Форум

Data.BG Форуми: Всичко за стероидите /информация, странични вредни ефекти/ - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Всичко за стероидите /информация, странични вредни ефекти/

Потребителят е неактивен   dolarr 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 22-April 06
Хора стероиди се взимат 2месеца преди състезание(включително и аз ще направя така :lol: )в другото време е безмислено(лично мнение а и на други състезатели :lol: )аз си качвам без проблеми чисто(сега съм 10кг отгоре от лятото това за няма и месец :lol: и още 10 ще кача)та отплеснах се.Взимат се 2месеца преди състезание защото се губи много размер като въртиш въглехидрати или изобщо без
въглехидрати си :lol: ;) и пак успех на зобещите се...
0

Потребителят е неактивен   aerie 

• Регистриран: 11-March 05
  • Град:Бангкок/Сингапур
  • Интереси:Жени
    Бизнес
    Бойни спортове
    Пътувания
Десет чисти кила за няма и месец ..и още....ти ако така продължаваш ,догодина ще си на Мистър Олимпия .... не ставай смешен...
There’s always going to be another mountain
I’m always going to want to make it move
Always going to be an uphill battle,
Sometimes I'm going to have to lose,
Ain’t about how fast I get there,
Ain’t about what’s waiting on the other side
It’s the climb
0

Потребителят е неактивен   bayernfixer 

• AMAT VICTORIA CURAM
  • Регистриран: 13-August 05

aerie каза:

Десет чисти кила за няма и месец ..и още....ти ако така продължаваш ,догодина ще си на Мистър Олимпия .... не ставай смешен...
Пък и сигурно основният го прави с вафли и кроасани... И там трябва препарати ако се готвиш за състезание....Дай да видиме някоя снимка шампионе :lol: ?
0

Потребителят е неактивен   Doctora87 

• Регистриран: 11-December 08
Културизмът е анти спорт в който се използва МНОГО химия и се ХВЪРЛЯТ много пари на вятъра.
В другите спортове също се използва химия,даже и в шахмата,но не такава.
За добра химия има 5 човека в България,които могат да ти помагнат ако искаш да правиш нещо,които са учили за това.
0

Потребителят е неактивен   pavlioybaveca 

• Регистриран: 10-February 07

Преглед на мнениеbayernfixer, на Jul 5 2008, 17:41, каза:

Всичко в статията е ок , но можеш да махнеш към страничните ефекти Агресията, която е чисто и просто мит. Дълга е и темата за страничните ефекти на организма, защото и там мога да ти докажа, че са измислици с цел пропаганда и намаляване на ползващите стероиди :lol:

пълна тъпотия...всички странични ефекти са налице...ако ползваш стероиди разумно и с правилните протектори,те са изклчително малко изразени,но агресията(особено при силно андрогенните стероиди) е налице!
0

• AMAT VICTORIA CURAM
Щом казваш :lol: Пробвай пък да видиме :lol: Защото аз говоря като ползващ и ще има проблеми с агресията само този които е тъп до безобразие и се е филмирал, че е говедо което беснее в фитнеса :lol: Тия на някой друг. Както каза шефа на Стероид.ком в предаването си Injected - каква е приликата между дядо коледа и стероидната агресия ? ТОва че не съществуват :lol:
0

Потребителят е неактивен   cormoran 

• Регистриран: 16-October 04
  • Град:Кара Mercedes - Benz CLS 350

Преглед на мнениеpavlioybaveca, на Jan 9 2009, 00:55, каза:

пълна тъпотия...всички странични ефекти са налице...ако ползваш стероиди разумно и с правилните протектори,те са изклчително малко изразени,но агресията(особено при силно андрогенните стероиди) е налице!

