Форум

Data.BG Форуми: The Walking Dead / “Живите мъртви” (2010) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (55 Страници) +
  • « Първа
  • 53
  • 54
  • 55
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

The Walking Dead / “Живите мъртви” (2010) Сезон 7 - Завършен

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Не държи жена му тя нали избяга след като пусна Дарил и той намери една бележка от нея в техният дом. Птиченцето, което е казало какво прави Рик е Грегъри, защото той държеше листчето, което му даде онзи мустакатия (дясната ръка на Нигън или там какъвто се води) ако случайно му потрябва за нещо, за да го намери. Нали извади една карта на бюрото си, за да види на къде да тръгне и извика някакъв там като му каза да събере повечко багаж.

Дуаит отива на своя главата, защото вече няма какво да го задържи при Спасителите, а той търпеше всичко заради жена си и сега вече няма какво да го плаши. И без това беше направил опит един път да бяга от тях в миналият сезон, когато се срещна с Дарил в гората и му открадна почти всичко, но онези са го хванали после и за наказание Нигън му е изгорил лицето с ютията и е направил жена му своя робиня. :)

Да видим дали Саша ще се спаси или ще умре напразно.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
А вярно, че тая избяга от толкова сериали почнах да не помня. :D
Саша е в кофти ситуация от онова мекотело и ми се струва, че ще приключи със сериала. А тоя Грегъри защо се беше наточил на Меги горкия, ако и беше посегнал щеше горко да съжалява.
0

• Madridist
Защото вече не го слушат и Маги постепенно го измества от водачеството.
Виж, че ги учи все на полезни неща как да съдят, как да отглеждат и отделно ги обучава как да се защитават с ножове и прочие.

Грегъри освен да виси в къщата и да се налива с уиски и да раздава заповеди друго не прави. Дори едно зомби не може да убие както се видя и явно е решил да изпее какво са намислили Рик и останалите само и само, за да си спаси кожата. Вярва, че те нямат шанс срещу Спасителите, а ако остане с мълчанието си след една евентуална загуба на Рик то Нигън ще го убие, защото е участвал в заговора и си е мълчал.

Като цяло си мисля, че и без това Нигън ще го убие, защото до сега си е мълчал и в даден момент е решил да се обади, защото така му е изгодно. Знаем, че Нигън не обича подобни неща и го доказа с онзи младеж, който се опитваше да предаде Рик и да му заеме мястото. Нещо подобно мисля, че ще се случи и с Грегъри, но за момента се възползва от него докато може, а и двамата все още не са се срещнали очи в очи. :)

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 29.03.17 - 00:30

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   DarylDixon 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 27-March 17
  • Град:София
Надявам се Рик не е светил маслото на Дуайт. Интересно Саша дали ще оцелее, но по-вероятно е да приключи курса. Прическата твърдо е минал на страната на Спасителите и го играе инженерче. Боклукчиите въобще не ми се виждат като надеждни, но групата от жени край реката може и да ударят едно рамо.

От промото за последния епизод се вижда, че нещо спря Рик и останалите да стрелят на месо. Вероятно Нигън използва Саша. Кофти работа. Чудно дали Лусил отново ще вършее?

Мнението беше редактирано от DarylDixon: 31.03.17 - 11:45

0

• Madridist
Точно в промото се вижда, че хората от боклучевата зона така да е нарека са с Рик и водачката им дори е до Рик в Александрия горе на стената.
Отделно сякаш ми се видяха и някои от женската група от крайбрежието, когато правеха барикадите с колите и в далечината ми се видя онази малката и още една от тяхната група. Кралството и те май са тръгнали, че гледам Каръл с пушка и въоръжение.

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 31.03.17 - 18:38

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   streamy 

• Регистриран: 24-June 05
Тоя сезон за мен си беше абсолютна пръдня. Достатъчно е да гледаш първата и последната серия. Много пълнеж. Би трябвало със започването на великата война следващия сезон да е мега як. Дано се постараят създателите на сериала. Поне вече всички се събраха на едно и няма всяка серия да се търсят.

