Форум

Data.BG Форуми: Survivor: Островите на перлите - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (83 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Survivor: Островите на перлите Сезон 3 - Победител Николай Мартинов

Потребителят е неактивен   nwafen 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 01-July 06
  • Град:ПловДИВ

pacetoo каза:

Никога не могат да оцелят хубаво време :)
То не бяха тайфуни,торнада сега пък приливи и отливи :)

Казаха че на един зъб му се счупил а друг си излял горещо олио на крака :lol: :)
___

Извинявай Пацо, :) Просто Сървайвър ми е интересен и обичам да коментирам
TARAAammpampampiiraraaamm pam pii
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California

nwafen каза:

pacetoo каза:

Никога не могат да оцелят хубаво време :)
То не бяха тайфуни,торнада сега пък приливи и отливи :)

Казаха че на един зъб му се счупил а друг си излял горещо олио на крака :lol: :)

Ами да аз го казах заради статията над последният ми пост :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   claudiuscaecus 

• Регистриран: 26-June 08
на колко години минимално трябва да си, за да можеш да участваш :lol:
0

Потребителят е неактивен   FoxTerieR 

• Регистриран: 06-September 06
  • Град:Много ясно Бургас

LudiqTaz каза:

Колкото до конкурентния Big Brother всеки си има менние и предпочитания, но моето е, че Survivor е в пъти по - добър от Големия брат.

Съгласен съм с теб..Но дочух,че Иван Ангелов(по известен като НАЙ–ГОЛЕМИЯ) щял да влиза в БигБрадЪр..Ще е много интересно :Р
0

• Madridist

ClaudiusCaecus каза:

На 18 :)
Вече е късно за записвания,защото в момента вече предаването се снима :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

pacetoo каза:

ClaudiusCaecus каза:

Е аз съм на 17 и без това :)
ама питам за да знам за догодина :)
0

• Madridist

ClaudiusCaecus каза:

pacetoo каза:

ClaudiusCaecus каза:

ама питам за да знам за догодина :)

Догодина си подай документите и се надявай :)
Подаването на документите за този сезон стартира броени минути след края на сезон 2 демек края на 2007-ма,така че следи сезон 3 до края и като дадат старта за новият сезон си пускай молбата и стискай палци :) Трябва да си навършил вече и 18 разбира се и ако не се лъжа срока е някъде 2-3 месеца след края на сезона :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

pacetoo каза:

ClaudiusCaecus каза:

pacetoo каза:

ClaudiusCaecus каза:

ама питам за да знам за догодина :D

Догодина си подай документите и се надявай :)
Подаването на документите за този сезон стартира броени минути след края на сезон 2 демек края на 2007-ма,така че следи сезон 3 до края и като дадат старта за новият сезон си пускай молбата и стискай палци :) Трябва да си навършил вече и 18 разбира се и ако не се лъжа срока е някъде 2-3 месеца след края на сезона :)

Аз 18 ги правя на 20 Ноември... дано да ме удобрят... просто това ми е най-най-голямата мечта :)
0

Потребителят е неактивен   tishimontana 

• Регистриран: 25-April 08
ClaudiusCaecus вече се снима предаването е пич ако има друго може хъх
0

tishimontana каза:

ClaudiusCaecus вече се снима предаването е пич ако има друго може хъх

Това ми е ясно, но както казах по-горе, аз така или иначе в момента нямам годините :lol:
Точно, ще мине една годинка, ще понатрупам знания и мускули и ще кандидатствам :)
0

Потребителят е неактивен   LudiqTaz 

• Phoenix
  • Регистриран: 17-April 05
то важно е не само кандидатстването, най - вече разбира се да те одобрят, там е сложната работа :lol:
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!
0

• Phoenix
Маймуни атакуват екипа на Survivor: Островите на перлите

От няколко дни в базовия лагер на екипа на третия сезон на Survivor безчинстват маймуни и пауни, които не спират да крадат от храната и напитките на екипа.

Маймуна дори открадна слънчевите очила на един от операторите. Екипът съобщи от Панама, че маймуните са били пуснати на свобода от колумбийски тинейджъри, които празнували края на учебната си година на същия остров.

Те решили да се пошегуват с една от съученичките си, като се опитали да я вкарат в клетката, но вместо това изпуснали маймуните, които вече десет дни се разхождат по масите в ресторанта и по терасите на хотела, където е настанен екипът.

Междувременно индианското племе Ембера се включи в снимките на Survivor: Островите на перлите. Екипът и участниците имаха възможност да опитат от местната индианска кухня, като посетиха резервата на племето и научиха повече за живота му.

В селището живеят три рода, като жените и мъжете не могат да сключват брак заради кръвното си родство. Въпреки развитието на технологиите и икономиката в големите панамски градове, голяма част от индианците споделили пред българския екип, че искат да останат да живеят в резервата завинаги.

