Форум

Data.BG Форуми: Дискусия за правителството на Борисов 3 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (130 Страници) +
  • « Първа
  • 128
  • 129
  • 130
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дискусия за правителството на Борисов 3

Потребителят е неактивен   nit88 

• Фен на Холандеа
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 01-August 09
  • Интереси:Холандеа
Има ли някъде официална информация какви пари е похарчило за 2018 и/или 2017та всяко едно министерство? По-конректно това на спорта ме вълнува.

едит: на сайта на министерство на финансите го има :) за 2018 е бил 75 732 000...

Мнението беше редактирано от nit88: 25.09.19 - 16:40

0

Потребителят е неактивен   shahitz 

• Скаузър
  • Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
https://www.vesti.bg...-gotova-6100441

знаем баце. запознати сме със стратегията на оставяне на работа и за утре. от общ работник та чак до теб.

-------------------------------

ДАНЪК ТЕЛЕВИЗОР 60 ЛЕВА НА ГОДИНА! ЗА ДВА ЩЕ ИМА ОБЛЕКЧЕНИЯ

Мнението беше редактирано от shahitz: 04.10.19 - 20:25

men's brain: work, video game, cars, building an empire, fixing some stuff.

women's brain: cocks.
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Май пак ще има бели автобуси ми се струва и Бойко пак ще излезе и ще каже, че не народа го е изгонил, а сам е подал оставка.
Нещо почнаха да си правят каквото си искат, ама така става като си във властта с години.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Скаузър
вечния проблем на диктатурата/комунизма.

0

• Скаузър
Борисов: Строим газови магистрали, за да има евтин газ, а АЕЦ “Белене” може да е красив проект

0

Потребителят е неактивен   gregg 

• Регистриран: 07-February 05
Явно Белене от "гьол" се е превърнал в "красив проект". Не знам откъде се взе този бодър оптимизъм при условие, че от ЕК казаха, че ще считат това за нов проект, т.е. всичко трябва да започне отначало. После руските хибридчици и русороби ще кажат ами от Гейропа не ни дават да си построим централата и ни оставят без ток... Това разбира се няма да попречи през това време правилните хора да "усвоят" още няколко милиарда.
През това време надуват изкуствено цените на тока, вследствие на което Козлодуй при едни и същи разходи и обем производство реализира нечувани печалби, които после държавата харчи за купуване на въглеродни емисии за Марица изток.
1

• Скаузър
"Бойко Борисов направи "тънък" намек към Слави Трифонов и неговата партия "Няма такава държава", учредена в събота.
„Усилията дават своите резултати - център след център, висококвалифицирани служители, българите се връщат от чужбина заради високите заплати, защото България е прекрасно място за живеене. Това се прави, само когато има такава държава”, обяви премиерът пред журналисти днес в София Тех Парк.
По неговите думи, страната ни продължава да привлича чуждестранни инвеститори.
Борисов заяви, че у нас се „прави наука, правят се велики неща и продължава да се изгражда".
"Усилията ни се възнаграждават", убеден е премиерът."

Take that Kimmy.

0

На него това му е работата - да говори бодряшки. Иначе ако го питаш колко точно българи са се върнали, каква е структурата на професиите им и колко точно са се увеличили инвестициите (и спрямо кой период), едва ли ще можеш да чуеш нещо конкретно.
1

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
Те ако се върнат българите от чужбина, огромната маса пари която внасят тук ще секне и ще влезем в рецесия. :D
0

Пари, които дълги години наред надхвърлят обема на чуждестранните инвестици.
0

• Madridist
Борисов може ли да каже такова нещо днес в Ямбол, а именно, че ако и нас ни обстрелват както в момента Турция на територията на Сирия той няма да остане в България и ще поемел нанякъде? Ама това направо си е за свалянето му от власт щом ще бяга при първа възможност, а не като първи управник в държавата да стои в страната си, а не да си бие шута на секундата? :emote_focus:

Усещам сега как ще го подхванат за тези негови думи и той ще се опита да се измъкне, че не са го разбрали правилно, но аз лично го чух във видео материал.

Ей тук сигурно след около час или два ще се появи видеото - https://btvnovinite....-nanjakade.html

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 11.10.19 - 23:18

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Никъде няма да отиде той, защото предварително ще се е навел и залял обилно с вазелин.
1

• Скаузър
тоя е*ати тъпотиите говори.

нито аз нито каракачанов ще наредим да стреляме.

Ми защо са ни огради, ГКПП-та, военни. Остави си хората да си влизат в Територията и не се занимавай с глупости.

