Форум

Data.BG Форуми: Брекзит - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (15 Страници) +
  • « Първа
  • 13
  • 14
  • 15
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Брекзит

Потребителят е неактивен   gregg 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 07-February 05
Може би става дума за т.нар. British Commonwealth.
0

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02

Преглед на мнениеCHOSI, на 10.06.17 - 04:03, каза:

Тука доста магазини си смениха доставчиците от Англия. Па не знам кое точно му е хубавото. И предполагам, че в цял ЕС ще е така.
Па ти обяснявай колко е добре ниската валута. Щото ще произвеждат дрехи за САЩ сигурно. И ще подкопават Китай.

Преглед на мнениеCHOSI, на 11.06.17 - 00:48, каза:

Не съм споменавал магазините в България изобщо.

Преглед на мнениеasentmv, на 11.06.17 - 03:19, каза:

Явно съм се объркал.

Под тука има предвид държава, различна от България, затова е недоразумението.
Worst diving day is better than best working day. Much better!
0

Потребителят е неактивен   realityman 

• Регистриран: 29-September 06
Соред мен няма да е лошо да направим БГекзит, то се е видяло, че от 10 години в ЕС нищо не се получи добре, избягаха кадрите, напълниха ни с боклуци, като храна, направиха две три улици, които се рушат не за години, а за месеци и се усвоиха едни пари от един хора и това е, кажете, кое е положителното, аз не виждам. Някой ще кажат, еми пътуваш без проблем, да така е, но заради това и избягаха кадърните хора или повечето от тях. Задължават ни да рпиемаме бежанци, задължават ни много неща, а реално масово хората живеят на ръба на оцеляването. Какъв е този ЕС?

Мнението беше редактирано от realityman: 11.07.17 - 23:10

0

Потребителят е неактивен   rdimit 

• Регистриран: 06-May 06
Стига си писал глупости, кадрите бягаха и преди да влезем в ЕС. Ако излезем ЕС те пак ще продължават да бягат (освен ако не искаш отново да въведем изходни визи), а тези които са навън вече никога няма да се върнат. Оправените улици не са две-три, трябваше да видиш какъв лунен пейзаж беше София преди 20 години. Храната не знам какво общо има с ЕС, ама карай, важното е да има за какво да се мрънка.
"Истината рядко е чиста и никога проста."
Оскар Уайлд
1

Потребителят е неактивен   gregg 

• Регистриран: 07-February 05

Цитат

Какъв е този ЕС?

Тъй де, друго си е да си в Евразия под топлото руско крило. Питай Лукашенко, той ще ти обясни в детайли на каква далавера са.
0

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви

Преглед на мнениеrealityman, на 11.07.17 - 23:06, каза:

Соред мен няма да е лошо да направим БГекзит, то се е видяло, че от 10 години в ЕС нищо не се получи добре, избягаха кадрите, напълниха ни с боклуци, като храна, направиха две три улици, които се рушат не за години, а за месеци и се усвоиха едни пари от един хора и това е, кажете, кое е положителното, аз не виждам. Някой ще кажат, еми пътуваш без проблем, да така е, но заради това и избягаха кадърните хора или повечето от тях. Задължават ни да рпиемаме бежанци, задължават ни много неща, а реално масово хората живеят на ръба на оцеляването. Какъв е този ЕС?

Волгин с г*за си ли мислиш тези простотии?
Интересното е, че партията майчица не иска излизане от ЕС, но някои "мислители" стигат до подобни заключения.

Мнението беше редактирано от HardrockMan: 12.07.17 - 08:18

0

Потребителят е неактивен   frankennstein 

• Регистриран: 07-August 07
  • Град:Букурещ
  • Интереси:туй-онуй

Преглед на мнениеrealityman, на 11.07.17 - 23:06, каза:

Според мен няма да е лошо един буквар да ти подарим. А това къде искат да работят и живеят кадърните, та дори и некадърните хора, не и е работа на държавата да определя, още повече на теб.
0

Споделете тази тема чрез:

• (15 Страници) +
  • « Първа
  • 13
  • 14
  • 15
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login