Маймуна дори открадна слънчевите очила на един от операторите
Публикувано изображение

източник: http://curious.actua...ews_170885.html
0

Потребителят е неактивен   gushanski 

• Регистриран: 09-December 06
  • Град:На Луната!!!
  • Интереси:�***�!!!
Кой ще го води предаването?
0

• Madridist
Владо Карамазов :)

ПП: Ясен ли е вече така нареченият Вип участник в предаването :lol:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   dondevil 

• Регистриран: 12-July 06

pacetoo каза:

Владо Карамазов :)

ПП: Ясен ли е вече така нареченият Вип участник в предаването :lol:

:)
0

Потребителят е неактивен   operator 

• Регистриран: 16-May 03
  • Град:една малка планета в околностите на Бетелгейзе
  • Интереси:Всичкология

foxterier каза:

LudiqTaz каза:

Колкото до конкурентния Big Brother всеки си има менние и предпочитания, но моето е, че Survivor е в пъти по - добър от Големия брат.

Съгласен съм с теб..Но дочух,че Иван Ангелов(по известен като НАЙ–ГОЛЕМИЯ) щял да влиза в БигБрадЪр..Ще е много интересно :Р

От твоите уста, в Нико Тупаревите уши... :) :lol: :)
DON'T PANIC !!!

BG12CBUN91951000395524
Дари панда, спаси Мана!
Благодаря!
0

• Phoenix

pacetoo каза:

ПП: Ясен ли е вече така нареченият Вип участник в предаването :)
аз дори не знаех, че ще има такъв :lol: никъде не съм видял да е обявено кой все пак ще бъде той :)
0

• Phoenix
Владо Карамазов със зъбобол на Survivor: Островите на перлите

Участниците се опитват да нарушат правилата на оцеляването

Само десетина дни след старта на снимките на третия сезон на Survivor в Панама участниците вече се опитват да нарушат правилата. Няколко жени проникнаха в лагера на екипа, за да се добрят да някаква храна, но след миналогодишната случка операторите бяха нащрек и предотвратиха набега. Участнци се опитаха да вербуват и местните партамедици, които дават денонощни дежурства близо до лагерите на оцеляващите, но и тази атака беше овладяна от екипа. Единствената прилична храна, която са яли сървайвърите до момента, включва кокошка, прасе и скат с размери от близо един квадратен метър. Оромното морско чудвище беше заловено от участнците, но как точно, ще стане ясно от епизодите през септември. Здравословното състояние на оцеляващите също е сравнително добро, като до момента пораженията включват паднали нокти, множество охлузвания и няколко порезни рани.

В не по-малко изпитание се превърна Survivor: Островите на перлите и за водещия Владимир Карамазов. От една седмица той е на снимачната площадка с ужасен забобол. Поради твърде наситения снимачен график засега той се лекува с наличните средства в базовия лагер на екипа.

Маршрутите до всички снимачни локации и тази година са единствено водни. Времето за придвижване до тях е между 30 и 50 минути. Тази година обаче екипът се радва на по-спокойно море и на невероятно красиви гледки. Край бреговете на островите могат да се видят цели стада от скатове, а само преди броени дни част от операторите и репортерите имаха шанса да видят бяла акула. През този сезон огромният хищник често обикаля из заливите на архипелага в търсене на храна, твърдят местните рибари, част от които са и капитани на лодките, с които пътува екипът на Survivor 3.

източник: http://www.telemania...m/survivor-2368
0

• Madridist

LudiqTaz каза:

pacetoo каза:

ПП: Ясен ли е вече така нареченият Вип участник в предаването :)
аз дори не знаех, че ще има такъв :lol: никъде не съм видял да е обявено кой все пак ще бъде той :)

Ами бях чел някъде че ще има като миналата година подобни участници като Стефка Костадинова и Джина Стоева :)

Така като гледам сега в сезон 3 ще има готвач, артист, културист, режисьор, спортист, кадрови войник, програмист ,двама манекени.Единият бил "Мистър България" - Али Алиев а манекенката е била "Мисис Дупе на годината" за 2007 г. с име Кристи (за първи път ги чувам и двамата :) ) + тези ще има роднина на участник от миналият сезон ама за сега не се казва кой е :)
Най-младият участник е на 19 а най-стрият на 52, разбира се участниците не са само тези :)

Спортиста ще е Здравко Здравков :)

============================

Цитат

Владо, за втори път си водещ на Survivor. Кое е по-различното сега?

- Като начало - мястото. Въпреки че Панама е доста сходна като климат и природа с Доминиканската република, духът е по-особен, гледките са по-красиви. Участниците са много по-различни от тези в предишните издания на шоуто. Сюжетите, които се развиват, са неочаквани дори за екипа. Изпитанията, както обикновено, са доста тежки, но част от тях са изключително силови. Най-важни остават изненадите, които екипът приготвя всеки път, когато участниците смятат, че са успели да пресметнат всичко в играта.

