Форум

Data.BG Форуми: БГ телевизионни предавания - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

БГ телевизионни предавания

Потребителят е неактивен   mudozvon 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 23-August 13
  • Град:София
БГ предавания с интересни моменти? В "Сървайвър", "Биг Брадър" имаше. Дали в "Игри на волята" има интересни ракурси?
0

Потребителят е неактивен   spike666 

• Регистриран: 06-September 09
  • Интереси:http://www.erotic.bg/
До преди 5-6 години често се случваше да покажат някоя цица, ама за съжаление вече не е така. В първия сезон на Survivor даже помня, че даваха в праймтайма как една от участничките се къпе по цици в океана, а на VIP Brother имаше късно издание "Голямата уста"/"Малката сестра", в което редовно пускаха нецензурирани кадри от предаването. Сега гледам, че "Игри на волята" има някакво коментарно студио, ама там и дума не обелват за нещо по-нецензурно. Просто си коментират какво е станало през седмицата в играта.
0

Потребителят е неактивен   madmax18 

• Регистриран: 27-August 15
  • Град:Благоевград
Развалиха ги тия предавания :D
0

Потребителят е неактивен   superivan 

• Регистриран: 20-March 15
  • Град:Велико Търново
В Бг не могат да заснемат качествени версии на шоута като Сървайвър.
Затова най-добре е да не се заснемат бг версии на подобни шоута.

Мнението беше редактирано от superivan: 17.09.19 - 09:23

0

В ББ имаше моменти, особено в нецензурираната версия. Зара, Иванина. Сървайвър не, но имаше фотосесии на някои от участничките в Плейбой, Максим.
Имаше предавания с еротичен характер - Стрип Шами шоу, Топшоп, Нощен магазин. Остава надеждата че някой ги е записвал
0

mudozvon, на 19.09.19 - 01:08, каза:

В ББ имаше моменти, особено в нецензурираната версия. Зара, Иванина. Сървайвър не, но имаше фотосесии на някои от участничките в Плейбой, Максим.
Имаше предавания с еротичен характер - Стрип Шами шоу, Топшоп, Нощен магазин. Остава надеждата че някой ги е записвал

Доста е писано във форума по тая тема, ама почти никакви записи не съм видял. Еротични предавания имаше много. Освен изброените от теб имаше също "Голите ангели", "На седмото небе", "Голата истина", което всъщност е името на голите новини на MSAT... Спомени, спомени... А сега няма нито едно еротично предаване. Да не говорим и за еротичните списания, които по едно време бяха цели 5, докато сега имаме само едно и то излиза на 2 месеца...
0

spike666, на 19.09.19 - 16:54, каза:

Доста е писано във форума по тая тема, ама почти никакви записи не съм видял. Еротични предавания имаше много. Освен изброените от теб имаше също "Голите ангели", "На седмото небе", "Голата истина", което всъщност е името на голите новини на MSAT... Спомени, спомени... А сега няма нито едно еротично предаване. Да не говорим и за еротичните списания, които по едно време бяха цели 5, докато сега имаме само едно и то излиза на 2 месеца...

Да, много хора помнят тези предавания. "Нощен магазин" беше продукция на 7 дни, но се излъчваше и по Евроком и по Центрум груп и още някъде. Имаше супер много интересни моменти, еротични фотосесии, стриптизьорки и какво ли не. 7 дни вече не съществува. За МСАТ също не съм сигурен дали все още съществува като телевизия. Архивът на МСАТ може да е наследен от варненската кабеларка МСАТ която беше собственик на телевизията, но еро предаванията са били заснемани от софийския МСАТ и не знам дали се пази архива. Добре че има малко голи новини в тубата. За архива на 7 дни можем да гадаем. "1002 нощи" по БНТ беше доста по-скучно. Жалко че материалите не е качени в нета. За сравнение, в руския нет има толкова много материали от 90те и 2000те години, по-голямата част на архива.
Списанията не останаха. Добре че е Телеграф, поне нещо.
0

Потребителят е неактивен   bitchass 

• Регистриран: 27-June 05

mudozvon, на 19.09.19 - 20:45, каза:

Да, много хора помнят тези предавания. "Нощен магазин" беше продукция на 7 дни, но се излъчваше и по Евроком и по Центрум груп и още някъде. Имаше супер много интересни моменти, еротични фотосесии, стриптизьорки и какво ли не. 7 дни вече не съществува. За МСАТ също не съм сигурен дали все още съществува като телевизия. Архивът на МСАТ може да е наследен от варненската кабеларка МСАТ която беше собственик на телевизията, но еро предаванията са били заснемани от софийския МСАТ и не знам дали се пази архива. Добре че има малко голи новини в тубата. За архива на 7 дни можем да гадаем. "1002 нощи" по БНТ беше доста по-скучно. Жалко че материалите не е качени в нета. За сравнение, в руския нет има толкова много материали от 90те и 2000те години, по-голямата част на архива.

Мен ме кефеше "1002 нощи". Имаха сполучливи репортажи с рубриката "Аладин". :) Прясно останало в съзнанието ми е, едни пичове изпяха "Back from the dead" Ha "House of Pain".
0

bitchass, на 19.09.19 - 20:52, каза:

Мен ме кефеше "1002 нощи". Имаха сполучливи репортажи с рубриката "Аладин". :) Прясно останало в съзнанието ми е, едни пичове изпяха "Back from the dead" Ha "House of Pain".

Да, беше продукция на БНТ и ако поискаш, не е проблем да намериш нещо от архива. С несъществуващи днес телевизии обаче как стои въпроса?
0

mudozvon, на 19.09.19 - 20:45, каза:

"7 Дни" фалира през 2009г., а архивът й нямам идея къде се съхранява. Най-вероятно някъде по мазетата на СЕМ. :D MSAT все още я има, но не с това име. През 2011г. телевизията се ребрандира и сега е Bulgaria ON AIR. Като наследник на MSAT би трябвало те да съхраняват архива им.
0

spike666, на 19.09.19 - 23:33, каза:

"7 Дни" фалира през 2009г., а архивът й нямам идея къде се съхранява. Най-вероятно някъде по мазетата на СЕМ. :D MSAT все още я има, но не с това име. През 2011г. телевизията се ребрандира и сега е Bulgaria ON AIR. Като наследник на MSAT би трябвало те да съхраняват архива им.

Може някой да има връзки в СЕМ или BGonair и да извади от архивите онези предавания. Другия вариант е някой да е записвал на видео. Дори и да има, почти никой не го е пуснал в нета. Лабава работа.
0

mudozvon, на 20.09.19 - 10:02, каза:

Може някой да има връзки в СЕМ или BGonair и да извади от архивите онези предавания. Другия вариант е някой да е записвал на видео. Дори и да има, почти никой не го е пуснал в нета. Лабава работа.

Ми, дано се появят някакви записи. :)
0

spike666, на 20.09.19 - 16:23, каза:

Ми, дано се появят някакви записи. :)

По-вероятно може да се разчита на някой който е записвал онези предавания... Аз в края на 90те нямах видео рекорър, а само един стар телевизор. Но пък много семейства в БГ по онова време са имали видеомагнетофони. Някой ако е бил фен, може да е записвал.
0

Потребителят е неактивен   vixar98 

• Регистриран: 21-January 17
Аз записах няколко Голи новини с тв тунер на компютъра, но много вода изтече от тогава и не ги пазя.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login