Форум

Data.BG Форуми: RQ: Търся играта Fighting Force - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

RQ: Търся играта Fighting Force

Потребителят е неактивен   pranjev88 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 12-September 09
Здравейте, може ли да помогне някой или да даде линк да намерим тази игра - Fighting Force работеща, и да обясни подробно как се инсталира и пуска - искам да я играя на компютър. Търсих я в интернет но без успех - или архивите са повредени, или линковете за сваляне не работят и ме пренасочват към несъществуващи страници.

Благодаря.
0

Потребителят е неактивен   sixshoota 

• Регистриран: 27-November 04
  • Град:Стара Загора
http://rutracker.org...c.php?t=1027163

Това е PC версията.

Мнението беше редактирано от sixshoota: 13.06.14 - 22:49

0

Може ли малко помощ, изтеглих го и разархивирах архива, и стартирах FFSETUP.EXE за да го инсталирам, но не мога да го инсталирам, след като го стартирам ми се появява това: и след като дам ок не се случва нищо, или ми изписва че тази програма не е правилно инсталирана, или да я преинсталирам или да потърся решение за проблема в интернет. Давам му да търси решение но не намира нищо?
С Windows 7 Ultimate съм, всички инсталирани актуализации. Какво да правя, как да я подкарам тази игра?

Прикачен(и) файл(ове)

Мнението беше редактирано от pranjev88: 14.06.14 - 00:43

0

То със PSX емулатор всеки може :P Ей сега ще я дръпна да я видя как стоят нещата. Обаче тоя шот дето си дал не е от инсталационното ехе а от настройките на играта.

Edit: Копираш си папката на играта където искаш, цъкаш на FFORCE.REG , ок ок, после минаваш през FFSETUP.EXE и правиш настройките като на снимката. След това стартираш играта от FFORCE.EXE.

Прикачен(и) файл(ове)

• Прикачен файл  FFORCE.JPG (37.81К)
    Брой изтегляния: 12

Мнението беше редактирано от sixshoota: 14.06.14 - 08:47

0

Опитах да я подкарам както каза lumbardi с емулатор за плейстейшън 1 но не успях - първо ми изписа че липсва някакъв файл scph1001.bin в биос папката, изтеглих го и се опитах пак чрез емулатора да я пусна, стартирах го но не ми стана ясно от менюто run какво трябва да избера, имаше run sd rom, run iso, run ps-exe, run bios, change disk, exit. Избрах run run ps-exe и ми даде тази грешка:

ePSXe: [I:\Games\Fighting Force [ENG] [RIP]\fighting_force\FFORCE.EXE] is not a EXE file. Та с емулатора не успях да я подкарам.

Тази сутрин видях отговора на sixshoota и така както е написал той я подкарах.

Огромно благодаря :eusa_clap:

Да попитам нещо друго: резолюцията задължително ли трябва да е 800x600, защото аз по-принцип си ползвам 1280x1024 и като затворя играта и всички икони по-десктопа са ми разбъркани, и картината ми е обърната настрани?

Използвай бутона Публикувано изображение , за в бъдеще.
И се запознай с правилата на форума.
cerealkiller

Мнението беше редактирано от CerealKiller: 14.06.14 - 12:44

0

Не разбира се. Каквато си искаш резолюция нагласяй. Ама ти препоръчвам да е същата като десктопа, щом ти меши иконките.
0

cerealkiller, съжалявам за това, че пуснах в грешен раздел темата първоначално. Не бях сигурен за кой раздел е просто.

Имам още едно питане, както вече споменах играта ще я играя на компютър. Въпроса ми е как мога да си направя допълнителни животи, в интернет открих иформация по-този въпрос, но е обяснено когато се играе от плестейшън, с джойстик:

Unlimited Lives: To get unlimited lives, pause the game and press Right, Square, Triangle, Square, Triangle, X.

Или поне как да продължа играта след като ми свършат животите от нивото до което съм стигнал?

Мнението беше редактирано от pranjev88: 14.06.14 - 23:04

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login