Форум

Data.BG Форуми: Предложете някоя удобна мишка за цс.. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Предложете някоя удобна мишка за цс..

Потребителят е неактивен   bentley9449 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 03-January 12
  • Град:Петрич
ДАйте предложения за някой модел, че моята фалира.. а искам да си зе ма нещо добро :)
0

Потребителят е неактивен   Prorok 

• Дата Бг зомби
  • Регистриран: 01-January 14
Препоръчвам ти марката Razer , който и модел да си избереш няма да съжаляваш... Казвам го от личен опит.
1

Потребителят е неактивен   Domsdey 

• Регистриран: 24-March 09
  • Град:София
  • Интереси:да ядем кифтета, вино да са лей
От къде да знаем ние какво ти е удобно. :) Влизаш в един магазин и пробваш.

От личен опит аз пък мога да кажа да не припарваш до Razer. Пак, всичко е до предпочитание.
Spoiler

vslavov.com - PC гейминг
People make up explanations... assign meaning to things without knowing because it's reassuring. It's comforting. But I can't do that... because I know too much. It's all just numbers.

[13:36:23] адаша 17 март: бате аз сум чукал неколко по-красиви жени от тая
[13:36:26] адаша 17 март: и един по-красив мъж
0

Потребителят е неактивен   jackkk 

• Регистриран: 19-September 08
https://www.ozone.bg...i/razer-taipan/
Аз ползвам тази и ми е много удобна, направена е така че да става и за дясна и за лява ръка. Програмирал съм си страничните копчета да са Copy, Cut, Paste и Task Manager и постоянно ги ползвам, предполагам може и макроси да си направиш за ЦС-а ако ползваш такива, виждал съм някои да си правят троен клик за стрелят по- точно с оръжията на къси откоси. Но 160 лева ми се виждат доста много, май я бях взел на някаква промоция за около 120лв и то с пари от стипендия, сам никога няма да дам повече от 50лв за клавиатура/ или мишка :D
PS. Всъщност бях забравил за този сайт, много е удобен. 135лв пак не е малко, но е по- добре от 160 :D
http://mishki.pazaru...pan-p123918769/

Мнението беше редактирано от jackkk: 10.01.15 - 10:50

I abide my heart to know wisdom, and to know madness and folly. I perceive that this also was a chasing at the wind. For in much wisdom, is much grief. And he that increaseth knowledge, increaseth sorrow.
0

Потребителят е неактивен   tyger 

• Data bg Зомбииии
  • Регистриран: 30-April 05
Ако не ти се дават много пари - Razer Abyssus
Съсипаха я :D
0

Потребителят е неактивен   southpole 

• Регистриран: 03-October 05
аз играя с Razer lachesis сигурно от 5-6 години, ако не и повече и съм доволен
“Баьо Либене, дочувам, че ти и оная лудетина Ботьова сте решили да докарате миризливият казашки бутуш в Булгурско? Ако туй е тъй то аз с моите кунки ще ви отрежа чепките.“ - В. Лъвский

Цитат

"Когато някой живее четвърт век в тъмно и мрачно подземие, и газовата лампа ще му се стори слънце. А когато някой почти двадесет и пет години е бил гражданин на така наречения Съветски съюз, тогава и най-мизерното жилище ще му се струва палат, парчето сух хляб - божествено ястие, още повече, че всекидневно се втълпява в главата му, че в другите, неболшевишки страни, хората въобще нямат какво да ядат. Москва бе превърната в един затворен свят. Догматични партийни доктринери, ловки евреи и алчни държавни капиталисти обсебиха и завладяха посредством безподобно лукав заговор намиращите се в Съветския съюз народи. Онези, които още си спомняха времето преди болшевизма, бяха избити. Хората в Съветския съюз не виждаха и не познаваха други страни и затова не беше кой знае колко трудно да се излъжат, че животът им е бил рай, когато той беше ад. Това е най-голямата и най-рафинираната измама, извършена спрямо някой народ, която историята познава." Х.Гьоринг
0

Потребителят е неактивен   bentley9449 

• Регистриран: 03-January 12
  • Град:Петрич
Какво мислите за тази? http://most.bg/a4-tl...ser-gaming.html
0

Потребителят е неактивен   southpole 

• Регистриран: 03-October 05
https://www.ozone.bg...athadder-2013/? по-добре
“Баьо Либене, дочувам, че ти и оная лудетина Ботьова сте решили да докарате миризливият казашки бутуш в Булгурско? Ако туй е тъй то аз с моите кунки ще ви отрежа чепките.“ - В. Лъвский

