Форум

Data.BG Форуми: Търся филм + описание - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Търся филм + описание

Потребителят е неактивен   Rapsio 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-February 03
  • Интереси:Компютърни мрежи, to take over the world, жени, конспирации,

Преглед на мнениеgringo5678, на 02.12.12 - 23:38, каза:

КАК СЕ КАЗВАЩЕ ФИЛМА ЗА АМЕРИКАНСКИТЕ ГРАНИЧАРИ КЪДЕТО ПАЗЕХА ГРАНИЦАТА С ЕДНИ СТЪЛБЧЕТА С ДАТЧИЦИ СЛЕД ТОВА ИМАШЕ ЕДИН КОРУМПИРАН ОФИЦЕР ОТ ТЯХ СЛЕД ТОВА НАМЕРИХА ПУШКА СЪС СНАЙПЕР С КОЯТО Е УБИТ КЕНЕДИ А ДО НЕЯ КУФАР С МНОГО ПАРИ

http://www.imdb.com/title/tt0087268/
Стоте неща които ще направя, ако някога стана Зъл Повелител
http://eviloverlordlist.net63.net/

1-2 мнения за няколко филма
http://thatstrangemo...e.blogspot.com/
0

Потребителят е неактивен   Daniela89 

• Регистриран: 30-June 13
  • Град:Враца
Помагайте и аз отчаяно търся един филм. Беше малко психо мисля че не е ужас на една и се привиждаше постоянно мъртво момиче което мисля падаше от скала лекуваха хора от страх от високо накрая се оказваше че приятеля на тази иска да я убие. Дано съм обяснила така че да се сети някой. Много ще съм благодарна. Имам още малко информация за този филм дано някой се сети. Те бяха две сестри и едната я убиваха май беше приятеля на другата докато й прави снимки затова й се привиждаше постоянно имаше и един шал и един плешив с очила който лекуваше хора от страх от високо като ги качваше на някакви високи сгради.

Мнението беше редактирано от Daniela89: 26.04.14 - 22:31

0

Потребителят е неактивен   fewtcher 

• Регистриран: 10-July 13
  • Град:София
И аз търся един филм . Разказва се за 2 най-добри приятелки , едната от тях алкохоличка. Накрая едната умира и повече нищо не си спомням. Също има и 1 друг - Родителите оставят детето си при една детегледачка, която я бие всекидневно, и накрая тя умира.
0

Потребителят е неактивен   kaimata9 

• Регистриран: 01-March 10
търся филм с том ханкс в филма той е баща на дете и си спомням че му обяснява как да стане богат в филма том ханкс носи мустаци . гледал съм само откъс от филма в вбох и не знам как се казва но си спомням че някой беше написал че сина му в последствие става много богат
0

Потребителят е неактивен   vertexe 

• Регистриран: 13-October 09
Здравейте :) Има много точни попадения в тази тема и аз реших да си кажа болката :) Не много отдавна даваха филм по К1 за 2 млади учени,събиращи данни за мечките в един резерват,дойде бракониер и ги застреля и двамата,но мацката се оказа със сърце в дясно,оцеля,върна се в резервата и му разказа играта?Някой идея?
0

Потребителят е неактивен   dreamesss 

• Регистриран: 13-January 09
Здравейте и аз търся един филм, който бях гледал като малък. Става дума за двама най-добри приятели който се състезават с мотори за априлия, на едното състезание единия пада от мотора, а другия минава през него с мотора и изгонват този от отбора. Този който е паднал влиза в болница и му казват, че не може да се състезава вече, защото сте остана в инвалидна количка. Това момче където минава през него отива при собственика на клуба и го моли да го върнат, връщат го и накрая става световен шампион и подарява мотор с кош на приятеля си !!! Надявам се някой да се сети как се казва филма.
0

Потребителят е неактивен   nnneee 

• Регистриран: 10-July 08
И аз тарся филм... много малко си спомням за съжаление.... става дума убиец снайперист който стреля от много далече по жертвата си , след което дават треакторията на куршума, как е минал през стъкла на сгради , между два вагона докато влака се движи и т.н... за съжаление само толкова си спомням беше отдавна ... Благодаря Ви предварително :)

P.S. спомням си също че така испипваше нещата че принуждаваше жертвите си да застанат на място обозначено с червен Х или нещо такова ...

