Форум

Data.BG Форуми: RQ: Каква фитнес гривна да си купя? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

RQ: Каква фитнес гривна да си купя?

Потребителят е неактивен   brotto 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 11-July 06
  • Град:София
Здравейте, искам да си взема фитнес гривна, защото ще започна да ходя на фитнес и ми трябва нещо което да е добро, но да не е много скъпо, нямам бюджет, но като цялото не искам да е нещо за 200 лв. може и втора ръка да е.
Поздрави.

Друго което ми се иска да знам какво мислите са фитнес Атлетик? 360 лв. е годишнат карта и се замислям дали там да не се запиша, а за една зала е 320.

Благодаря предварително!
Имам настолен компютър благодарение на jossbomon
Публикувано изображение
Публикувано изображение
5

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02
http://www.emag.bg/f...0/pd/D30TCBBBM/
Worst diving day is better than best working day. Much better!
1

Потребителят е неактивен   www 

• 18_xXx_demoni_xXx_23
  • Регистриран: 01-June 13
  • Интереси:ЛЕЖАНЕ
Аз съм с тази и съм много доволен, макар че като я купувах купих в началото на миналото лято купих прототипа и тогава цената беше 75 долара...в момента е 24 долара

В описанието на клипа можеш да намериш и линк към dx.com от където да си я купиш ако ти е харесала

Мнението беше редактирано от www: 16.01.17 - 23:10

1

barut, на 16.01.17 - 20:50, каза:

Благодаря, ти винаги си ми помагал през годините, гледам в олх има vivafit 3 генерация за 150 лв. чисто нова :)
гледам, че е без пулсомер, това проблем ли е?

www, на 16.01.17 - 23:08, каза:

Аз съм с тази и съм много доволен, макар че като я купувах купих в началото на миналото лято купих прототипа и тогава цената беше 75 долара...в момента е 24 долара

В описанието на клипа можеш да намериш и линк към dx.com от където да си я купиш ако ти е харесала

Благодаря ти, но предпочитам от България да си я купя.

Поздрави!
Публикувано изображение
Публикувано изображение
7

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02
Само да уточня, грам не разбирам от гривни за фитнес, за мене фитнеса се състои във вдигане на чаши по кръчмите. Просто си пуснах търсене и попаднах на този резултат, с оглед на това, че е разпечатан и съответно по-ЙОвтинко ...
Worst diving day is better than best working day. Much better!
2

• 18_xXx_demoni_xXx_23
Ето ти от olx гривна като моята за 55 лева и ще можеш да си я купиш от България.
https://www.olx.bg/a...html#e363985ea7

Btw:
Ей барут кога ще дойдеш към мен да пием по едно, апропо в момента съм вече на първата мастика за деня.Наздраве! :emote_dirol:

Мнението беше редактирано от www: 17.01.17 - 12:12

1

www, на 17.01.17 - 12:10, каза:

Ето ти от olx гривна като моята за 55 лева и ще можеш да си я купиш от България.
https://www.olx.bg/a...html#e363985ea7

Btw:
Ей барут кога ще дойдеш към мен да пием по едно, апропо в момента съм вече на първата мастика за деня.Наздраве! :emote_dirol:

@ www Моля те кажи бързо моя гривна според теб е по-добра Garmin Vivofit 3 или Xiaomi Mi Band 2?

Че договорим Garmin Vivofit 3 за 130 лв. с доставката за да знам да я откажа ли или не?

Поздрави!
Публикувано изображение
Публикувано изображение
6

• 18_xXx_demoni_xXx_23
Извинявай за закъснението, ама нали се черпя и не съм видял поста ти. На Гармин е много смотан софтуера и гривните не са кой знае какво и естетически и като качество. Препоръчвам ти Xiaomi Mi Band 2, не само защото аз съм с такава гривна, ами защото се работи по софтуерното приложение на самата гривна и самата гривна е с много семпъл и манияшки дизайн и не само, ами и опциите които има са като на гривните на Samsung.
1

@www Много благодаря поръчах днес един брой, утре ще кажа как е. Поздрави!
Публикувано изображение
Публикувано изображение
6

• 18_xXx_demoni_xXx_23

brotto, на 17.01.17 - 18:04, каза:

@www Много благодаря поръчах днес един брой, утре ще кажа как е. Поздрави!