Няма агресия, 2 цикъла съм правил, предстои ми 3ти. А ако прекаляваш много с протекторите, намаляваш силата на анаболите. Тук в този подфорум на дата.бг имам чувтво че пишат 16г дето 2 пъти са ходили на фитнес и 3 пъти са пили протеин.
0

Потребителят е неактивен   MASHIIN 

• Регистриран: 28-November 09
леле вие сте луди да вземате такива боклуци. имам един познат които е охрана в дискотека и взема конски анаболи от ранна възраст и сега е абсолютно животно. няма вечер без да се сбие
0

Потребителят е неактивен   smalldude 

• Регистриран: 23-October 06
  • Град:Стара Загора

Преглед на мнениеMASHIIN, на Nov 29 2009, 03:16, каза:

леле вие сте луди да вземате такива боклуци. имам един познат които е охрана в дискотека и взема конски анаболи от ранна възраст и сега е абсолютно животно. няма вечер без да се сбие

то голяма гордост..
0

Потребителят е неактивен   pyshing 

• Регистриран: 28-July 06
Момчета искам да ви питам няколко въпроса за тези неща.
Имам 1 приятел ,който ме помоли да ви питам.
Въпросното момче тренира от 1 2 месецa обаче няма големи резултати ,свалил само 4кг и се отчая (не ми давайте съвет да продължава ,да не се отчайва и т.н ,решението е взето) ... Има ли някакъв начин чрез тези средства да се превърнат мазнините в мускули ?
Може ли да се прибегне към някаква химия за по-бързо ,защото трябва да постигне ефект (и да се понацепи) за около 2 месеца. Примерно ако се нуждае по-нормалния начин от 6 месеца ,колко може да съкрати процедурата със вземане на разни стероиди ?
Може ли да препоръчате нещо за доста бързо сваляне на килограми и превръщането им в мускулна маса ?
Последно искам да питам след като достигне желания вид и спре вземането ,какво трябва да прави след това ?
Забравих да спомена ,че момчето е 85кг 180см и както казах да се превърнат в мусколи по някакъв бърз начин.Могат ли също да се комбинират няколко неща ? Примерно Лида + Кленбутерол и лека спортна активност ? Бяха ми казали ,че без да се прави нищо с помоща на тоя Кленбутерол се свалят 10кг и се дига 1 км мусколна маса ,това вярно ли е ?
Мерси !

Мнението беше редактирано от pyshing: 27.04.10 - 18:55

4770k @ 4.6GHz 1.229v + CM Hyper 612s; Asus Z87-C; Kingston 2x8GB Hyper X Predator 2400MHz CAS 11; R9 280X WindForce (1170/1700); CM Real Power M850 modular; SSD Kingston v300 240gb RAID0 + 3.6TB ; CM Storm Trooper case (Blue LED modified); Acer GD245HQ 3D Vision 120hz + Acer 3D Shutter glasses; Razer Lycosa Mirror SPECIAL EDITION; Logitech MX518 + Steelseries QCK+; Logitech 5.1 surround + DFX; UPS MUSTEK PowerMust 2012 - 2000VA/1200KW

Q9550 @ 3.93ghz; ASUS P5Q3 Deluxe/WiFi-AP @n; Gigabyte G41M-COMBO; ATI HD 5870 (clocked 950/1300); Kingston 2x4GB Hyper X DDR3 1600mhz; 1TB Seagate Barracuda; Philips 42 FULL HD 200hz 2ms;

Ivy 3570k @ 4.6GHz + CM Hyper 612s; ASRock Z77 Extreme 4; Corsair 2x4GB DDR3 1600mhz; Sapphire HD 7950 Vapor-X 3 GB (1170/1500 STOCK voltage); sold

Member of SCC ,Torrentleech , IPTorrents ,HD-torrents ...

