Форум

Data.BG Форуми: Седем часа разлика - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Седем часа разлика Сезон 2

Потребителят е неактивен   traiki 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 23-January 06
  • Град:София
В началото ми изглеждаше мега тъп , ама сега когато съм си в нас неделя вечер го гледам винаги
0

Потребителят е неактивен   raulmadrid 

• Los Merengues
  • Регистриран: 30-August 06
  • Град:Варна
Исках Милото да метне Распутин, но остави жена да му свърши работата... :-) Много хитро копче е Милото, изрод!

Яко зарибява сериала, "Стъклен дом" могат да го пенсионират спокойно, че изглежда още по-смешен вече....
Ако ме видиш да падам си намисли желание!
1

Потребителят е неактивен   xaxaxa 

• Регистриран: 15-November 03
  • Град:Бургас
Верно като сравнявам играта на актьорите от двата сериала и болшинството от стъклен дом направо са трагедия.
0

Потребителят е неактивен   texass 

• Регистриран: 25-September 07
  • Град:ВАРНА
  • Интереси:Real Madrid
Много интересен край на днешният втори епизод и с нетърпение чакам да видя как ще се развие този сюжет.Така както изглежда има трети играч зад всичко който все още не сме виждали.Интересно ще е да видим и как ще се развият нещата около Милото и Распутин а се очертава да е доста интригуващо и предполагам кърваво.
0

Потребителят е неактивен   Nzd 

• Регистриран: 21-February 06
  • Град:Русе
На мен също ще ми е много интересно кой ли е този човек :unsure:
И за Мая беше време да проговори, дано в следващите епизоди да започне да говори с всички.
Имам чувство, че Роки не е виновен за нападението над Мая, а е този човек, който беше в хотела.
0

Е то беше ясно че Роки не е виновен.Въпроса е кой е ?
0

Потребителят е неактивен   razzormaw 

• Регистриран: 19-April 11
  • Град:Велико Търново
От тези епизоди досега няма как да се разбере кой е обаче едно е сигурно въпросният човек има зъб на Милото и Таня и прави всички тези неща за да ги настрои един срещу друг. Аз си мисля че Гончев има нещо общо понеже все пак за да организираш такива мероприятия трябва да разполагаш с информация: 1. Мая когато излезе без разрешение на караоки 2. Отмъщението на Таня срещу Роки. И за двете най-вече първото знаеше само Гончев (изключваме сополите дето бяха на караокито и Яворчо понеже няма как да са свързани с нападението) просто не се връзва нападателите да действат без някой да им помага от вътре. Чудно ми е и защо маскираният пита оня педер Миро за кого работи и дали няма да използва записа за нещо Онова мече дето го видя Иванов в магазина за маски най-вероятно ще изиграе някаква роля на улика или просто му напомни за нещо и затова го хванаха в кадър. Поне с тези сегашните епизоди се раздвижиха събитията че бяха зациклили нещата.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   esotsm 

• Регистриран: 04-March 05
  • Интереси:�����
Мечето е същото, което, ако не се лъжа, Гончев подари на Мая на изпращане в щатите.
0

Потребителят е неактивен   Nzd 

• Регистриран: 21-February 06
  • Град:Русе

Преглед на мнениеesotsm, на 16.11.11 - 02:14, каза:

Мечето е същото, което, ако не се лъжа, Гончев подари на Мая на изпращане в щатите.

Те именно затова дадоха мечето на Мая, когато Иванов влезе да провери за маските и там имаше същото ;)
0

• Los Merengues

Преглед на мнениеxaxaxa, на 15.11.11 - 04:46, каза:

Е то беше ясно че Роки не е виновен.Въпроса е кой е ?

С жената обсъждахме, че може би е Гончев или там как му беше името, асистентът... Още като стана работата, да видим!
0

Потребителят е неактивен   texass 

• Регистриран: 25-September 07
  • Град:ВАРНА
  • Интереси:Real Madrid
Не мисля, че Иванов стои зад това, но да видим.
По скоро асистента на Таня може да върти някакви номера, а и като съдия по промото в което и казва, че и Роки е мъртъв ме кара да се замисля.Съмнява ме да убият така бързо Роки и вероятно ще го скрият с надеждата да държат под контрол така Таня, но на кого е тази идея нямам представа.
Иначе гледам Милото се разбеснял здраво в промото и Иванов отива с насочено оръжие към него.Очакват ни доста интересни епизоди.
Мая също ми е много странна и си мисля, че върти някакви номера за да може да се откъсне от брата на майка ли не знам, ама това държане към адвоката тези погледни към него, усмивки че даже и проговори са ми доста съмнителни.

Мнението беше редактирано от texass: 18.11.11 - 19:18

0

То тоя адвокат само да не и се окаже баща, че голяма врътка ще стане :chuckle:
Публикувано изображение
0

Определено живна сериала и на един дъх изгледах и двата епизода. Покрай тоя Кирил имам чувството че всички в сериала са навързани като свински черва около него :D Иначе има напредък, търси се красив младеж. Само трябва да го намерят и работата е ток :D
0

Е поне моята теория че тоя адвокат може да й е баща на Маята отпада след последните събития голяма палавница излезе тя на дърто налита. Доколкото разбрах от промото с оня тюфлек Тео ще се срещнат в следващите епизоди и се очертава да го натири. Милото се усети накрая за тоя Гончев аз ви казах че ги цака здраво с Таня въпроса е дали играе двойна или тройна игра и ако е втория вариант защо го издъниха със снимките. Ама така или иначе няма от кой друг да изтече информация когато Мая излезе на караоки и изчезналия пистолет на Таня да не говорим за номера дето скроиха на Роки освен ако не са сложили бъмбари или камери в апартамента й ама ме съмнява.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   wtft 

• Регистриран: 22-November 05
http://vbox7.com/play:8c2d39b5dd
Много яка песен на Нина...
1

Направо изнасилиха сериала в последната серия за тази година. То бива да изсипят толкова много неща на финала, но чак пък...
0

• Los Merengues
Мда, тъпо го направиха.... Ще гледам 20 минути онея бастуни как си припомнят младежката любов и 20 секунди как гърмят Милото?!? Нещо се объркаха ми се струва!

Инфо кога ще почне втория сезон?
0

Мисля че края на март.
0

Потребителят е неактивен   degavu 

• Регистриран: 08-March 05
Някой знае ли дали ресторантът на милото от "Седем часа разлика" е реално съществуващ или е само за филмът?
0

Потребителят е неактивен   bbrainsikk 

• Регистриран: 19-December 04
  • Град:Vratsa
Най-голямото усиране на сериал с последния епизод, което съм виждал. Отвратителен финален епизод просто нямам думи.... Бях си насъбрал сериала от 10 епизод до 26. От 20 до 25 епизод направо беше перфектен сериала, всичко се развиваше добре и какво направиха с този 26 епизод направо не знам. Отделиха 20 минути на тия дъртите, 2 мин на Милото.... нямам думи. Не дадоха отговор на нито един въпрос, Какво ща стане с Мая и Тео, кой е нападнал Мая абе изобщо.... тотална излагация. Може би няма и да гледам 2 сезон....
0

Споделете тази тема чрез:

• (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login