Мнението беше редактирано от nnneee: 15.01.14 - 19:04

0

Потребителят е неактивен   DigitalGhost 

• Регистриран: 28-December 04
  • Град:Sliven

Преглед на мнениеnnneee, на 15.01.14 - 18:19, каза:

И аз тарся филм... много малко си спомням за съжаление.... става дума убиец снайперист който стреля от много далече по жертвата си , след което дават треакторията на куршума, как е минал през стъкла на сгради , между два вагона докато влака се движи и т.н... за съжаление само толкова си спомням беше отдавна ... Благодаря Ви предварително :)

P.S. спомням си също че така испипваше нещата че принуждаваше жертвите си да застанат на място обозначено с червен Х или нещо такова ...

Wanted с Анджелина Джоули.
The only real valuable thing is intuition.
Albert Einstein
0

Потребителят е неактивен   anxt 

• Регистриран: 24-November 07
Здравейте. Търся един филм, който гледах може би преди 10-12 години. Във филма три момчета са тормозени от по-голям ученик. Едно от момчетата беше съблечено голо пред цялото училище, друго беше давено в басейн, на трето му беше затискана главата в кучешки ла*на. Накрая трите момчета решават да го застрелят, но се скарват и едното момче неволно е простреляно в ръката. След това го карат в болница и накрая се оправя. Филмът завършваше като трите момчета играят бейзбол с по-големите и простреляното момче трябва да хвърля решаващ удар. То маха превръзката от ръката и хвърля толкова силно, че прави дупка в стената. Така си печелят уважението на по-големите и така май свършваше филма.
Това е в общи линии сюжетът. Лошото е, че не помня нито актьорите, нито поне дума от името на филма и не мога да го намеря от доста време.
0

Потребителят е неактивен   borke 

• Регистриран: 05-July 06
Здравейте,търся анимационен филм от 90-те! Филма имаше няколко сериики,мисля не повече от 5.Та става въпрос за детско филмче с елементи на фантастика.героите основно пътуваха по море и търсеха някакви скъпоценни камъни.Търсеха ги с някакви неща като огледало.Имаше доста фантастични чудовища и твари.В един от епизодите камъка беше скрит под една камбана и имаше някакво чудовище където го пазеше.Спомням си че си ги наемах от видеотеките.Знам,че това описание не е кои знае какво,но ако някои ги е гледал ще се сети. :emote_blush:
0

Потребителят е неактивен   Dataman 

• Регистриран: 03-June 13

Преглед на мнениеborke, на 22.02.14 - 22:39, каза:

Здравейте,търся анимационен филм от 90-те! Филма имаше няколко сериики,мисля не повече от 5.Та става въпрос за детско филмче с елементи на фантастика.героите основно пътуваха по море и търсеха някакви скъпоценни камъни.Търсеха ги с някакви неща като огледало.Имаше доста фантастични чудовища и твари.В един от епизодите камъка беше скрит под една камбана и имаше някакво чудовище където го пазеше.Спомням си че си ги наемах от видеотеките.Знам,че това описание не е кои знае какво,но ако някои ги е гледал ще се сети. :emote_blush:

Виж дали не е този: http://www.imdb.com/title/tt0101169/
0

Потребителят е неактивен   alexmorgan 

• Регистриран: 03-November 14
  • Град:Пловдив
Здравейте търся един филм който съм гледала доста отдавна не зн името филма се разказва за мъж и жена който се женат и двамата имат доста деца който не се понасят от начало но след време нещата се променят ако не се лъжа жената беше сладкарка или нещо такова .. Филма доста наподобява на "yours mine and ours" мерси предварително ако някой го знае да пише :)
0

Потребителят е неактивен   LIUBOMIR27 

• Регистриран: 19-January 16
  • Град:Разград
Здравейте,
търся един филм, който съм гледал като малък на касета,но не знам името му . Доколкото се сещам става дума за един принц, който се завръща в дома си и разбира, че баща му, който е шейх е убит. По пътя за дома той намира в пясъците една лампа или бутилка (не се сещам с точност), в която е затворен един джин (който е жена). Въпросният джин моли принца да го (я) освободи от бутилката, като в замяна той (тя) ще му изпълни няколко желания. Момчето я освобождава и тя му разказва, че е била затворена за назидание (или нещо подобно). Тя помага на принца да отмъсти за баща си и да си върне трона, но в последствие се влюбва в него. В края на филма джина се отказва от силите си, за да бъде с момчето.
Предварително благодаря много!
0

Потребителят е неактивен   Stelko345 

• Регистриран: 27-August 19
  • Град:Плевен
Здравейте
За по темата: Аз също търся един филм, гледах го преди години по телевизията, свързано е със група тийнеджъри които създават компютър който интерфеса му се контролира със движения на ръцете, след това го осъвършенствет в по добър и към края на филма стават известни, ако някой се сети за името моля да пише!
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login