Форум

Data.BG Форуми: Масажи с освобождаване в Пловдив - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (799 Страници) +
  • « Първа
  • 797
  • 798
  • 799
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Масажи с освобождаване в Пловдив който е ходил нека сподели :)

Потребителят е неактивен   deathless88 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 04-March 17
  • Град:Пловдив
Здравейте пичове...
Някой бил ли е при тази мадама
https://www.alo.bg/5925988
Никъде не намерих за нея коментар...
0

Потребителят е неактивен   GTRR 

• Регистриран: 31-October 09
  • Интереси:Main leadership on V.A.G Group/Das Auto.

deathless88, на 22.10.19 - 15:02, каза:

Здравейте пичове...

Греда.Това е достатъчно
0

Потребителят е неактивен   martu 

• Регистриран: 04-September 04
  • Град:Plovdiv

deathless88, на 22.10.19 - 15:02, каза:

Здравейте пичове...

GTRR, на 22.10.19 - 15:13, каза:

Греда.Това е достатъчно

Лично аз не съм я посещавал. Двама познати са били при нея и бяха доволни(по отделно, не за 3ка). Доста похвали имаха и не вярвам да лъжат, но пък всеки си има вкус...
Чудя се просто двете крайни мнения за нея, GTRR(смятам, че има правилна преценка и когато сме били на едни и същи дами, са съвпадали мненията ни) я намира за греда. Моите хора я намират за попадение. Не сме изпадали в подробности, освен че била изпъната, не мрънкала и според единия доста тясна.

В дългият и объркан ред на мисли, просто да попитам за малко по-подробно обяснение защо да е греда, като не оспорвам твърдението, а просто съм подозрителен към всичко, включително и това, че е попадение. :)
1

Потребителят е неактивен   gabriel97 

• Регистриран: 05-August 19

GTRR, на 22.10.19 - 15:13, каза:

Греда.Това е достатъчно

Едно и също момиче може да не се държи еднакво с всеки клиент!
0

Потребителят е неактивен   cicafen86 

• Регистриран: 27-January 18

dreamworker91, на 22.10.19 - 14:58, каза:

https://www.alo.bg/6270093 - някой да има впечатления от тази жрица? https://www.alo.bg/6254014 - и от тази също

https://www.alo.bg/5996619 - тази е некоректна, върза ми тенекия, намира се в Тракия

Първите две обяви са на една и съща мацка. Обувките са набиват на очи веднага, а и телефоните също са еднакви.
0

martu, на 22.10.19 - 15:24, каза:

Лично аз не съм я посещавал. Двама познати са били при нея и бяха доволни(по отделно, не за 3ка). Доста похвали имаха и не вярвам да лъжат, но пък всеки си има вкус...
Чудя се просто двете крайни мнения за нея, GTRR(смятам, че има правилна преценка и когато сме били на едни и същи дами, са съвпадали мненията ни) я намира за греда. Моите хора я намират за попадение. Не сме изпадали в подробности, освен че била изпъната, не мрънкала и според единия доста тясна.

В дългият и объркан ред на мисли, просто да попитам за малко по-подробно обяснение защо да е греда, като не оспорвам твърдението, а просто съм подозрителен към всичко, включително и това, че е попадение. :)

gabriel97, на 22.10.19 - 15:25, каза:

Едно и също момиче може да не се държи еднакво с всеки клиент!

Просто не умее нещата.Окей визия има.Джуки като на див шаран отщя ми се.Не е активна чак толкова в процеса.Лично за мен си е греда/както и за няколко потребители/ Всеки си има мнение това бих казал само
1

Потребителят е неактивен   duhaisupata 

• Регистриран: 22-October 14

gospodinza1den, на 20.10.19 - 18:36, каза:

При тази https://www.alo.bg/6346085и аз имах подобен проблем.Отказа ми секс,въпреки,че има обява за това.Получих само масаж с френска,на висока цена с ниско качестово има няма 20 минути всичко,а бях за час.Силно не препоръчвам.Щях да забравя и терена е отвратителна долна дупка.

И при мен бе така, уж обявата е за секс, но каза че не правила. За празнене в устата изобщо и не стана и дума, аз исках всичко да е с презерватив.
Неумела, скъпа свирка, дава да и галиш катеричката. Направи ми впечатление, че дупето и е доста разхлабено и всеки път като го докосвах се свиваше сякаш я боли. Помислих, че преди мен някой и е сцепил анала и затова иска да си почине.
След това не съм повторил.

