Форум

Data.BG Форуми: Ежедневни обувки - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Ежедневни обувки

Потребителят е неактивен   gguuggee 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 03-May 07
  • Град:Айтос
Здравейте, кой магазин е за предпочитан за ежедневни евтини мъжки обувки/маратонки за работа - CCC, Runners или Deichman? Цена до към 45-60 лв. Понеже няма как все да дам по 90-120 лв. за обувки и искам да имам поне един чифт, с който да ги въртя със по-скъпите.
0

Потребителят е неактивен   vkkten 

• Регистриран: 26-May 06
от ццц съм купувал за детето поне 10 чифта и никои не изкараха повече от 3 месеца.
Рънърс не бих купил никога.
Дайхман по принцип имат най-добри неща от трите.
Но аз лично за ежедневни обувки отивам в декатлон и си купувам за 20лв прословутите туристически обувки, които карат по над 2 години без проблем :chuckle:
Не съм много наясно с джендър модите, та ме устройват напълно.
0

Декатлон няма при нас.
0

Потребителят е неактивен   SeaHorse 

• Регистриран: 23-May 17
  • Град:Варна
С 40-50 лева, няма как да купиш добра обувка. Ако улучиш нещо сравнително добро, това си е чист късмет.
Правилно ти казват за Декатлон, но там са спортни моделите. Освен това, от Айтос до Варна, разстоянието не е много голямо.
0

Здравейте, много съм разочарован от Спорт Вижън! Понеже и преди съм си вземал обувки за по 100-120 лв. от там и реших пак да избера модел от там. Отивам, меря, избирам си и на момента ги пробвам и ми стават, нищо че дясната обувка ми стягаше малко. Купувам ги и се прибирам да ги оставя и си занимавам по задачи. Вечерта се прибирам и решавам да ги пробвам пак( така правя винаги, преди да почна да ги нося, защото искам да ги разтъпча малко у дома) и разбирам, че ми стягат и поглеждам номера и се оказва малко по-малкия от моя. Пиша същата вечер по фейсбук и на следващия ден ми отговарят, че с касова бележка има опция да се върнат и да се възстанови сумата или да се заменят с друг модел или по-скъпи. Отивам в магазина им на следващия ден към 18:00 часа и точно управителската им( защото беше с черна и различна униформа от другите момичета и момчета) и ми отговаря, че няма как да се върнат пари, а само да ги заменя. Питам защо, след като по фейсбук едно ми отговарят, а и знам, че по закон имаше няколко дни. Дори не са носени на вън, т.е на практика не са бутвани. След много въпроси и ядосване от моя страна ме убедиха да избера някакъв модел, колкото да си тръгна. С две думи, повече никога няма да вляза там. Голяма верига, така да се излага. Не ме бърка, че ще съм с 15-20 лв. на вътре, като ги продам.
1

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Интересно, имаш компютър да спамиш по форуми, а не можеш да цъкнеш 6-7 пъти с мишока и да си купиш същия модел или по-хубав за 50 кинта примерно?
0

Преглед на мнениеgolemsmeh, на 21.05.19 - 05:37, каза:

Интересно, имаш компютър да спамиш по форуми, а не можеш да цъкнеш 6-7 пъти с мишока и да си купиш същия модел или по-хубав за 50 кинта примерно?

Значи викате, да се дадат за обувки 125 лв. и да ти обясняват едно, а в магазина на веригата да се правят на тарикати и да изнудват хората! Или работите за тях или не разбирате съществения проблем. И научете, какво означава спам!
0

Потребителят е неактивен   imthedevil 

• Регистриран: 25-October 05
  • Град:София
  • Интереси:diecast collector
125 не е много. За качествени обувки съм давал и по 300 пари, но пък ги нося по 5-6 години.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login