Форум

Data.BG Форуми: Седем часа разлика - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Седем часа разлика Сезон 2

Потребителят е неактивен   changel 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 16-May 06
До всички, които критикуват сценария - вие в България ли живеете? Разсъждавате като 15 годишни лапета... кое не му е реалното - мислите че няма корупция в прокуратурата ли? Абсолютно същата си е картинката - мутрите дърпат конците на съдии и прокурори, затова толкова години няма никой в затвора. Когато се появи някой като лицето И.И. на него му се случват разни "случайности" като описаните във филма. Ако отидете в италианския лицей, където са сцените с училището ще видите същия автопарк за милиони с мамини синчета, които се мислят за царете на света. Актьорската игра е в пъти по-добра от първите епизоди на "Стъклен дом" например, сравним е дори с "Под прикритие". Столичаните са в друг жанр и не може да се сравняват двата сериала. Най-после се сетиха да разделят тия безумни двучасови серии на 2. Изобщо супер си е сериала и вместо да се радвате, че българската кино индустрия се възражда пак е пълно с хейтъри - като не ви изнася си гледайте турските и американски бози ( все едно пък там няма банални сценарии).

Мнението беше редактирано от changel: 26.09.11 - 18:40

1

Потребителят е неактивен   Vanessa87 

• Регистриран: 03-July 09
  • Град:Sofia de Janeiro
Дейстително може да съм се изказала малко крайно, все пак това е само началото и тепърва сериала ще се преоткрива и ще се заплита историята.

Това обаче което видях ми беше достатъчно да твърдя, че диалозите са изкуствени, актьорите дървени, сценария тегав и тривиален а декорите постни. Като цяло "Под прикритие" и "Софианците" са далеч по добри.
Не се имам за критик, изказвам лично мнение. Подкрепям развитието на българското кино и съм щастлива, когато излизат нови родни продукции.
Но ми е болно като виждам колко бездарни хора са се набутали и се мъчат да правят нещо. Защото именно развитието е това, което ни куца, а не липсата на пари както много обичат да се оплакват.
Няма оригиналност, динамика...и много много други.

Аз като цяло съм почитателка на европейското кино, гледам с удоволствие српски, гръци, италиански продукции. Турците имат страхотно кино(не говоря за сериалите)! Дори последно гледах една ромънска комедия е на фона наште жалки опити които са излязли в последните 20 години откровено казано за нищо не струват.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   razzormaw 

• Регистриран: 19-April 11
  • Град:Велико Търново
7 часа разлика + 2 часа скука = epic fail! Много слаби актьори с редки изключения, а тва ако е снимано в Америка аз съм трамвай!
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   xaxaxa 

• Регистриран: 15-November 03
  • Град:Бургас

Преглед на мнениеrazzormaw, на 27.09.11 - 20:22, каза:

7 часа разлика + 2 часа скука = epic fail! Много слаби актьори с редки изключения, а тва ако е снимано в Америка аз съм трамвай!

Ти пък каква Америка те гони :D
0

Че ти не виждаш ли едни надписи големи "Ню Йорк" и кадри с небостъргачи по време на сериала демек че са снимали там къде мислиш че се намира Ню Йорк в Африка ли? :lol2:

Мнението беше редактирано от razzormaw: 28.09.11 - 11:06

Публикувано изображение
0

Смисъл че всичко това е декори ,никой няма да отиде до Америка за да снима :D То сигурно и затова там действията се развиват се на едни и същи места.Немогат да измислят нещо по-добро
0

Потребителят е неактивен   changel 

• Регистриран: 16-May 06
Естествено, че не е сниман в Америка. 90% от американските филми също са снимани в декори на филмови студия. Просто излиза безсмислено скъпо. Хората са го измислили, не чакат вие да си кажете копметентното мнение.

Мнението беше редактирано от changel: 29.09.11 - 19:41

0

Взе да живва сериала малко. Хареса ми новата серия. Само малко ме нерви това в началото като показват моменти от епизода.
0

Потребителят е неактивен   shikov75 

• Регистриран: 27-July 11
  • Град:Пловдив
Някой знае ли кои си истинските личности ,от които е вдъхновен сериала.
0

Потребителят е неактивен   thelastwarrior 

• Регистриран: 17-November 06
  • Град:Пловдив

Преглед на мнениеshikov75, на 03.10.11 - 12:19, каза:

Някой знае ли кои си истинските личности ,от които е вдъхновен сериала.

