Форум

Data.BG Форуми: Съветник: Какъв LCD/плазма телевизор да си купя! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (90 Страници) +
  • « Първа
  • 88
  • 89
  • 90
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Съветник: Какъв LCD/плазма телевизор да си купя!

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 28-August 05
И какъв ти е въпроса!

Няма да са пртсняваш, ей!Публикувано изображение

0

Потребителят е неактивен   ivottoshev 

• Регистриран: 27-January 07
  • Град:НА МАСАТА (или под нея)
  • Интереси:ДАРТС
Здравейте, мили хора :emote_smile:
Дойде време за смяна на старото ми Sony 43W75c с нещо по-голямо и съм пред дилема дали да е:

Sony KD-55XF8577 с IPS, EdgeLED

или

Sony KD60XF8305 с VA, DirectLED

Ето и директно сравнение между двата

Ще се гледа за телевизия и филми от флашка/външен хард (игри няма да се играят) в слабо осветена стая от 2,5 - 3 метра. Тъй като нищо не разбирам от матрици и подсветки, някой ще обясни ли с две думи какви са разликите :JC_thinking:

Мнението беше редактирано от ivottoshev: 03.02.19 - 14:09

ПО-ДОБРЕ КОРЕМ ОТ БИРА, ВМЕСТО ГЪРБИЦА ОТ работа
0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
DirectLED е много по-добър вариант, но аз съм за Шарп или Панасоник!
И кога ще се научите, че филмите се гледат по Wi-Fi или с LAN кабел!!!

0

Потребителят е неактивен   shahitz 

• Скаузър
  • Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
- тия са объркали цената нали?
https://www.multitro...roducts/1411054

- HN32N2176H - 300 лв. (достъпно).

Мнението беше редактирано от shahitz: 04.02.19 - 14:44

men's brain: work, video game, cars, building an empire, fixing some stuff.

women's brain: cocks.
0

Потребителят е неактивен   fischercapa 

• Регистриран: 16-August 18
  • Град:София
Здр хора пак подхващам темата значи последно се спрях на 2 телевизора- Sony X9005F 55" VA FALD и LG OLED C8 55" и двата са много добри според вас като качество на картината кой е по-добър? На повечето места дават че оледа е по-добър ама малко ме притеснява този burn in доколкото е възможен ;оледа има по-добър контраст и черно и много яки цветове и по-добър звук и операционна система сонито е по-ярък и има по-добро движение ,ето сравнението между тях.

https://www.rtings.c...4&threshold=0.1

Направих поръчка на LG C8 от магазини зора имаше 11 % намаление и струва 2650 лв хич не е зле обаче се чудя дали да не я откажа и да умувам още вие кво ше кажете сонито или оледа;

И рече Бог -“ Да бъде ОЛЕД“ ! вече си имам чисто нов lg c8 барабар със саундбар от техмарт кво да ви кажа от обед съм седнал да щракам на него и още не мога да се откача оледа просто кине месо нема такъв дзвер ... оставям на страна перфектното черно значи първо никакъв banding, coulding, bleeding ! на сив и бял фон абсолютно равномерно по-целия екран просто перфектно не като lcd tata дето имат неравномерни подсветки ... като яркост даже на най-ниско ниво е по-ярък от стария ми самсунг ако се сложи на vivid грее цялата стая че чак и на двора цветовете са уникални просто сега като си пусна стария тв или монитора и ми се виждат бледи в сравнение с това чудо ;звука от тв е добър а и със саундбара lg sj4 още по-добре; качеството на телевизиите е добро въпреки че булсатком са много зле...мачовете изглеждат уникално сега ше гледам шампионската лига и съм толко щастлив че ше оспамя форума само който не е имал олед той не знае каква картина изпуска

Мнението беше редактирано от fischercapa: 12.03.19 - 22:51

0

Потребителят е неактивен   ValeryVasylev 

• Регистриран: 13-December 10
Здравейте,

Телевизорът ми (Краун с цветен кинескоп) е тръгнал да се разваля (съдя по промяната в цветовете, което стана и при предните 2 преди да изключат тотално).

Не съм запознат с новите телевизори, но като гледам коментарите тук Шарп излиза доста често. Когато бях на квартира имаше един 40 инчов и бях много доволен от картината. А и човека никога не е имал проблеми с него.

Имате ли някакви наблюдения или препоръка за Шарп до 30 инча без смарт и такива екстри? Мога да изчакам до Коледа за някакви намаления.
0

Споделете тази тема чрез:

• (90 Страници) +
  • « Първа
  • 88
  • 89
  • 90
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login