Ей това цигане от кючука ми хареса и бях повече от веднъж: https://www.alo.bg/5603975
Лапа го професионално до дъно, заиграва се и с топките и с ануса с езиче, язди умело и си контролира мускулите на путето накрая направо ме издои.
В лицето е нищо особено, слабо и с малки цици, но смело мога да кажа, че в Пловдив няма друга толкова обиграна като нея.
0

Потребителят е неактивен   potainakaterica 

• Регистриран: 20-July 18
  • Град:Велико Търново

GTRR, на 22.10.19 - 15:41, каза:

Просто не умее нещата.Окей визия има.Джуки като на див шаран отщя ми се.Не е активна чак толкова в процеса.Лично за мен си е греда/както и за няколко потребители/ Всеки си има мнение това бих казал само

Колега не съм съгласен с теб , че не умее нещата мадамата . Просто тези силиконки си имат таргет група , която си следват . С всеки клиент тя подхожда различно . Мога да ти кажа, че обкеклото и хигиената играе голяма роля при тях . Ако идеш изтупан с по сносни дрехи отношението ще е друго . Пробвал съм го този номер . Просто момата е дала хиляди за силикон , хилуорон и т.н и няма как да подходи към човек дошъл при нея с обикновенни дрехи и т.н . Пробвал съм при такава силиконова кукла номера с дрехите и към мен се отнасяше като цар . Така че тя нейния таргет е такива хора спретнати , чисти и т.н .
0

GTRR, на 22.10.19 - 15:41, каза:

Колега не съм съгласен с теб , че не умее нещата мадамата . Просто тези силиконки си имат таргет група , която си следват . С всеки клиент тя подхожда различно . Мога да ти кажа, че обкеклото и хигиената играе голяма роля при тях . Ако идеш изтупан с по сносни дрехи отношението ще е друго . Пробвал съм го този номер . Просто момата е дала хиляди за силикон , хилуорон и т.н и няма как да подходи към човек дошъл при нея с обикновенни дрехи и т.н . Пробвал съм при такава силиконова кукла номера с дрехите и към мен се отнасяше като цар . Така че тя нейния таргет е такива хора спретнати , чисти и т.н .
0

Потребителят е неактивен   hath 

• Регистриран: 07-July 14
https://www.alo.bg/5743651

Колеги, някой да даде мнение за тази масажистка? Видях, че е писано веднъж за нея преди време но не е никак изчерпателно
Благодаря
0

potainakaterica, на 22.10.19 - 18:12, каза:

Хм.Ти откъде пък знаеш как ходя при тях??? Незнам как така ме определяш.Винаги си ходя спретнат и чист/парфюм/ облечен както трябва.Общо взето приказки на вятъра.Лично досега никоя не се е оплакала от хигиената ми която е повече от перфектна

Мнението беше редактирано от GTRR: Днес, 18:31

0

Потребителят е неактивен   cicafen86 

• Регистриран: 27-January 18

potainakaterica, на 22.10.19 - 18:12, каза:

Меко казано тъп коментар!
Била дала хиляди за силикон и причие?
И?
Аз съм дал хиляди за такива като нея.
Някоя да е дошла да ми лапа безплатно?
Тя обявява цената, ти я плащаш и т'ва е! Последното дето трябва да я вълнува една курва са дрехите ми ;)
0

GTRR, на 22.10.19 - 18:30, каза:

Хм.Ти откъде пък знаеш как ходя при тях??? Незнам как така ме определяш.Винаги си ходя спретнат и чист/парфюм/ облечен както трябва.Общо взето приказки на вятъра.Лично досега никоя не се е оплакала от хигиената ми която е повече от перфектна

Колега теб не съм те споменал , просто цитирах . Казал съм таргета демек групата , която тя обслужва са такива , а към останалите се държи с неприязън . Все пак и настроението играе роля . Но това е моето мнение и логика , тъй като съм го пробвал . Колкото и мнения да съм чел за силиконки те са били негативни с изключение 1, 2 мадами , които са получили добри коментари от 20.

Цицафен силикона и другите подобрения играе доста голяма роля за подбора и , но не ми се спори .

Мнението беше редактирано от potainakaterica: Днес, 18:51

0

Потребителят е неактивен   firmatamaina 

• Регистриран: 13-February 13

potainakaterica, на 22.10.19 - 18:48, каза:

Колега теб не съм те споменал , просто цитирах . Казал съм таргета демек групата , която тя обслужва са такива , а към останалите се държи с неприязън . Все пак и настроението играе роля . Но това е моето мнение и логика , тъй като съм го пробвал . Колкото и мнения да съм чел за силиконки те са били негативни с изключение 1, 2 мадами , които са получили добри коментари от 20.

Цицафен силикона и другите подобрения играе доста голяма роля за подбора и , но не ми се спори .

Абсолютен глупак с меко казано НЕадекватно изказване! Тя е КУРВА и си е дала гъза и изобщо цялото тяло под наем и "ще я вълнуват моите дрехи"??!?? Ние плащаме, те прибират и съответно правят това, за което са взели пари и това е! Празни приказки...
0

Споделете тази тема чрез:

• (799 Страници) +
  • « Първа
  • 797
  • 798
  • 799
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

16 потребители четат тази тема
5 регистрирани потребители, 11 гости и 0 анонимни потребители

1. ssppoo,
  2. mitkovelevski,
  3. AzdAPopitamsamo,
  4. firmatamaina,
  5. baybasko

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login