Да, образът на Михаил Михайлов е вдъхновен от мен :emote_drinks:

Мнението беше редактирано от thelastwarrior: 03.10.11 - 18:44

Публикувано изображение
I wasn't doesn't Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   raulmadrid 

• Los Merengues
  • Регистриран: 30-August 06
  • Град:Варна
Става сериала, тоя Милото дали не прилича ужасно много на Годжи... :-)
Ако ме видиш да падам си намисли желание!
0

Потребителят е неактивен   texass 

• Регистриран: 25-September 07
  • Град:ВАРНА
  • Интереси:Real Madrid
Сериала си е добър за нашите стандарти и показва точно какви са нещата у нас по горните етажи.Който си мисли, че се преувеличава значи не знае какво е в България и един вид е кон с капаци за случващото се около него.Относно това кой как играем нека не забравяме, че в сериала има прекалено много дебютанти така да ги нарека които тепърва застават пред камера и им е доста трудно.Вижда се че който е работил пред нея се справя доста добре - Александра, Малин Кръстен, Зуека, Ваня Цветкова и още няколко персонажа, така че не бъдете такива критици към актьорството.
И в чуждите сериали ги има такива неща, но там трудно може да ги забележите защото се дублират и не сте толкова скептични към тяхната игра заради това че хората имат опит в правенето на сериали.

Мнението беше редактирано от texass: 04.10.11 - 01:43

0

Потребителят е неактивен   ferguson 

• Регистриран: 05-June 05
Добре си е сериала, пък и трябва малко да напредне все пак. Повечето играят малко дървено, защото масово са театрални актьори, а малките са още студенти в НАТФИЗ :chuckle: Сценарият бива, това е ситуацията тук, това е и сред българите в чужбина. Сега не може да го няма този изкуствен изказ и лъснат вид, филм е все пак. А кадрите в Ню Йорк са снимани в някакво студио с декор, очебийно е.
Милото, Алекс Раева, дядото с хоремага и Зуека са ми фаворити, добри роли.
0

Потребителят е неактивен   coil 

• Регистриран: 03-September 04
  • Град:София
Младежчетата как не го знаете Васил Банов :)

Това е дядото.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   raulmadrid 

• Los Merengues
  • Регистриран: 30-August 06
  • Град:Варна
Само е малко тъпо като дават две серии 1-та да свършва и после да почва втората... Да ги слеят, като "Стъклен дом" примерно...
Ако ме видиш да падам си намисли желание!
0

Потребителят е неактивен   OrangePower 

• Регистриран: 22-August 09
  • Град:София
Много добър сериал определено !
0

Потребителят е неактивен   maniacar 

• Seek And Destroy
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 20-May 03
Много мудни бяха последните две серии.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   texass 

• Регистриран: 25-September 07
  • Град:ВАРНА
  • Интереси:Real Madrid
Е не може без такива епизоди все пак не гледаме екшън като 24 :) Трябва да развиват сюжетните линии в такива епизоди, но нататък ще става доста интересно.
0

явно трябва да се пояснявам - Братоева, Дърлянов, Раева, тоя дето играе наркоманчето >> супер зле са въобще не пресъздават добре емоциите на героите си и на места са супер дървени. Айде на Алекс и е простено като начинаеща ама тея пишлигари да се чудиш какво правят по цял ден в НАТФИЗ??! За Ваня Цветкова, Банов, Сърменов, Борисова както и тоя дето играе Распутин адмирации хората се вижда че знаят за какво става на въпрос ама на места и те могат по-добре. От героя на Лютаков очаквам доста дано се развие по-начинът който си мисля и стане нещо като българският Корадо Катани въпреки че и дума не може да става за сравнение между италианският шедьовър Октопод и този сериал, а и Милото не е разкрил потенциалът на мафията засега.

Мнението беше редактирано от razzormaw: 27.10.11 - 00:51

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   maniacar 

• Seek And Destroy
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 20-May 03
Милото то, имало shoes fetish. :evil2:
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login