Форум

Data.BG Форуми: Как е името на този филм ? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Как е името на този филм ? Подробно описание

Потребителят е неактивен   uploadit13 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 04-September 16
  • Град:Хасково
Скоро бях гледал един филм, но сега съм му забравил името, пък искам пак да го гледам.
Значи най важното : Филма е сравнително нов (не е по-стар от 10тина години).
Разказва се, за едно умно момче, което е избрано да отиде в една много луксозна къща. Нещо като практика да кара там. Просто е избран той, понеже е най-умния. Собственикът на къщата е един по-мургав, късо подстриган мъж.
Долу-горе прилича на този :
Публикувано изображение
А самата къща е много модерна и изолирана, със всякаква модерна техника за наблюдение. Реално собственикът на къщата може по всяко време да види какво се случва в къщата. Този младеж, който отива в тази къща за да кара практика, с времето разбира че собственикът крие нещо от него. Оказва се, че собственикът е създал жена робот, която държи заключена. Младежът се сприятелява със жената робот, и един ден докато собственикът е пиян (той често пие), се опитват да избягат.
Нещо подобно беше. Със сигурност този който го е гледал, ще се сети за кой филм става въпрос. Жанра е нещо между, трилър, леки елементи на ужас, фантастика (с елементи на модерна техника и изкуствен интелект).
Мерси.
0

Потребителят е неактивен   uploadit13 

• Регистриран: 04-September 16
  • Град:Хасково
Еее отхрих го : Ex Machina се казвал филма :D
Актьора как съм го докарал, като пича от горната снимка :D
Публикувано изображение
0

Потребителят е активен   enterpassword 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 08-August 07
Друг път може да търсиш и в папката %appdata%/Utorrent ... ;) Ако си с Windows и Utorrent, де. За bittorrent мисля че беше същата: %appdata%/Bittorrent
http://Time.is ... ;) Is YOUR time correct > ? ;-}
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login