Форум

Data.BG Форуми: Шампионска лига и Лига Европа - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (59 Страници) +
  • « Първа
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Шампионска лига и Лига Европа Сезон 2018-2019

Потребителят е неактивен   thadogg 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 23-August 09
Сари вкара в игра Игуаин и той не пропусна да напомни за себе си :emote_drinks:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   m1TeT0 

• Регистриран: 26-July 09
Игуаин има психологични проблеми. Такива като него и Мората зациклят ли, а шансът за това във важен момент е почти 95 % - то нищо добро от тук насетне няма да направят на терена, щото ще се вкарат в онова си положение, в което са абсолютно безполезни за тима си.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   shahitz 

• Скаузър
  • Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
Въпреки че с нищо не впечатлиха Митето, английски отбори ще спечелят и ШЛ и ЛЕ :chuckle:
men's brain: work, video game, cars, building an empire, fixing some stuff.

women's brain: cocks.
0

Потребителят е неактивен   thadogg 

• Регистриран: 23-August 09
Повтарям се, но наистина това е годината на английските отбори, на два пъти футболисти на Челси избиват от гол линията, и се връщат изоставайки и от дузпите.
Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Е крайно време беше и те да се докоснат до гърнето с мед. :D
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   johnnybet 

• Регистриран: 17-May 12
И двата финала ще са доста интересни. Три лондонски отбора на финал, завзеха света тези.
1

Нормално е. Нещата винаги са се въртяли и е имало възходи и падения. Уникалното тоя сезон е, че в Испания на практика почти всички отбори от миналогодишния топ десет дадоха яко на задна скорост почти без изключение. Може би половинчато на Билбао трябва да се отдаде заслуженото, но те бяха извън първата половина на таблицата. Само Хетафе може да се каже, че дръпна и надгради, но това няма да е за постоянно, а по-скоро е единичен случай. И уникалното е в това, че вкупом се случи тоя процес. През различните сезони винаги е било мешано - едни по-добре за сметка на други около тях. Тоя сезон реално почти НЯМА отбор, който да е надградил над миналогодишното си прпедставяне от първите 10, като игра.

Мнението беше редактирано от m1TeT0: 10.05.19 - 11:09

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   ksd 

• Регистриран: 14-August 04
Поръчване, добутване, излъскване на легенди, формата на ШЛ, букитата, изкарване на пари за брекзита, други конспирации … а 10-ти октомври (световен ден за психично здраве) е далече :?

Само оня юнак с "клопо фашагата" не съм мернал (щото не съм го търсил де :lol: ).
И ми липсва. Чесно :lol:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Ollek 

• Регистриран: 16-January 14

Преглед на мнениеksd, на 10.05.19 - 11:30, каза:

Само оня юнак с "клопо фашагата" не съм мернал (щото не съм го търсил де :lol: ).
И ми липсва. Чесно :lol:

Сигурно излежава поредния бан.
0

Toя сладур-челскарин, който беше гост на студиото по БНТ1, как му е името, че все забравям. Тоя беше абонат на Боби едно време, а около световното забелязах, че проби и в националнат телевизия.
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеOllek, на 10.05.19 - 14:01, каза:

Сигурно излежава поредния бан.

Значи така, през последните две години съм влизал два пъти (втория - след като написах горното) във форума на гонг, като и двата пъти причината беше да видя дали тоя пациент е жив :lol:
Ми, според мен е жив и да, с бан е и там :lol:
Жив и здрав да е и дано го хване някаква амнистия и тук, че нещо много академично 'зехте да го раздавате ; )
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   shahitz 

• Скаузър
  • Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
кой ви липсва?
men's brain: work, video game, cars, building an empire, fixing some stuff.

women's brain: cocks.
0

Преглед на мнениеshahitz, на 10.05.19 - 21:42, каза:

кой ви липсва?

Не знам за "ви" (освен ако не се обръщаш към мен на вие :lol: ), но на мен ми липсва много народ.
А в случая става дума за SilentKiller в оня форум, по-известен тук като "кептъна" … и още стотина ника :lol:

едит:

Преглед на мнениеm1TeT0, на 10.05.19 - 20:10, каза:

Toя сладур-челскарин, който беше гост на студиото по БНТ1, как му е името, че все забравям. Тоя беше абонат на Боби едно време, а около световното забелязах, че проби и в националнат телевизия.

Без да съм съвсем сигурен (не гледам/слушам нито гостите, нито домакините в студиата), но май мернах там Нойзи (Ивайло Цветков).

Мнението беше редактирано от ksd: 10.05.19 - 23:37

Публикувано изображение
1

В Гонг се завърна с целият си блясък. Барса отпаднали защото първият мач играли с 20% от възможностите си,а във вторият с едва 5%.
0

Потребителят е неактивен   ispancheto 

• Регистриран: 01-August 04
  • Град:Лом
https://corner.dir.b...o-gi-prichinite
0

Нямам идея как ги е измерил на 20 и съответно пет във втория, но действително Валверде след нова година се опита да пусне топката и да играе изчаквателно и взе доста мачове така без някакви особени затруднения. Ако са се напънали малко повечко, то тактиката щеше да бъед да държат 70-75 %, където пак има шанс да паднат, щото все си мисля, че на отборите на Клоп така им е по-удобно. Втория мач нямам идея кво е станало и тва ми напомня да взема да го изтегля да видя какво се е случило, въпреки че предполагам с оглед това, че имам наблюдения върху цялостното развитие на отбора, а и допълнителните впечатления от коментари...