Определено ще останеш приятно изненадан и доволен от гривната, аз моята като ми предложиха прототипа като излезна ми я дадоха с два вида каишки. Едната ми е червена а другата черна...Не искам да им ставам рекламно лице на Xiaomi, но мога да ти кажа че те са едни от водещите в тоя бранш за смарт технологии. Техните продукти се изработват в технологичния център на планетата, а именно Шънджън , ако ти е интересно можеш да прочетеш за този град в Китай от линка който ти споделям...Аз си работя отдавна с китайците и имам доста смарт чудеса от Шанджън около мен. Също така, ако искаш ще ти направя кратък клип да видиш как работи приложението MiFit , което приложение е за Xiaomi Mi Band 2 гривната която си поръчал.Всъшност няма кво, ако искаш и така нататък след малко ще ти сложа клип в темата ти с клип на настройките и опциите на приложението.

Btw:
Не съм работил с тия хора от olx ,но те явно пазарят на едро от китайците и затова и препродават на добри цени, можеш да ги питаш след време, ако искаш все пак, дали предлагат и каишки за гривната която си закупил от тях и да си имаш и резервна каишка. Има и тарикатски манияшки кожени каишки и разни изгъзени.
1

• 18_xXx_demoni_xXx_23

1

www, на 17.01.17 - 18:36, каза:

Определено ще останеш приятно изненадан и доволен от гривната, аз моята като ми предложиха прототипа като излезна ми я дадоха с два вида каишки. Едната ми е червена а другата черна...Не искам да им ставам рекламно лице на Xiaomi, но мога да ти кажа че те са едни от водещите в тоя бранш за смарт технологии. Техните продукти се изработват в технологичния център на планетата, а именно Шънджън , ако ти е интересно можеш да прочетеш за този град в Китай от линка който ти споделям...Аз си работя отдавна с китайците и имам доста смарт чудеса от Шанджън около мен. Също така, ако искаш ще ти направя кратък клип да видиш как работи приложението MiFit , което приложение е за Xiaomi Mi Band 2 гривната която си поръчал.Всъшност няма кво, ако искаш и така нататък след малко ще ти сложа клип в темата ти с клип на настройките и опциите на приложението.

Btw:
Не съм работил с тия хора от olx ,но те явно пазарят на едро от китайците и затова и препродават на добри цени, можеш да ги питаш след време, ако искаш все пак, дали предлагат и каишки за гривната която си закупил от тях и да си имаш и резервна каишка. Има и тарикатски манияшки кожени каишки и разни изгъзени.

Много интересно не знаех нищо за Шанджън ще разгледам в гугъл.

www, на 17.01.17 - 19:13, каза:

Еха това специално за мен ли го засне? Сега съм на работа като се прибера ще го изгледам.

Много ти благодаря.

Гривната пристигна изгледа много добре и е много удобна, за 64 лв. с доставката ми излезе заедно с две каишки черна и светло синя, както и протектор които да си залепя, всичко чисто ново запечатано.

Стана ми интересно тази марка има много интересни продукти, ти ползваш ли още нещо освен гривната?
Видях, че има и кантар ама май го няма в България :)
Поздрави!
Публикувано изображение
Публикувано изображение
7

• 18_xXx_demoni_xXx_23

brotto, на 18.01.17 - 14:54, каза:

Много интересно не знаех нищо за Шанджън ще разгледам в гугъл.

Еха това специално за мен ли го засне? Сега съм на работа като се прибера ще го изгледам.

Много ти благодаря.

