Форум

Data.BG Форуми: Лидерин? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Лидерин?

Потребителят е неактивен   Hunter30 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 12-April 13
  • Град:Велико Търново
Видях реклама по телевизията на Лидерин. Лекарство, което засилвало ефекта на ерекция :D. Ползвало се без лекарско предписание. Някой ползвал ли го е да сподели дали има ефект и странични ефекти примерно? Как е от към цена, неможах да намеря ценово колко струва. Може да оставите мнения и впечатления, ако има някой, който го е ползвал.

Поздрави!
0

Up :)
0

Потребителят е неактивен   Traction 

• Регистриран: 22-May 13
  • Град:Пловдив
И аз гледах реклмата. Не съм го ползвал още, ама мисля да си го взема :) До колкото разбрах няма странични ефекти, но като го пробвам ще мога да се изкажа по-подготвено :8) Цената мисля, че е някъде между 15 и 20 лева
0

Потребителят е неактивен   manuk 

• Дата бг приятел
  • Регистриран: 09-December 10
  • Интереси:Подводен риболов, ски, гъбарство, народна медицина, музика, фотография, пчеларство

Hunter30, на 20.05.13 - 20:11, каза:

.... Лидерин. Лекарство, което засилвало ефекта на ерекция . Ползвало се без лекарско предписание. Някой ползвал ли го е да сподели дали има ефект и странични ефекти примерно? Как е от към цена, неможах да намеря ценово колко струва. Може да оставите мнения и впечатления, ако има някой, който го е ползвал.

Една опаковака Лидерин от 6 таблетки, струва, около 22 лв.
В начин на употреба пише, че: се взимат 3 таблетки дневно, поне един час преди сексуален контакт. Приема се с вода.
Това означава, че всеки път, преди да започнете секс, вече ще сте изхарчили 11 лева.

Лидерина съдържа:
1.L-аргинин, е условно незаменима аминокиселина, което означава, че през по-голямата част от времето, може да се произвежда от организма и не е абсолютно необходима хранителна добавка.
От друга страна, тъй като биосинтетичният път не осигурява достатъчно L-аргинин, част от него трябва да се приема с храната.
Източници на L-аргинин са животински и растителни (сирене, мляко, телешко месо, бяло пилешко месо, различните видове риба, бобови и житни растения и техните кълнове, ядки , сусам, слънчогледови , тиквени семки).
Аз редовно всеки ден изяждам по една малка шепа сурови тиквени семки.

2.Pycnogenol, това е екстракт от кора на бор – подържа нормално кръвоснабдяване на мъжките полови органи.
С успех може да се замени с бял тамян ( продава се в църквата). Взимат се две- три зрънца, с вода - пият се като хапчета.

3.Екстрат от жен-шен, който подобрява ерекцията, действа за тонизиране на организма и повишава издръжливостта и възбудата.
При Българските условия, може да се замени с билката Бабини зъби (Tribulus terrestris), чиято основно действие е стимулирането на половата система, от нея се прави Българското лекарство за полова стимулация Трибестан. Тази билка стимулира производството на лутенизиращ хормон, който от своя страна влияе пряко върху производството на тестостерон.
Повишеното ниво на тестостерона води до повишавана на силата, мускулния разстеж, удължава ерекцията.
Това растение има успокояващо действие върху централната и вегетативната нервна система и местно дразнещо действие, предизвикващо нахлуване на кръв към раздразнените места.
Има го във всяка билкова аптека, правите си чай и пиете.
Всяко нещо си има цена, за да го постигнем, трябва да я платим!
0

Както и се бях зарекъл -купих си Лидерина, нали все пак бяха празници ;) Няма да се изтъквам, като кажа, че бях the best :8) , но тези хапченца си ги бива :wow: Странични ефекти не забелязах да има, а и беше яко, щото бях пил и не ми се отрази по никъв начин. Определено не бих залагал на чайчета, хич не ми звучи сигурно…
0

Потребителят е неактивен   anex 

• Регистриран: 27-July 04
  • Град:София
  • Интереси:you can't turn a whore into a housewife
Ползващите на такива глезотии на колко години сте?
Chance makes a plaything of a man's life.
0

anex, на 29.05.13 - 16:57, каза:

Защо? В рецептата пише ли години и за коя възрастова група е предназначено колега? АКо знаеш нещо го сподели, а не с догадки:).

