Форум

Data.BG Форуми: Grand Theft Auto IV (ИМА КРАК - чети първи пост!!!) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (111 Страници) +
  • « Първа
  • 109
  • 110
  • 111
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Grand Theft Auto IV (ИМА КРАК - чети първи пост!!!)

Потребителят е неактивен   mitakasf 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 21-February 03
Изиграх играта и честно казано, по разочарован не съм бил от никоя от останалите части, оставям настрана графиката. Историяте е твърде, твърде кратка и много нескопосана, накъсана на моменти и безсмислена. След последната мисия остава едно чувство на това, че си играл толкова много и то за нищо, опитвам се да си спомня да съм изпитал такова в предните части, но не. Там човек може да се обърне и да си каже, че е купил еди колко си къщи, има бизнес, успял е да справи с останалите, изобщо може да почувстваш играта. Според мен това си е крачка назад спрямо San Andreas и Vice City. Вярно е, че там хората по улиците приличаха повече, на зомбита и атмосферата не е същата, но пък историите и геймплея са на много по- добро ниво... не случайно потребителите и дават доста слаба оценка. http://www.gamespot.com/pc/action/grandthe...topslot;thumb; 4
0

Потребителят е неактивен   woopoo 

• Регистриран: 09-October 05
Аз пък досега никога не съм бил толкова грабван от историята на GTA :lol: дори не съм играл друго GTA без пароли, а тази просто ме грабна :emote_wink: :lol:
The music business is a cruel and shallow money trench, a long plastic hallway where thieves and pimps run free, and good men die like dogs. There's also a negative side.
0

Потребителят е неактивен   bgfanatika 

• Регистриран: 24-October 06
Направо ми омръзна да се занимавам с тая игра ... Още от първия ден, когато излезе не спирам да се мъча с тия текстури .... драйвъри 180,84 качих и нямаше промяна. Играта преинсталирах няколко пъти и разор и другата и пак без резултат. Сега качих някакъв патч 1.0.1.0 и текстурите се оправиха, графиката се развали и стана гадна и настройките станаха други и ФПС падна, но текстурите ги има, което все пак е добре, ама пък се появи нов гаден проблем ... Не е пролема с пияната камера, но пак е проблем с камерата ... Дърпа ме надолу постоянно, като места мишката мога да я задържа за малко, но после пак се дърпа надолу ... така ми прави и в колата и с човека, като вървя, само като тичам не ми го прави ... Сложих след това крака на играта, но ми дава грешка WS10, която мисля, че беше да преинсталирам играта, ама ако я преинсталирам и ако сложа пак патча и пак същото ще стане ... пак ще даде тази грешка

Толкова нерви, толкова бели коси ми докара тая игра, че не е истина ...

Ето така ми е когато не места мишката Публикувано изображение Публикувано изображение

Когато места ми става така, но след малко си се връща на старото положение и няма оправия Публикувано изображение ето, като тичам Публикувано изображение

Преди този патч графиката беше около 100 пъти по-добра, но пък не се виждаха сградите, пътя .. само колата и човека и много рядко да се открие част от пътя от сградите ... НЕ знам, но оправия няма .. от моя ПС ли е .. от играта ли е .. все от някъде е този проблем и много ме е яДДД Не съм на малка резолюция и за това да ми е толкова на*рана графиката, просто намалих снимките .. рез е 1680 х 1050 иначе, ама не ми се вярва от нея да лагва, все пак не е на максимум :emote_sad:

ПОМогнете ми :S

Мнението беше редактирано от bgfanatika: 16.12.08 - 14:31

Публикувано изображение

от феновете на Левски
<!--quoteo(post=14415974:date=Feb 26 2011, 16:59 :name=besnqlevskar)--><div class='quotetop'>Цитат(besnqlevskar @ Feb 26 2011, 16:59 ) <a href="index.php?act=findpost&pid=14415974">< {POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Да го духаш и ти и стоичков и бербатов и баща ти и майка ти :chuckle:
САМО ЛЕВСКИ<!--QuoteEnd--></div><! --QuoteEEnd-->
0

Потребителят е неактивен   agentkypur 

• Регистриран: 15-November 05
  • Град:София
Имам въпрос за последната мисия, когато трябва да се качиш на хеликоптера. Натискам десния бутон на мишката, давам напред назад, но Нико не ще да се набере и това е :lol: Някой имал ли е същия проблем ?
0

Потребителят е неактивен   mongobicepsa 

• Регистриран: 02-April 08
Сложих патча и сега върви наистина доста добре, но след слагането му почнаха да изчезват сградите.
0

Потребителят е неактивен   dezus 

• Регистриран: 26-June 07
  • Град:Варна
мм как играта се превърта на 60 % ? или другите 40 % са в избора дали да убиеш някой или да го оставиш?