Цитат

"Когато някой живее четвърт век в тъмно и мрачно подземие, и газовата лампа ще му се стори слънце. А когато някой почти двадесет и пет години е бил гражданин на така наречения Съветски съюз, тогава и най-мизерното жилище ще му се струва палат, парчето сух хляб - божествено ястие, още повече, че всекидневно се втълпява в главата му, че в другите, неболшевишки страни, хората въобще нямат какво да ядат. Москва бе превърната в един затворен свят. Догматични партийни доктринери, ловки евреи и алчни държавни капиталисти обсебиха и завладяха посредством безподобно лукав заговор намиращите се в Съветския съюз народи. Онези, които още си спомняха времето преди болшевизма, бяха избити. Хората в Съветския съюз не виждаха и не познаваха други страни и затова не беше кой знае колко трудно да се излъжат, че животът им е бил рай, когато той беше ад. Това е най-голямата и най-рафинираната измама, извършена спрямо някой народ, която историята познава." Х.Гьоринг
0

Потребителят е неактивен   zzrulzzz 

• Регистриран: 10-December 06
За 80 лв. можеш да вземеш много по-добро от a4tech. Аз ползвах това и по-удобно за сега не съм ползвала(a4tech x7, mx518, kinzu v2 pro, sensei raw, kana), но моите ръце са малки очевидно, така че много зависи и от това, също и от захвата ти.

Мнението беше редактирано от zzrulzzz: 12.01.15 - 09:32

0

Потребителят е неактивен   brotalnia 

• Регистриран: 23-April 06
  • Град:Берковица
  • Интереси:owning noobs
Аз в момента ползвам A4Tech D-70FX и съм много доволен. Хем е супер евтина (13лв), хем е удобна и издръжлива. Вече изгубих бройка колко пъти съм я изпускал и удрял по невнимание, а и няма абсолютно нищо и си бачка перфектно. Преди нея смених няколко други по-скъпи модели, дето като ги подритнах няколко пъти и копчетата отказаха, а тази си държи. Друг бонус й е, че е напълно запечатана от всякъде, смисъл няма дупки и отвори през които да влиза прах или мръсотия, така че не ми се е налагало да я отварям за да я чиста. Броя бутони е стандартен, има два допълнителни от страни, които по подразбиране служат за back и forward, но може да си ги rebind-неш ако желаеш. Има копче за тройно цъкане, както и друго за смяна на скоростта. Лазера отдолу е невидим, така че няма да ти свети в очите като я обърнеш на обратно, което също е хубаво.

Ако ти трябва нещо по-надеждно и портативно, тази е добра. Може да си я влачиш на всякъде, без да те е страх, че нещо ще и стане. За тая цена просто няма к'во друго да искаш :)
1

Потребителят е неактивен   JustBecko 

• Регистриран: 16-December 06
  • Град:Ямбол
http://laptop.bg/mic...-aula_ogre_soul

Аз играя с ей такава от половин година някъде и няям проблеми. Кефи ме, че се движи на всякакви повърхности без проблеми, дърво, покривки, падове, даже по крачола ми се движи доста гладко, което не съм го виждал в друга мишка :lol:
Мисля за хората, които са с по-бавна Интернет връзка или си плащат Интернета на трафик.
0

Потребителят е неактивен   tyger 

• Data bg Зомбииии
  • Регистриран: 30-April 05

Преглед на мнениеJustBecko, на 14.01.15 - 14:05, каза:

http://laptop.bg/mic...-aula_ogre_soul

Аз играя с ей такава от половин година някъде и няям проблеми. Кефи ме, че се движи на всякакви повърхности без проблеми, дърво, покривки, падове, даже по крачола ми се движи доста гладко, което не съм го виждал в друга мишка :lol:

Какъв ранк си?
Съсипаха я :D
0

Потребителят е неактивен   JustBecko 

• Регистриран: 16-December 06
  • Град:Ямбол
Master Guardian 1, що?
Мисля за хората, които са с по-бавна Интернет връзка или си плащат Интернета на трафик.
0

Потребителят е неактивен   emodinkov 

• Регистриран: 02-September 06
  • Град:Карнобат
Аз съм със Steelseries Kinzu V2 и само хубави думи....!
G2A.com ЦЪК

or

Kinguin ЦЪК

Steam групата ми Всякакви новини с CS:GO, Bundle, GiveAway и много друго :)

Публикувано изображениеПубликувано изображение

еБългария?
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login