Форум

Data.BG Форуми: Кубрат ПУЛЕВ vs Владимир КЛИЧКО - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (50 Страници) +
  • « Първа
  • 48
  • 49
  • 50
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Кубрат ПУЛЕВ vs Владимир КЛИЧКО Събота, Нова тв, след 23:00 часа

Потребителят е неактивен   solnechko 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 04-August 09
Може много хора да не ме разберат, но Кличко-Пулев беше далече от красив технически бокс. Че стана зрелище - стана, но нечистите удари преобладаваха. И особенно тези в тила които Пулев използваше при клинч. Сигурен съм, че някой от БФ бокс го е инструктирал да ги ползва нарочно. Сега и за Владимир. Мисля, че не проведе мача разчетливо. Впусна се в някои излишни размени и въпреки, че като цяло постигна резултат, не показа най- доброто от себе си. По-склонен съм да се съглася с коментара за това, че Кличко е излязъл от върховата си форма. Нищо чудно, че тежката категория замира. В момента са много малко качествените боксьори, а статистиките им умишлено се украсяват докато накрая безупречните им рекорди служат само за инкасиране на пари в голям мач срещу Кличко.

В момента виждам само два стоиностни претендента в лицето на Поветкин и Деонтей Уалдър. При Поветкин имаше известен регрес след шеметната му кариера в началото. Сега постигна две важни победи с нокаут над добри съперници и мисля, че реванш с Кличко е уместен. Деонтей Уалдър би трябвало да победи Стивърн и към края на 2015 или по-вероятно рано през 2016 да излезе за титлите на украинеца.
0

Потребителят е неактивен   lordlosh 

• Регистриран: 09-April 05
  • Град:София
Ако Стивърн има дори малко мозък в главата си, то той ще KTFO Уайдър. Уайдър избягва всички мачове с добри боксьори и се бие само с бъмове. Първото торпедо от Кличко го е убило.
0

Потребителят е неактивен   solnechko 

• Регистриран: 04-August 09

Преглед на мнениеlordlosh, на 05.12.14 - 08:33, каза:

Ако Стивърн има дори малко мозък в главата си, то той ще KTFO Уайдър. Уайдър избягва всички мачове с добри боксьори и се бие само с бъмове. Първото торпедо от Кличко го е убило.

Не мисля, че ги избягва, а по-скоро менеджерите му подбират по-лесен път до върха. Всичко в бокса е един голям бизнес. Колкото до Деонтей, то той беше признат от самият Кличко по време на общи спаринг сесии. Вече не си спомням точно кога беше. Владимир определено е видял потенциал в него.
0

Потребителят е неактивен   lordlosh 

• Регистриран: 09-April 05
  • Град:София
Да, носят се легенди за тия спаринги с Кличко и как Кличко е мил пода с него ... Хей почти го нокаутира при спаринг ... Уайдър го пазят, точно защото при първия по-сериозен боец и ще изяде шамарите. Пазят го, защото при първия по-сериозен удар и е долу. Виж му краката човек ...
При аматьорите са го нокаутирвали ... И оня дебелак го прати на пода ...
Стоичков пасти да яде обаче ...
http://vbox7.com/play:cba9d5d25c

Мнението беше редактирано от lordlosh: 07.12.14 - 11:25

0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Архив.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (50 Страници) +
  • « Първа
  • 48
  • 49
  • 50
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login