п.с.
Тигърът много радва :8)
0

• Madridist
Аз се радвам, че не приключиха така бързо с Нигън, защото така ще гледаме по интересен сезон на есен.
Очаквах, че жените от крайбрежието ще вземат участие, но явно те ще се включат в новият сезон.

Доволен съм от края на сезона, защото нашите поне показаха зъби и никой не загина освен Саша, но тя е поносима жертва.
Рик на есен първо ще се справи с онези предатели от боклуците и чак тогава ще погледне към Нигън, а той не вярвам да тръгне веднага на битка.

Очаква ни напрегнат сезон на есен. :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
Финала беше тотално разочарование, както и сезона като цяло. Ако и след тази общо взето боза (този сезон) не върнат нещата към първоначалния замисъл на сериала, а не да го превръщат в сапунка, губят и заклетите си фенове.
То не бяха спомени, размисли и страсти, че чак в един момент се зачудих дали не гледам 50 нюанса боза, докато свят сетува в море от любов. :emote_focus:
0

Потребителят е неактивен   DarylDixon 

• Регистриран: 27-March 17
Фигурката, която намери Дерил, от Дуайт ли беше? Предполагам не е знаел за заверата между Спасителите и Боклукчиите? Та май вече има два троянеца при Нигън - Юджийн и Дуайт. Този път нито един важен персонаж не умря, поне шефката на утрепляците Рик да беше гътнал. Силно включване на Краля и Шива малко в стил Гандалф от Двете кули :D
0

Потребителят е неактивен   jackey 

• Data.BG Zombie 2011
  • Регистриран: 31-January 05
Мен най-много ме изкефи средния пръст на Нигън. Битката беше тъпа и никой от нашите не умря, а само от спасителите и боклуците.

Изпратено от моят Telenor с помощта на Tapatalk
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist

Преглед на мнениеDarylDixon, на 06.04.17 - 10:04, каза:

Фигурката, която намери Дерил, от Дуайт ли беше? Предполагам не е знаел за заверата между Спасителите и Боклукчиите? Та май вече има два троянеца при Нигън - Юджийн и Дуайт. Този път нито един важен персонаж не умря, поне шефката на утрепляците Рик да беше гътнал. Силно включване на Краля и Шива малко в стил Гандалф от Двете кули :D

Да, на Дуайт беше фигурката и нали имаше и надпис "Не знаех" или нещо такова.
Юджийн не го смятам за троянски кон, защото той се нагажда както му е изгодно, а за сега при Нигън му е изгодно и трябва да се почувства застрашен, че да реагира по някакъв начин.

Ще видим може и да ме изненада в новият сезон и да помогне по някакъв начин в битката.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   turbotobg 

• Регистриран: 12-September 14
  • Град:Пловдив
Изгледах сега за 3-4 дена 2-рата част от сезона и направо едвам изтърпях последните серии. То наистина вече са го направили сапунка и целия замисъл на сериала се изгуби. Изобщо не ми харесват тия общности и войни , но нещата се поизтъркаха вече и нормално да наблегнат на това. Все още ще се гледа , но мисля , че края би трябвало да е поне след 2-3 сезона , макар че по комиксите има материал сигурно за още 5 сезона поне.
0

Потребителят е неактивен   shemi 

• Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас
По закон сапунка се прави докато е на печалба, тъй че може и до 15 сезон да го гледате
0

• Madridist
Като има материал по комикса защо да не направят?
Това не е като Игра на тронове, където в момента новият сезон се прави без да се гледа като събития по книгата.

Да вероятно ще покажат неща, които ще се опишат в новата книга, но в момента няма как да знаем това.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (55 Страници) +
  • « Първа
  • 53
  • 54
  • 55
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login