Форум

Data.BG Форуми: Всичко свързано с Facebook - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (41 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Всичко свързано с Facebook

Потребителят е неактивен   tarantulaXXX 

• Спасен от Бога
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 30-April 05
  • Град:Паяжината
Всичко свързано с фейсбук: проблеми, сигурност, настройки - само тук.
Мне наплевать, что вы обо мне думаете. Я о вас не думаю вообще.
0

Потребителят е неактивен   stickey 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 06-November 05
Само аз ли изпитвам проблем с регистрацията ?
- оправи се :)

Мнението беше редактирано от stickey: 10.10.13 - 00:41

0

Потребителят е неактивен   iwanttodrink 

• Регистриран: 19-October 05

Преглед на мнениеstickey, на 09.10.13 - 22:19, каза:

Само аз ли изпитвам проблем с регистрацията ?

Помазан си чадо, вервай ми. Не се регистрирай (за n-ти път). Ще ме споменаваш.
5

Потребителят е неактивен   caweto 

• Регистриран: 14-November 05
  • Град:Пловдив
- Проблема със Фейса си е във вас. Аз съм там от 2008 година и не съм имал никакви проблеми в каквото и да е отношение с тази соц. мрежа. Като не ми харесва нещо, просто не го гледам, харесвам и т.н.т. Не добавям френдове от които нямам нужда и трия тези с които не комуникирам... напоследък влизам по-често, но то е защото имам старница там и се "налага" :)

1

Потребителят е неактивен   mrVainn 

• Регистриран: 22-June 05
  • Град:Philadelphia
как да направя опция Reply под моите постове?
Публикувано изображение
http://www.facebook....ICE.Hockey.TIPS - прогнози за хокейни мачове
0

Потребителят е неактивен   Fireman05 

• Регистриран: 15-June 13
Имам едно въпросче и се надявам някой да знае. Възможно ли е мой приятел да е приятел с друг човек, който не ми е приятел на мен и като видя профила на другия да пише, че нямаме общи приятели. Благодаря предварително. :D
0

Никой ли не знае? :unsure:
0

Потребителят е неактивен   procsboyY 

• Регистриран: 27-February 09
  • Град:Варна

Преглед на мнениеFireman05, на 13.10.13 - 20:35, каза:

Имам едно въпросче и се надявам някой да знае. Възможно ли е мой приятел да е приятел с друг човек, който не ми е приятел на мен и като видя профила на другия да пише, че нямаме общи приятели. Благодаря предварително. :D

Ще изпише 1 общ приятел, на приятеля на твоя приятел, който не ти е приятел. ;)
Защото твоята приятел е приятел с този, който не ти е приятел,а щом имаш приятеля си,онзи който не ти е приятел ще ти го дава като общ приятел. ;)
Красиво, мило момиче с кожа по-бяла от кокиче, защо ли толкоз много те обичам, не зная, но това е любовта. Когато дойде тя никого не пита разпалва огъня тъй силен в душата и тръпнеш ти, сърцето пак подскача от трепет към човека най-любим. Имаш право ти на избор, дори два. Да бъда най-добрият ти приятел или за тебе любовта.
1

Ясно, разбрах. Да попитам и друго - днес забелязах, че вляво, под предпочитани, където трябва да има приложения и групи ми стой празно. Някакви идеи защо така?
0

Потребителят е неактивен   oldtraford 

• Регистриран: 02-February 05
Здравейте,искам да попитам може ли да кача снимка в фб и в последствие да я сложа за профилна примерно,но това да остане скрито от приятелите ми(аз ще го скрия в дневника си),но искам да не им излиза в стената на приятелите ми и да почнат натегачите да коментират и лайкват...Да не пише например олд трафорд качи снимка в албум еди кой си или промени профилната си снимка с тази която искам да кача...Дано сте ме разбрали ;)
0

Преглед на мнениеoldtraford, на 16.10.13 - 18:51, каза:

Здравейте,искам да попитам може ли да кача снимка в фб и в последствие да я сложа за профилна примерно,но това да остане скрито от приятелите ми(аз ще го скрия в дневника си),но искам да не им излиза в стената на приятелите ми и да почнат натегачите да коментират и лайкват...Да не пише например олд трафорд качи снимка в албум еди кой си или промени профилната си снимка с тази която искам да кача...Дано сте ме разбрали ;)