Поздрави!
1

• Дата бг приятел
  • Интереси:Подводен риболов, ски, гъбарство, народна медицина, музика, фотография, пчеларство

anex, на 29.05.13 - 16:57, каза:

Възрастта на мъжа няма нищо общо с неговата потентност.
Най-страшният мъжки кошмар - проблеми с ерекцията – преди всичко може да означава, че трябва да се лекува... сърцето.
За мъжете тази тема е негласно "табу" и това е напълно естествено: кой би искал всички да разберат за проблемите му с "мъжкото достойнство".
Но проблемът от това не става по-малък, макар че болшинството мъже дори и не подозират за него - оказва се, че нарушението на ерекцията е предвестник на сърдечни проблеми.
В това, че мъжкият полов орган и мъжкото сърце са тясно свързани, до определена възраст вярват повечето представителки на прекрасния пол. С годините обаче тази вяра силно отслабва. И напразно! Както доказали италиански лекари, връзка между ерекцията и здравето на сърдечносъдовата система действително съществува.
По данни от тези изследвания, нарушения на ерекцията се появяват 2-3 години преди първите симптоми на исхемична болест на сърцето.
Цифрите, получени от италианците, действително карат човек да се замисли. 93% от анкетираните мъже отбелязали, че средно около 2 години преди появата на сърдечни пристъпи са имали проблеми с ерекцията. Има и обратна зависимост: 75% от страдащите от исхемична болест на сърцето мъже изпитват проблеми в леглото. По данни от изследването, при мъжете с атеросклеротични отлагания в няколко коронарни артерии импотентността се среща 4 пъти по-често, отколкото при поразяване на една коронарна артерия.
Работата е там, че и в сърцето, и в половия орган една от главните роли играят кръвоносните съдове.
Сърцето е мускул, който постоянно работи, за него е жизненоважно навреме да получава с кръвта кислород и хранителни вещества.
Механизмът на ерекцията също директно зависи от адекватното кръвоснабдяване.
Ако съдовете се запушват от атеросклеротични отлагания, сърцето и половия орган, могат да получат по-малко кръв: това може да доведе до развитие на стенокардия и даже инфаркт, а фиаското и неуспехите в леглото са направо гарантирани.
Разбира се, ако мъжът веднъж се е "изложил", не бива веднага да тича при кардиолог. Според статистиката само 10% от случаите на дисфункция с ерекцията, са свързани с органични причини, най-често става дума за атеросклероза или патология на нервната система.
Останалите 90% се дължат на причини, при които може да помогне само сексопатолог.
Най-често се среща така нареченият "синдром на очаквания неуспех", когато един неуспешен опит се запаметява толкова силно, че следващия път мъжът мисли изключително за това как отново да не се изложи. Естествено сковаността и страхът потискат ерекцията, неуспехът се повтаря, проблемът нараства като снежна лавина. Сред другите психологически причини за неуспехи в леглото се открояват различните комплекси и страхове, възникващи поради неувереност в себе си, както и от поведението на партньорката. За щастие всички тези проблеми се отстраняват достатъчно леко с помощта на психотерапевт.
Ако от гледна точка на психологията всичко е наред, ще трябва да се проведе изследване.
Съвременните методики включват в себе си фиксация на нощните ерекции с помощта на специална апаратура, която лекарят предоставя за домашно ползване. Голямо значение има и изследването на органа с помощта на ултразвук с ефекта на Доплер - именно това позволява да се открои патологията на съдовете.
Така или иначе, мъжете трябва редовно да се вслушваме в своето сърце. За начало е добре просто всеки да научи, къде се намира кабинетът на кардиолога. Както е известно, мнозина мъже могат няколко години да отлагат първата визита при доктора, но ако болестта се проявява в нарушаване на сексуалната функция - към доктора тичат всички. Много по-добре е обаче да не се чака появата на проблеми с "мъжкото достойнство", за да се потърси лекарска помощ. Профилактичните прегледи на сърцето могат да предпазят мъжа не само от лошо развитие на евентуални сърдечни заболявания, но и от излагане в леглото.
И така, какви изводи могат да се направят от изследванията на медиците?
Първо, нарушението на ерекцията може да бъде симптом за исхемична болест на сърцето.
Второ, доказано е, че правилното лечение на исхемичната болест на сърцето оказва положително влияние на ерекция и допринася за нейното възстановяване.
И трето, най-вероятно съществува и обратна зависимост: възстановяването на ерекцията оказва положително влияние на работата на сърцето и забавя развитието на исхемичната болест на сърцето.
Така че не бързайте да използвате различни стимуланти от рода на Лидерин, а се погрижете за нормалната работа на сърцето и мозъка си.
За тяхната работа най-малко значение има възрастта на мъжа, по скоро всичко зависи от неговото физическо и умствено здраве.
1

