнениеHoTBanG, на 19.01.17 - 21:44, каза:

Здравейте, някой може ли да ми препоръча чужд сайт от който да си закупя хранителни добавки , защото откакто
се разчу за скандала със сила.бг , изобщо им нямам доверие на тези нашите сайтове .
Интересуват ме фет бърнари ( липотропни и термогенни ) и хормоно стимулиращи , като трибулус.
Благодаря предварително !

Какъв е скандала със сила.бг-това е фирмата с най огромното разнообразие от добавки.Аз съм доволен от тях.Сайтове има много, но куриерските разходи обезсмислят онлайн пазаруването от САЩ и Европа.За трибулус теристрис ( Бабини зъби )трябва да си запознат, че българският е с най високо съдържание на сапонини в света и е пълна глупост да си го поръчваш по интернет като във най близката аптека се продава ТРИБЕСТАН 60 * 250 мгр. за 30лв.
0

Потребителят е неактивен   HoTBanG 

• Регистриран: 14-May 09
Това имах предвид , Моята връзка , но като се замисля си прав .
Ще си направя някакъв стак от трибулус , зма и аспарагинова киселина може би .
0

Потребителят е неактивен   peecii 

• Регистриран: 17-August 06
  • Град:Севлиево

Преглед на мнениеHoTBanG, на 28.01.17 - 18:06, каза:

Това имах предвид , Моята връзка , но като се замисля си прав .
Ще си направя някакъв стак от трибулус , зма и аспарагинова киселина може би .

Това е финансов скандал-да не кажа всяка втора фирма, ще кажа че доста фирми в БГ крият ДДС.Препакетирането от големи в малки разфасовки също е операция с цел по голяма печалба - има доста примери, хранителни добавки внос от някъде да се препакетират и предлагат като родно пройзводство( Биогейм.....).Доста от продуктите на сила БГ, нямат етикети на Български.Основния проблем е във липсата на всякакъв контрол върху хранителните добавки във БГ.По закона за храните, хранителните добавки са храна и се контролират от Българската Агенция по Безопасност на Храните.БАБХ не разполагат с нито една регламентирана лаборатория за контрол на хранителни добавки- така, че може да си направиш един експеримент??? Вземи една празна кутия от протеин и я напълни със смес от сол, пудра захар и хлебна сода и я занеси в Областната Дирекция по Безопасност на храните където живееш и поискай да направят анализ на сдържанието и какъв е % белтъчини и ще разбереш за какво говоря.Те не могат да различат креатина от протеина, да не говорим за някакви забранени субстанции.Така, че не само от този сайт а и от където си поискаш се доверяваш изцяло на фирмата производител-другите са само дистрибутори.
0

Потребителят е неактивен   petko231 

• Регистриран: 15-August 15
  • Град:Враца
Аз си взимам от https://healthstore.bg/ . Вече 4-5 поръчки имам от там и не съм имал никакви проблеми.
0

Потребителят е неактивен   changel 

• Регистриран: 16-May 06
Още един глас за Healthstore - аминокиселините, които си взимам от тях са супер /NOW sports/. Цените нямат особена ценова разлика с нещата, които съм си поръчвал като бях в Германия. Сега разбира се има значение дали ще предпочетеш най-евтиното на пазара и ще си недоволен, че не действат или ще вземеш нещо на качествена фирма за повечко пари.
0

Потребителят е неактивен   petko231 

• Регистриран: 15-August 15
  • Град:Враца
Именно, и аз съм си взимал и аминокиселини, и протеини, и витамини и нямам забележки към тях. Работят си професионално хората.
0

Потребителят е неактивен   alphabg 

• Регистриран: 04-February 18
  • Град:София
  • Интереси:Fitness and sports
Здравейте приятели,
нашият съвет е да опитате нашите добавки: https://www.alpha.bg/bg/
Работим само с най-добрите брандове и доказани на пазара. При въпроси моля не се притеснявайте да ги задавате на нашия имейл: office@alpha.bg
НЯМАМЕ НИЩО ОБЩО С БГ САЙТОВЕТЕ КОИТО ЗАЛАГАТ НА ЕВТИНИ МАРКИ И ПРОДУКТИ ИЛИ С ИЗТЕКЪЛ СРОК НА ГОДНОСТ ЗАРАДИ ПОВЕЧЕ ПЕЧАЛБА.
НИЕ ДЪРЖИМ НА КАЧЕСТВОТО, А ТО ЦЕНА НЯМА !!!
www.alpha.bg
Facebook: Alpha.bg
Instagram: alpha.lifestyle.bg
телефон: 0899 25 20 11
email: office@alpha.bg
Хранителни добавки, дрехи и аксесоари / Nutritional supplements & sports apparel distributor
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login