Мисля, че ако е заключена папката за профилни снимки, тоест само ти да я виждаш и смениш профилната снимка трябва да стане, но не съм сигурен пробвай с някаква друга. :)
Красиво, мило момиче с кожа по-бяла от кокиче, защо ли толкоз много те обичам, не зная, но това е любовта. Когато дойде тя никого не пита разпалва огъня тъй силен в душата и тръпнеш ти, сърцето пак подскача от трепет към човека най-любим. Имаш право ти на избор, дори два. Да бъда най-добрият ти приятел или за тебе любовта.
0

Потребителят е неактивен   zantag 

• Регистриран: 24-April 05
https://www.facebook...1&type=1&ref=nf нали гифове не се поддържаха във FB... тогава как са качили това?

И какво стана с новата визия на сайта... за която се записвахме тук https://www.facebook.../about/newsfeed ... една година близо вече и нищо ...
Публикувано изображениеПубликувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Zaria1 

• Регистриран: 02-November 13
  • Град:София
Здравейте, блокираха ми предишния профил и сега не мога да вляза, ако някой може да ми каже какво да правя или как да се свържа с фб, моля да каже. Искат и тел. номер за да го отблокират, но не съм сигурна, че ако го дам ще го отблокират.? Не искам да си давам номера и не знам какво да правя, ако може да помогнете кажете.
0

Потребителят е неактивен   pointdexter 

• Регистриран: 15-July 07
Може ли някой да ми каже как да менажирам, това кой да вижда определен албум със снимки (и ако е възможно само определена снимка) ? Също примерно да си добавя снимка и веднага да я скрия, без да ми излиза на стената, че е добавена нова снимка. Мерси.
0

Потребителят е неактивен   Zaria1 

• Регистриран: 02-November 13
  • Град:София

Преглед на мнениеpointdexter, на 02.11.13 - 13:20, каза:

Може ли някой да ми каже как да менажирам, това кой да вижда определен албум със снимки (и ако е възможно само определена снимка) ? Също примерно да си добавя снимка и веднага да я скрия, без да ми излиза на стената, че е добавена нова снимка. Мерси.

Ами натискаш самата снинмка. Под името пише преди колко време си я публикувал/а и до него вдясно има едно кръгло бутонче като земя. Натискаш го и избираш, с кои да я споделиш. А ако искаш да я скриеш, още като ти се появи на стената, над снимката горе вдясно има една стрелка надолу и ще ти излезе акцентирай, скрии от дневника изтри.

Прикачен(и) файл(ове)

• Прикачен файл  data.bg.JPG (8.6К)
    Брой изтегляния: 20

0

Потребителят е неактивен   baddoy 

• Регистриран: 24-August 06
Здравейте,
искам да питам дали има някакви начин да не ми виждат броя на приятелите във Facebook и тези който са ми приятели и тези който не са.И още един въпрос могали да направия така че определен приятел да не може да ми коментира снимките и да не може коментира нищо не стената ми а само да си пише със мен?
0

Потребителят е неактивен   ianiiovski 

• Играч
  • Регистриран: 04-August 08
  • Град:Враца
  • Интереси:Stay Shredded.........
Хах днес ми се обнови чата и е като този от андроид приложението . От доста време го чаках да стане така :)
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   pointdexter 

• Регистриран: 15-July 07
Във фейса, как мога да сложа линк към картинка, в коментар и картинката да няма линк, а да е само картинка ?
0

Преглед на мнениеpointdexter, на 05.12.13 - 15:25, каза:

Във фейса, как мога да сложа линк към картинка, в коментар и картинката да няма линк, а да е само картинка ?

Когато дадеш на полето да пишеш коментар трябва да ти се появи едно фотоапаратче ето и снимка :

Публикувано изображение Дано съм помогнал.:)
0

Потребителят е неактивен   rrsspp2 

• Регистриран: 07-December 13
  • Град:Ямбол
въпросът ми е как мога да забраня всякакви коментари под снимките ми и как да забраня харесванията на снимките ми
0

Споделете тази тема чрез:

• (41 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login