Гривната пристигна изгледа много добре и е много удобна, за 64 лв. с доставката ми излезе заедно с две каишки черна и светло синя, както и протектор които да си залепя, всичко чисто ново запечатано.

Стана ми интересно тази марка има много интересни продукти, ти ползваш ли още нещо освен гривната?
Видях, че има и кантар ама май го няма в България :)
Поздрави!

Да имам и смарт кубче, което можеш да видиш на тоя линк https://www.facebook...77649032499871/

Честито за гривната, със здраве да си я ползваш. :)

Мнението беше редактирано от www: 18.01.17 - 15:08

1

www, на 18.01.17 - 15:02, каза:

Да имам и смарт кубче, което можеш да видиш на тоя линк https://www.facebook...77649032499871/

Честито за гривната, със здраве да си я ползваш. :)

Благодаря още веднъж за клипчето. Изгледах го. Гривната я заредих а 100% много е яка. Доволен съм.
Сега съм си харесал кантар на Xiaomi. Ти какво мислиш дали си заслужава?

Поздрави!

Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от brotto: 18.01.17 - 22:05

Публикувано изображение
Публикувано изображение
7

• 18_xXx_demoni_xXx_23
Ами не е зле като опция този кантар, но ако всичко го правиш с цел мотивация и промяна на начина ти на живот ми се струва че гривната и Bitwalking са ти достатъчни за сега...Но все пак ти си реши, аз също бих си го взел това кантарче, но за момента не изпитвам необходимост от него и както се пееше в една песен

Цитат

"Все едно е, ако нямаш мечти и купуваш и купуваш вещи без да ти трябват дори"
:)

Мнението беше редактирано от www: 19.01.17 - 04:25

1

Потребителят е неактивен   miri220 

• Регистриран: 19-August 15
  • Град:Видин
Аз, когато започнах да тренирам, си взех такава гривна https://dice.bg/xiao...heren-item28910 . Използвам я вече около година, не е много скъпа и ми върши много добра работа. Много се колебаех дали да си взема гривна илли часовник, но гривните са по-евтини и затова се спрях на тях.
1

Потребителят е неактивен   sonq22 

• Регистриран: 29-August 15
  • Град:Пловдив
Аз пък имам часовник. Не знам защо часовниците са по-скъпи, може би, имат повече функции.
1

Два месеца ползвам Xiaomi Mi Band 2 и съм много доволен. За сега само 2 пъти съм я зареждал горе-долу издържа по 23 дни.
Поздрави!
Публикувано изображение
Публикувано изображение
6

Потребителят е неактивен   juslen 

• Регистриран: 05-February 11
Коя гривна е на следващото стъпало след mi band 2 като възможности и цена? Може би в диапазона 100-150лв. Интересува ме мониторинг на пулса и съня в що годе точни граници ... другите опции като калории крачкомер аларми известия и тн за второстепенни. Не виждам смисъл да нося нещо 24/7 на ръката си при положение, че не отчита вярно...безсмислено е.
1

Потребителят е неактивен   ianiiovski 

• Играч
  • Регистриран: 04-August 08
  • Град:Враца
  • Интереси:Stay Shredded.........
Имал съм две гривни Garmin Vivofit -хубава гривна е ,но не мери пулс предимствата са й голям дисплей и батериите издържат около 1 година,след това си купих Xiaomi Mi Band, като цяло много удобна гривна не се усеща ,че ти е на ръката ,но няма дисплей и не мери пулс (тази която аз я взех, иначе има варианта и с пулсомер),обаче батерията издържа над 40 дни . Софтуера на Xiaomi Mi band за Андроид ми много допадна и сега съм с Xiaomi Mi Band 2 ,много съм доволен от нея -компактна е има дисплей ,измерва пулса и едно от важните неща за мен е че в АлиЕкспрес продават протектори за екрана за жълти стотинки . Батерията издържа около 30 дни
Публикувано изображение
1

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login