Какви изненади сте приготвили?

- Ами една изненада трябва да се пази в тайна, за да е изненада. Но пикантни истории има много. Сигурен съм, че този път зрителите ще се забавляват искрено, докато гледат отношенията между сървайвърите, както и историите, които самите те разказват за себе си. Има любов, разочарования, предателство и всичко останало, каквото трябва да има в едно истинско оцеляване.

С какво ще ни впечатлят участниците?

- Първо - с физическата си подготовка. Има само един, който не успя да издържи и се отказа отчасти заради условията, но и по други свои причини... ще разберете на есен. Второ, с находчивостта си - да намериш мед тук, или пък да застроиш половината остров, си е истинско постижение. Някои заложиха на тихи и подмолни тактики, но като цяло всеки има предварителна стратегия, която смята за най-печелившата.

Има ли известни личности?

- Ще се запознаете с участниците още преди шоуто да тръгне в ефир. Те работят в много различни области - имаме артисти, модели, спортисти и предполагам, че имената на част от тях ще ви бъдат познати.

Ще видим ли секс и изневери в отборите?

- Ще кажа само, че ще видите много изненадващи неща дори в този аспект.

Как ви приеха местните жители?

- Тези, с които сме се виждали, много топло. Все пак ние сме на остров, при това в началото на дъждовния сезон й освен персоналът на хотела няма много хора около нас. Участие в шоуто взеха и местни индианци от племето амбера, които бяха доста приветливи.

Какви качества се изискват, за да оцелееш в Панама?

- Където и да оцеляваш, трябва да притежаваш комплекс от качества. Не може да си добре подготвен физически, а да нямаш никаква преценка кой си и защо си тръгнал в определена посока.

Как се справи сьс зъбобола, който те мъчеше?

- Това беше ужасен период. Още от самото начало графикът ни беше много натоварен, а зъбоболът, освен силно болезнен, е и много досаден. Трябваше да уча сценарии, да ходя на локации, да водя и всичко това с постоянното усещане за болка. Бях изнервен. Изкарах почти седмица така и накрая се наложи да пия антибиотици. В противен случай трябваше да летим за Панама сити за по-сериозно лечение. В крайна сметка всичко се размина и сега съм добре.

Има ли някой, който да се грижи за теб?

- Не искам да коментирам личния си живот и хората, които попадат в него. Засега най-важното е снимките тук да преминат спокойно, а в края на лятото да се върна отново в театъра, където започвам работа по три нови представления.

Какво ти даде и какво ти отне участието в Survivor?

- Даде ми още една гледна точка за нещо, което винаги ме е интересувало. Пътувал съм много, дори съм мислил за участие в Survivor преди, но сега разбрах, че животът на оцеляващите не ми допада - разбирам какво преживяват тези хора и не се виждам в тази ситуация. Срещам се с нови и интересни хора, а това е страхотно. Survivor е изключително преживяване за мен и не мисля, че нещо ми е отнело.

ПП: В първият ден на снимките екипа е наел яхтата на Ал Капоне която се е ползвала за контрабанда по време на сухият режим в САЩ 8)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Phoenix
pacetoo, интересно ще е определено :!:

pacetoo каза:

ПП: В първият ден на снимките екипа е наел яхтата на Ал Капоне която се е ползвала за контрабанда по време на сухият режим в САЩ 8)
и това за яхтата също е много интересно, да :lol:

------------------------------------------------------------- --------------------

Полиция проверява Survivor, лек инцицент в открито море ........

Внезапна проверка на панамската полиция беше проведена в лагера на едно от племената в Survivor: Островите на перлите, съобщиха от екипа.
Докато участниците се състезавали в поредната игра на единия от островите, в лагера им пристигнали специални части, които правят редовни проверки за наркотици из архипелага. След като разбрали, че на това място се провеждат снимки на Survivor, полицаите любезно се извинили и продължили към следващите острови. Колегите, които по това време охранявали лагера, първоначално се стреснали, но парамедиците и местните моряци ги уверили, че подобни проверки са почти ежедневие за островите от панамския архипелаг.
Междувременно инцидент с една от лодките остави част от екипа в открити води за няколко часа през нощта. След обиколка на няколко по-далечни острова, на връщане към лагера лодката е спряла, най-вероятно заради липса на гориво. Колегите са били спасени от друга лодка, която е тръгнала в тъмното, за да ги прибере.
Част от екипа на Survivor вече отпътува към България, за да започне работа по епизодите. Продуцентите споделиха, че тази година, освен с тежките изпитания, сървайвърите трябва да се справят и с много интриги и конфликти, породени от желанието на всеки участник да спечели на всяка цена. Не липсват обаче и любовни истории, издава екипът в Панама.

източник: http://www.hotnews.bg/news.php?id=2931
0

Споделете тази тема чрез:

• (83 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login