Със сигурност има доста логика в това, което казваш. И все пак не ми се ще да се замислям обстойно, че ще ме хване параноята :unsure: Пробвах Лидерина най-вече от любопитство и останах доволен от ефекта. По принцип проблемите ми с ерекцията идват най-вече в дни, в които съм утрепан от работа или някво друго натоварване. В такива моменти, ако нещо изпадне не бих искал да се излагам, после да ме разнасят :emote_blush:
1

• Дата бг приятел

Traction, на 13.06.13 - 14:18, каза:

..... По принцип проблемите ми с ерекцията идват най-вече в дни, в които съм утрепан от работа или някво друго натоварване. В такива моменти, ако нещо изпадне не бих искал да се излагам, после да ме разнасят.....

Това което казва Traction е напълно възможно, днес всеки бърза нанякъде.
Синдромът на хроничната умора, се характеризира с умора, която не се подобрява след почивка и се влошава след физическа или умствена работа.
В нашето ежедневие, различни задължения и крайни срокове ни притискат, ставаме рано, лягаме късно, пием кафе, което май вече не действа, и се стараем да не заспим на път за работа. В края на деня, след всичката тази лудница, искаме само да си вземем бърз душ и да легнем.
Този начин на живот често води до проблеми в сексуалния живот. В една двойка, която живее динамично и забързано, все по-често може да се чуе разговор като: „Тази вечер съм малко уморен...” – „И аз също, мила. Лека нощ.” След пет минути се чува само равно дишане.
Наистина ли умората е причина заетите хора да правят по-малко секс? Понякога може да е точно така, но в не малко случаи изтощението е просто удобно оправдание за единия или и за двамата. Ако между двама души има някакъв сексуален или друг проблем, те биха могли да използват умората като начин да избегнат обсъждането му. Има секс, има проблем; няма секс, няма проблем.
Какви са тези потенциални проблеми?
Те могат да са чисто сексуални – еднообразие и скука в леглото, липса на комуникация (например ти правиш нещо, което на нея не й е приятно, и тя си мълчи) и т.н. А могат да са и проблеми от друго естество – някакво разочарование от другия, натрупани негативни емоции по различни причини, проблеми на самата връзка.
Без значение какъв точно е проблемът, възможно е нито един от двамата да не желае да говори за него. Така умората се превръща в идеален начин да се избегне сексът и оттам назоваването на проблема.
От личен опит знам, че всъщност умората и сексът не си пречат, дори напротив. Сексът след тежък ден може да е най-добрият начин за освобождаване на напрежението и зареждане с положителни емоции. Освен това сънят след секс е много по-спокоен и дълбок.
И все пак, въпреки че умората е добро оправдание, понякога тя може да е съвсем реална. Ако е така и ако това наистина пречи на сексуалния ви живот, може би е време за преосмисляне на напрегнатото разписание. Ако пък уморителното всекидневие е временно положение, приемете го, като обаче преди да кажете „Много сме уморени за секс”, си помислете дали наистина сте толкова уморени и дали последният път, когато правихте секс, не беше преди... чакай... кога беше наистина?
0