1gbps upload & download (april 2017)
latest hardware update : 02.05.2014
0

Потребителят е неактивен   kvakioh 

• Регистриран: 19-November 05
  • Град:Навън от България, няма начин
pyshing, няма начин ей така, за 1-2 месеца да станат нещата, ако някой е изпуснал влака и е плюскал като хахав и се е успокоявал с 1-2 месеца, че ще направи нещо с "магически" хапчета и добавки, може да си източи малко студена вода от чешмата и да попийне...
Няма такива неща, само сериозни тренировки, правилен хранителен режим и това е...
Малко хора разбират и още по-малко осъзнават, че нещата се случват след години тренировки, ЕВЕНТУАЛНО някоя и друга добавка, след като вече са оценили и преосмислили тренировките, сменили са над 5 различни програми, режими, степени на натоварване и прочие.
За сваляне на килограми има само 1 истински реално, БЕЗПЛАТНО, и 100% действащо средство, и това е намаленото хранене... Тоя, твоя приятел, нормално е да свали бързо някакви кила, винаги така се получава. След това идва трудното, да свали реално мазнините, и после чак идва правенето на мускули...
НЯМА, НЯМА И ДА ИМА ТАКОВА средство, че да забърза с големи темпове изгарянето на мазнини...
А това да превърне мазнини в мускул, питайте алхмиците от средните векове, те искали да превърнат камъни в злато.
А това момче да почете, ти също, а не така "Някой ми каза"...ДА, може да се свали с кленбутероли, и т.н. когато организмът ти е готов, и самият човек е готов, но това става най-малко след 2-3 години усилени, или ако не усилени, то редовни тренировки.
И последно правописа!
Polymer engineer, presenter, researcher.
Nokia 6760 slide 8Gb
Laptop, nettop, Fifi
0

Потребителят е неактивен   tishisevyrna 

• Регистриран: 16-August 08
тфа 1 км мусколна маса ще е нещо мноо яко треа го пробвам тоя кленбутерол ;х
0

Потребителят е неактивен   hyperkiller 

• Регистриран: 14-April 05
  • Град:София, мамка му...
Знаеш че си хипер изпаднал, когато пиеш астманични лекарства за естетически цели :lol: ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
"-Не знам как заспиваш вечер..."
"-Не заспивам,не съм спал от близо 2 месеца, по този начин не сънувам сънища, които не мога да запазя. Не сънувам и теб."

Я не волшебник. Я только учусь. Но ради тех, кого люблю, я способен на любые чудеса...

Цитат('zab')
Ти направо чупиш уреда за мерене на странност :lol:

0

Потребителят е неактивен   koeficiento 

• Регистриран: 07-April 06
Малий! Йес! Още един летен билдър дето иска да се назоби и за два месеца да превърне мазнините в мускули. :lol: :lol: :lol: Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение
[21:41:47] Samuel Ignatov: tva data.bg forumite sa golqma qma be
[21:41:54] Samuel Ignatov: samo otrepki vijdam
-1

Бизнес
    Бойни спортове
    Пътувания
Тц ,не си прав.К'во разбираш ти от правене на мускОли.... :lol:
It’s the climb
0

Потребителят е неактивен   zab 

• Spammer
  • Регистриран: 09-September 04
  • Град:В ада
  • Интереси:Безинтересен
Иди в кренвирши сачи- там от 1 кг мазнини излизат поне по 3кг кренвирши от месо :lol:
0

• AMAT VICTORIA CURAM
Всъщност има 1-2 препарата които така ще ти стопят мазнините, че няма да се познаеш, но за сметка на много потене, евентуално халюцинации и много много други, които ще почувстваш само докато го взимаш разбира се :lol: !
0

Потребителят е неактивен   kaanei 

• Регистриран: 05-October 07
  • Град:Пловдив

Преглед на мнениеzab, на May 15 2010, 11:26, каза:

Иди в кренвирши сачи- там от 1 кг мазнини излизат поне по 3кг кренвирши от месо :lol:

EPIC
:lol:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   hyperkiller 

• Регистриран: 14-April 05
  • Град:София, мамка му...

Преглед на мнениеbayernfixer, на May 19 2010, 01:38, каза:

Всъщност има 1-2 препарата които така ще ти стопят мазнините, че няма да се познаеш, но за сметка на много потене, евентуално халюцинации и много много други, които ще почувстваш само докато го взимаш разбира се :lol: !

Би ли споделил? Не се заяждам, просто не следя сцената със стероидите и ми е интересно :lol:
"-Не знам как заспиваш вечер..."
"-Не заспивам,не съм спал от близо 2 месеца, по този начин не сънувам сънища, които не мога да запазя. Не сънувам и теб."

Я не волшебник. Я только учусь. Но ради тех, кого люблю, я способен на любые чудеса...

Цитат('zab')
Ти направо чупиш уреда за мерене на странност :lol:

0

Бизнес
    Бойни спортове
    Пътувания
ДНП - то не ,че е стероид ,ама мисля това е имал предвид.
It’s the climb
0

Споделете тази тема чрез:

• (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login