И още по-фрапантното: никой не схваща каква мега тъпня са думите му :facepalm:

Мнението беше редактирано от shahitz: Вчера, 10:18

0

Потребителят е неактивен   mav 

• Регистриран: 03-August 08
едно е вярно - прекалено взе да си вЕрва .
Превръща се в нещо като бай Тошо 2.
Лафовете са все по "битови" и неизчистени от екипа /който пи-ар екип именно трябва да се грижи за подобни изцепки/
Или съветниците.
Това си е практика за всички политици, но с подобни залитания ББ сам си вкарва голове :)

По енергийните въпроси ясно си личи мерака му да лавира и да го играе "добър" с всички.
Очевидно и руснаците натискат да стане тяхното, затова и им прави мили очички /изказвания/ въпреки че много добре знае че нито гьола е нещо повече от гьол, нито диверсификацията за газта върви според интересите ни.
Ама няма как...
0

Въпреки че се опитва да прави шпагат засега е много по-разкрачен на североизток.
В НС единодушието по руските "енергийни проекти" в почти 100%.
Повече от половинта депутати са членове на групата за приятелство с Русия, чийто председател е Красимир Велчев...
Според различни изследвания ако делът на една чужда държава в местната икономика е над 14% тя вече има сериозно влияние върху политиката в нея. У нас този процент е над 30%. И т.н., и т.н.
На думи сме ЕС и НАТО, на дела обаче руския май въобще не ни е излизал.

Мнението беше редактирано от gregg: Вчера, 21:18

0

• Madridist
:lol2:

Тодор Славков за Бойко Борисов:

“Гледах объркания охранител на дядо ми по БТВ то тази сутрин и се сетих как едно време със същата физиономия носеше на дядо кафе и се чудеше какво и как да отговори. Другарю Живков, аз това, аз онова. Всъщност онези, които го направиха охрана на дядо ми, след това го направиха и генерал за една нощ този човек, но ще е добре да седне една сутрин в същото това студио на същата тази най-гледана телевизия и да разказва сам, че аз ако седна и го напиша ще го отрече.

Хората трябва да знаят истината, нали така каза тази сутрин Бойко Борисов и обясни, че мислел за всички в България и че държавата трябвало да се грижи за хората, еми да започва тогава да разкава, как стана генерал, как стана кмет, как стана главен секретар и защо.
И как точно човек забъркан в производството на контрабандни цигари в разбита фабрика край Бургас, изведнъж стана главен секретар на МВР, като преди това беше само един прост пожарникар. Чух го да казва, че апартаментгейта направо им разбил партията, добре де Бойко, излез и кажи ето аз Бойко Борисов станах генерал за една нощ, защото трябваше да седна на една маса, с едни хора и т.н. После да каже каква е ролята на Ахмед Доган в живота му и да не се прави, че не е разбрал въпроса, време му е да си ходи вече, защото буквално я унищожи тази държава. Не пропусна да се похвали, че строял магистрали, ама да го питам дали изобщо се вози по тях, че аз лично вече не смея, защото не знам дали изобщо ще стигна до там накъдето съм тръгнал няма значение, дали ще мина по “Тракия” или “Хемус”.

Дядо едно време тунела на “Витиня” за 11 месеца го е направил, Бойко вече 4 години го ремонтира, защото от ремонта може да се краде. Така както се краде и от строителството на метрото в София, от санирането на блокове, от канализациите, пътищата и магистралите. Но понеже искам да знам, честният Борисов дали ще посмее да каже кой и как го направи генерал за една нощ, ще изчакам няколко дена преди да напиша повече, понеже както всички знаем аз съм кандидат само за поста кмет на София, не за неговият стол. И все пак, нека хората най – накрая научат истината, защо на такива като Бойко Борисов им дадоха власт едни хора и сега буквално се чудят как да ги разкарат от тази власт.

Нищо не казвам, само обяснявам, че след като Борисов днес каза А, трябва да продължи и да каже и Б, защото не отива на един премиер на една цяла държава да седи в студиото на БТВ и в продължение на половин час с празни приказки да се опита на всички от които зависи да сервира кафе, така както го правеше едно време и при дядо ми с объркан поглед и объркана реч, започвайки винаги с другарю Живков…. иначе мнението ми за него пак си остана същото: “Бойко Борисов се е научил само да разтрива ушите на дядо ми и да носи кафенце.”
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
Ако това лайно, копие на баща си алкохолика може акъл да ни дава, какво остава пожарникар да ни управлява. Просто и двамата са един дол дренки. Само дето дядо му на това лайно една магистрала няма завършена. Само до Правец и до там.
Добре, че са тунелите да има какво да плямпа.

Мнението беше редактирано от HardrockMan: Днес, 09:49

0

Тодор Славков по принцип е обида за сетивата и то екстремна, но в случая е прав. Явно "народа" си харесва мутроидни типове. Ще ми се да мисля, че гласуват за него, само защото харесват още по-малко Курнела, която пък за нищо не става.
0

Споделете тази тема чрез:

• (130 Страници) +
  • « Първа
  • 128
  • 129
  • 130
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login