(иначе играта-ма пълен боклук,историята е толкова накъсана,началото на играта няма нищо общо с края(метафора ;о ))
0

Потребителят е неактивен   razdellafche 

• Регистриран: 21-July 08
Вярно ли е това ,което казваш ,че след 60 % няма нищо интерестно?Аз съм почти на 50 % и играта ми хареса :lol:
А

Мнението беше редактирано от razdellafche: 17.12.08 - 11:44

Процесор - XEON E3-1231V3/QUAD/3.4/8M/B0X
RAM - 2X4G DDR3 1600 A-DATA
Видео - R9 270 X vapor X 2GB
SSD - ADATA SSD SP920 128GB
Хард - Western Digital Hard Drive - 1TB, 64 MB Cache @ 7200 RPM
Дъно - GB B85-HD3 /1150
Захранване - PSU FD 550W INTEGRA BLACK
Кутия - FD CORE 2300 ATX MID TWR BLACK
Монитор - Dell P2414H
0

Потребителят е неактивен   mitakasf 

• Регистриран: 21-February 03
На хеликоптера трябва да натискаш space за да се качиш. Смата история без значение какво си избирал по време на играта е 60 %

http://www.gtaforums...howtopic=340539

Има и един сайт в който можеш да влезнеш от компа в който има доста обеснения и слухове:
www.whattheydonotwhantyoutoknow.com

http://www.youtube.c...h?v=mLpnAJtovnQ

И да ме извинявате обаче само 30 часа геймплей на мисии не е имала и първата версия.

Мнението беше редактирано от mitakasf: 17.12.08 - 12:48

0

Потребителят е неактивен   Varki 

• Регистриран: 11-January 05
Играта определено е хубава и си заслужава да се играе! Но трябва да имаш някаква бая мощна машина, че да я подкараш... жалко :lol: :emote_sad:
Превъртяла съм всички версии с изключение на Сан Андреас, но просто нямах нерви... Много ми се иска да подкарам и тази, но ще трябва да отделя 1000 - 1500лв. за нов комп :lol: :emote_sad:
0

Потребителят е неактивен   sickfreak 

• Регистриран: 23-December 05
Започвай SA, голяма е !! :lol: Иначе за 600 кинта ще си сглобиш машина, на която да върви IV :lol:
0

Потребителят е неактивен   dochodochodocho 

• Регистриран: 14-March 06

Преглед на мнениеvarki, на Dec 17 2008, 02:33 PM, каза:

Играта определено е хубава и си заслужава да се играе! Но трябва да имаш някаква бая мощна машина, че да я подкараш... жалко :lol: :emote_sad:
Превъртяла съм всички версии с изключение на Сан Андреас, но просто нямах нерви... Много ми се иска да подкарам и тази, но ще трябва да отделя 1000 - 1500лв. за нов комп :lol: :emote_sad:

1000лв за комп или 500 за Xbox 360 :lol:
С тази нямаш да имаш проблеми с превъртането. По-лесна е от предишните. :lol:
0

Потребителят е неактивен   swnny 

• Сериен самоубиец
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 17-December 03
  • Град:Приморско
  • Интереси:unknown
Архив.
Публикувано изображение
ASUS M5A99X EVO-R2 || FX-8320@4.5GHz || 8GB DDR3 || GeForce GTX760 2048MB || Hitachi 320GB || Windows 7 x64 [] PSP-1004 6.60PRO-B10 4 + 8GB Supported Sandisk MS [] PS2 Slim SCPH-75004 Matrix clone, Open PS2 Loader v0.9.1 +120GB SMB [] Xbox 360 250GB + LT3.0 [] PS Vita + 16GB + PS Plus []
0

Споделете тази тема чрез:

• (111 Страници) +
  • « Първа
  • 109
  • 110
  • 111
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login