Мнението беше редактирано от m1TeT0: 11.05.19 - 17:04

Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеispancheto, на 11.05.19 - 16:55, каза:

Според мен разликата този сезон я направиха добрите треньори.
Догодина между другото ще има зимна пауза в Англия което би помогнало на отборите.
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California

Преглед на мнениеOllek, на 11.05.19 - 12:46, каза:

В Гонг се завърна с целият си блясък. Барса отпаднали защото първият мач играли с 20% от възможностите си,а във вторият с едва 5%.

М да, редовно се оправдава така и за мачове в Испания като губеха точки.
Разправяше как играли 40% защото пазели сили за ШЛ понеже титлата в Испания била решена още есента и дори можели да играят с вторият си отбор до края. Ей такива все надменни и безумни негови твърдения и се питам сега щом за първенството играли на някакви проценти, за да се пазят за ШЛ защо за Бога са играли с 20% в един от най важните си мачове срещу Ливърпул? :D

За капак намеква, че са паднали нарочно по някаква причина, но за да не изглежда толкова жалък само го намеква като казва, че не искал да става като Сашо Диков, но нещо не било наред. Веднага след него ордата верни фенове се включват да говорят, че Алба бил напушен и дрогиран и поведението му не било хич нормално т.е. допускат подобен развой. :D Дава само за пример как Алба в същата ситуация бил вкарал на мач за Испания, а тук не го направил и било съмнително. :lol2: Такива обяснения все едно слушаш дете на 8 години и да не разбира, че това като е вкарал преди такъв гол със ситуация 1:1 не означава, че при следващ случай ще вкара пак. :D

Той и Меси имаше шанс да вкара от пряк в реванша, ама този път не го огря слънцето като в първият мач.

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 11.05.19 - 19:45

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Toя, ако е взел пари за тая драсканица, :D :D :D

Изгледах мача. То това е ясно, че Валверде не е някакво светило в професията, но Барселона показа намърливост в няколко микроелемента на терена и нормално си плати. Тоя мач няма нищо общо с оня с ПСЖ или пък с Рома, както четох на разни места. Прекалено някои си дават зор и се тръшкат чак толкова. Просто мърлявата игра им взе скалпа, а останалото беше шок. Валверде очевидно не си свърши работата, както трябва, на полувремето и най-вече с оглед настройката, щото от 25-30 минута се виждаше как играта влиза в руслото, което Барселона го желаеше. Съвсем отделно трябва да се пита състазатели с няколко класи над играчите на Клоп защо не успяха да реагират толкова време на терена с игра след двата гола на резервата. Част от смените бяха с добър замисъл, а други си бяха типично в стил на Ернесто, но според мен акцентът върху загубава по-скоро трябва да се насочи към самите състезатели, а и да се отдаде заслуженото на хитростта на Клоп. Принципно "английските" отбори влизат в ролята на неудачниците, но тоя път се извъртяха нещата.

BTW Халфова линия - Милнър и Хендерсън :chuckle: Вярно, че Джеймс е мъжкар и изключително напорист и твърд състезател с прилични футболни умения, но не бих казал, че дори е на едно ниво с някои от резервите на Барселона.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   tribalero 

• Регистриран: 03-February 06
  • Град:Варна
Щом за поредна година е на финал в ШЛ, очевидно не е наистина. Точно Милнър имаше най-много асистенции миналия сезон.

И двамата имат няколко качества, които "младите" и "техничните" играчи нямат. Един от тях е да са лидери на отбора. Не веднъж са питали Клоп защо Хендерсън и Милнър са избора му за капитан и вице капитан и той е обяснявал, че именно те са най-шумните в съблекалнята. Без значение дали играят или не. Прост пример за това е Неймар. Колкото и да е добър, той не може да бъде лидер. Не може да вдъхновява и мотивира съотборниците си или да внесе спокойствие само с думи. Точно липсата на лидер беше една от причината за потресаващата и апатична игра на Барселона. Никой не пое отговорност да успокои отбора. Всеки се скри и си играха малко наизуст, чакайки Меси да направи нещо. Другото много важно качество и на двамата е, че са универсални играчи. Могат да играят на почти всяка позиция и да изпълнят поне минимума изискващ се от тях, т.е. да не грешат. Много малко играчи могат да играят на повече от 2 позиции поне прилично. Отделно Милнър и Хендо не са от типа играчи, от които се очаква да блестят или те видимо да изнесат мача на рамената си. Просто функцията им не е такава.
1

Споделете тази тема чрез:

• (59 Страници) +
  • « Първа
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login