Потребителят е неактивен   PuddleOfmudD 

• Регистриран: 19-October 13
  • Град:Видин
Ако не искате да се тъпчете с химия има и БИЛКОВА ВИАГРА - Vita Gra :) Билките са най-доброто профилактично средство за лечение на еректилната дисфункция . Ако търсите гарантиран резултат, заложете на билковата основа!

Мнението беше редактирано от PuddleOfmudD: 07.12.13 - 18:24

0

Потребителят е неактивен   JoroM 

• Регистриран: 17-March 14
Имах проблем с ерекцията и бях много притеснен, мисля че много лошо ми се отрази на психиката. В началото малко ме беше срам да си призная, но след това създадох тема тук и ме посъветваха различни неща. След като обсъдихме всичко с приятелката ми решихме да заложим на нещо, което доказано няма странични ефекти. Става въпрос именно за Лидерин. Подейства въпреки притесненията ми и съм много доволен, че го открих. Препоръчвам го на всички, защото на мен ми помогна не само да се справя с проблем, който ме ядеше отвътре и ми съсипваше насторението, ами и ми вдигна самочувствието. За един мъж е много трудно да говори на тази тема, аз обаче вече не се притеснявам. Когато не говориш и не го споделиш с някой положението става още по-зле. Благодарен съм на всички, които се обърнаха със съвети по моя проблем. Надявам се и аз да мога да помогна на други хора.
0

Потребителят е неактивен   mihaela67 

• Регистриран: 04-July 13
Неотдавна съобщиха, че всеки трети мъж между 16 и 25 години в България има проблеми с ерекцията. При младите хора основната причина са възпалителните заболявания. Поради по-голямата им комуникативност, при тях зачестяват т. нар. полово-трансмисивни инфекции, които се предават от единия към другия партньор, но повече оплаквания и симптоми имат мъжете, което се дължи на тяхната анатомия. При мъжете пикочните и семенните пътища са дълги, с тесни канали и всички се кръстосват през простатната жлеза, която е много благоприятна среда за възникване и подхранване на инфекции.
Един от водещите уролози -проф. Митко Цветков съветва младите мъже да не прибягват до лекарства от типа на виаграта, Лидерина и т.н., с които действат на симптомите, а да лекуват причината, стига да не се касае до временно притеснение на психологическа основа -като стреса.
В този ред на мисли ми се струва, че е по-добре да посещавате специалист-уролог или андролог, за да видите истинското естество на проблема и да не влошите нещата като достигате до стерилитет. Един от водещите андролози пък-проф. Кирил Куманов казва, че няма мъж, който не е закъсвал в леглото, но важно е де се следи причината да не е органична, тоест в следствие на недобро здраве.
0

Потребителят е неактивен   Gosheto56 

• Регистриран: 05-March 16
За подобряване на ерекцията съм ползвал само билкови продукти. Последно взех Трибулус на Булгарикус, беше много ефективен https://www.bulgaric...60-kapsuli.html
0

Потребителят е неактивен   stm5531 

• Регистриран: 13-November 13
Таблетки за ерекция - https://buyzytax.com Лично съм го ползвал и много ми помогна.

Мнението беше редактирано от stm5531: 30.08.19 - 07:12

0

Потребителят е неактивен   rareearthelement 

• Регистриран: 06-May 12
Знам, че тук не е мястото и се извинявам, че поствам под вашата тема, но бих искал и аз да споделя малко опит. Дълго време търсих и накрая си оправих проблемите с Витоман :) - https://vitoman.bg/
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

2 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login