Форум

Data.BG Форуми: Дубликат на ключ - търся ключар - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дубликат на ключ - търся ключар

Потребителят е неактивен   imthedevil 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-October 05
  • Град:София
  • Интереси:diecast collector
Здравейте,

Преди около 2 години ми откраднаха чантичка с документи и единия ключ от колата. Преди месец се наканих най-накрая да си направя дубликат. Колата е Мазда Премаси, с имобилайзер и съответно се оказа че дубликат мога да поръчам само в представителството. Поръчах, преди около два часа го и взех и тука възникна не малкия проблем - трябва да отида на автоключар, да го нареже (баси, толкова ли щеше да им е трудно да я предложат тази услуга) и след това да се върна при тях за да го обучат (имам насрочен час за понеделник). До тук ходих при 5 различни ключаря (включително и в Бриколаж - там ми казах, че нарязване на автоключове не правят) - всички ми отказаха. Заготовката била скъпа (тя наистина е), можело да не стане и т.н. Откровено се видях в чудо. Та, бихте ли ми препоръчали къде да отида - търся автоключар, който да се съгласи да го нареже и да не е пълен дръвник. Много ще съм ви благодарен за всякакви предложения. За София иде реч.
0

Потребителят е неактивен   arhistefka 

• Регистриран: 08-August 04
Като тръгнеш от кръговото на Сточна гара, по Сливница, към Лъвов мост, преди спирката на автобусите има автоключар. На мен са ми правили няколко ключа, но предполагам по обикновени... Иначе със самите ключове нямах проблем после...
СЕКУНДИТЕ СЕ ВЛАЧАТ, МИНУТИТЕ ПЪЛЗЯТ, ДНИТЕ СИ ВЪРВЯТ, МЕСЕЦИТЕ ТИЧАТ, ГОДИНИТЕ ЛЕТЯТ...
Memento vivere. Memento mori.

По-добре провален опит, отколкото пропуснат шанс...
0

Потребителят е неактивен   freeqwerty 

• Депутат
  • Регистриран: 02-September 06
Звънни на 0899499901 Стоил се казва.Пича си е ключар и доста си разбира и от аларми и т.н. Ателието му е в пряка на ул. Дойран,ако е от значение.Дано да ти свърши работа.

Мнението беше редактирано от freeqwerty: 07.07.11 - 19:48

0

Потребителят е неактивен   ivottoshev 

• Регистриран: 27-January 07
  • Град:НА МАСАТА (или под нея)
  • Интереси:ДАРТС
На Семинарията на спирката на 94 и 102 посока Студентски град има специализирано автоключарско
ателие :lol:
ПО-ДОБРЕ КОРЕМ ОТ БИРА, ВМЕСТО ГЪРБИЦА ОТ работа
0

Потребителят е неактивен   BoroBG 

• Регистриран: 30-November 11
Аз лично ползвам услугите на фирма Блек-Ар и съм много доволен от услугите, които предлагат. Цените са на ниво, можеш да погледнеш сайта им - www.bravi-kluchar.com

Мнението беше редактирано от BoroBG: 30.11.11 - 14:16

0

Потребителят е неактивен   ValentinKoef 

• Регистриран: 05-September 11
  • Град:Перник
Време за реклама. :lol:

darkbutterfly, на 03.03.12 - 17:42, каза:

абе не че нещо ама не ви ли е писнало манчестър юнайтед онова манчестър юнайтед тва :lol: мега досадния отбор...
Всяко второ лапе достатъчно голямо да разбира кво е тва футбол вече е фен на тях,ставате досадни вече :Д
И Ливърпул може сега да са зле,ама някога Манчестър са им дишали праха :D

Умница! Публикувано изображение Публикувано изображение

ksd, на 24.07.10 - 22:39, каза:

Бахти смотания форум.
0

Потребителят е неактивен   vaaalll 

• Регистриран: 01-December 05
  • Интереси:да поседна надълго

arhistefka, на 06.07.11 - 15:46, каза:

Като тръгнеш от кръговото на Сточна гара, по Сливница, към Лъвов мост, преди спирката на автобусите има автоключар. На мен са ми правили няколко ключа, но предполагам по обикновени... Иначе със самите ключове нямах проблем после...

+1 там съм правил, верно не толкова сложни, но си свършиха перфектно работата....на самата спирка на рейсовете е + - 5 м.
Няма лоша ракия и хубава лопата.
Безкофеиново кафе и безалкохолна бира водят до надуваема приятелка.
В алкохола има женски хормони...като пийна почвам да говоря глупости и не мога да шофирам.
По-добре да видиш в Google Maps къде си пиянствал, отколкото в Youtube как!
Много искам да съм змия...хем върви, хем лежи.
0

Потребителят е неактивен   trav 

• Регистриран: 22-August 13
  • Град:Варна
Дайте съвет за наистина добър ключар в София, за отключване на врата на офис (без разбиване)? Спешно е
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login