Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 110 in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 602 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 613 Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 615 Избор на климатик за малка стая с ограничен бюджет - Data.BG Форуми
Форум

Data.BG Форуми: Избор на климатик за малка стая с ограничен бюджет - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Избор на климатик за малка стая с ограничен бюджет

Потребителят е неактивен   NuclearBlast33 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 18-September 10
Трябва да се сложи климатик за отопление в стая 15кв., южна, без изолация със стара дограма. Няма топлещи комшии, 3 външни стени.

Местоположение - софийско поле, климат - сравнително топъл, без сериозни студове, поне последните години, но не лежа на тая кълка. :)

Бюджет, колкото по-малък, по-добре, но все пак не искам и боклук.

--------------

Примерно - предлагат ми китайчетата АUX ASW-H12B4/FZR3DI-EU и Gree GWH12AAB Bora за около 800 пари с монтажите... ми Bora-та я видях на клип отвътре, поне външното, нещо не ми хареса, много семпла нещо. AUX пък не го намирам в сайта на китайската компания, параметрите ги гледам различни, на различните места, а БГ сайта пък е свален... това нещо не ми допада, хич даже...

Иначе се бях насочил към Fujitsu LLCC, LMCА/Е - отвътре във външните като клими за 500лв., че дори кутиите на външните още по-зле от на тези горните китайци, полупластмасови, яко спестяване, язък за марката, килограмите - същите, парите - почти двойни с монтажа... Имат и добри, но почват доста да скачат парите... и ме съмнява, че отново са надценени, просто ги гледах, защото се начетох, че "нямало НЕ топлещо" Фуджицу... Е да, ама като бучи като фуражумелка заради спестеното - поне ниския клас, кел файда от топлото. За среден базов и по-нагоре, е ясно, тук иде реч за базовите, бюджетни "маркови"...

Такива неща, дайте вие предложения, ще съм благодарен за насоки, че се видях в чудо последните дни от много информация - в главата каша. :)
0

Потребителят е неактивен   raze79 

• Регистриран: 16-September 19
  • Град:София
Виж Gree. Bora е най-ниския клас. Аз съм с FAIRY и съм доволен, вече около година: Модел GWH12ACC-K6DNA1D (бял) – 996 лв.
Case Thermaltake Versa N21, MB Asrock Fatal1ty B450 Gaming K4 , CPU AMD Ryzen 5 1600 AF @3.95 GHz, Cooler Arctic Freezer 34 eSports, RAM 4x8 GB Crucial Ballistix Sport LT Red DDR4 @3200 MHz, PSU Thermaltake Smart DPS G750W, SSD Samsung 850 EVO 500 GB, WD Green 240 GB, HDD Seagate ST3000DM008 3 TB, DVD ASUS DRW-2014L1T, GPU NVIDIA Gigabyte AORUS MASTER GeForce RTX™ 3070, MONITORS LG 34WK650 + Panasonic TX-L42ET60E IPS
Laptop: Asus G551JM - CPU I7 4710HQ, RAM 8 + 4 GB DDR3 1600, GPU NVIDIA GTX 860M with unlocked BIOS, SSD Micron 1100 256 GB, HDD HGST 1TB WD 7200 RPM
Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   johnnybet 

• Регистриран: 17-May 12
За 800лв., ръгай една MIDEA, точно за тая квадратура може и под 800 да я намериш, навремето преди 15г. всеки такъв си слагаше и още работят, издръжливи са, сега новите модели няма как да не са и по икономични, тоест по малко да ти харчат, 50 кинта ще ти е тока зимата ако зимите са като последните няколко през повечето време положителни температури. В ЗОРА ги има по 850 кинта, но там е доста скъпо, в нета можеш да си го намериш доста по евтино, но там с тия доставки и монтажи въобще не знам как стоят нещата.
1

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login