Форум

Data.BG Форуми: Дискусии:Всичко за Football Manager 2008 vol3! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (236 Страници) +
  • « Първа
  • 234
  • 235
  • 236
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Дискусии:Всичко за Football Manager 2008 vol3!

Анкета: Харесва ли ви играта? (410 потребители са гласували)

1. Да харесва ми много (339 гласа [82.68%])

Процент от гласовете: 82.68%

2. Не ми харесва става за убиване на времето (71 гласа [17.32%])

Процент от гласовете: 17.32%

Гласуване

Потребителят е неактивен   carlitostevez 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 27-January 08
Знам че е много добър играл съм с Валенсия неведнъж. Но според мене такива трансфери са нереални и затова не обичам да давам над 50-60 млн. за играч :lol:
0

Потребителят е неактивен   vaassiilleevv 

• Регистриран: 30-July 08
  • Град:София

carlitostevez каза:

Знам че е много добър играл съм с Валенсия неведнъж. Но според мене такива трансфери са нереални и затова не обичам да давам над 50-60 млн. за играч :)

E то аз само него го взимам за много пари :lol: Иначе взимам по 10 - 20млн. и като се развият парите си заслужават :)
0

Потребителят е неактивен   gabezniq 

• Регистриран: 24-March 06
Кой е по-добър вариант: Майка Ричардс или Серхио Рамос ?
0

Потребителят е неактивен   wirewolf 

• Регистриран: 03-November 05
рамос е по-добър
0

Потребителят е неактивен   wabbitt 

• Регистриран: 25-April 06

gabezniq каза:

Рамос ...
0

gabezniq каза:

Аз като играх с Манчестър Сити, Ричардс го пусках в центъра на халфовата линия с Майкъл Джонсън и беше супер. :lol: Така че ви препоръчвам да го пускате в дефанзивен халф.
0

Потребителят е неактивен   shkrogel 

• Регистриран: 16-July 08

Цитат

Я кажи ти кой си продал за стотици милиони ?!? Аз лично мога да ти кажа, че този Игнасио Камачо до 2010 година ми струваше 8млн. и го продадох за 40млн. , защото го пусках титуляр, също така и Юнес Санхаре от 2008 - 2012 ми игра при мене от 2009 го наложих заедно с Камачо и 2012 го продадох за 46-47млн. Wink кажи ти кои си продал Smile Не се права на мениджър, но...

Дай да пуснем едно мулти и да видим кой какво ще продаде и докъде ще стигне? Аз от играчи за 10k правя играчи за 4 милиона лири за няма и 6 месеца, мойто момче. Възраждал съм отбор като Аякс дето дават по 5 милиона за трансфери в краен случай. Правил съм требъл с тях, тъй че недей писа големите приказки преди да си играл с мен. На мен просто ми е безинтересно да играя с Челси или Милан (въпреки че са ми любимия отбор) Само веднъж бях почнал с Милан и купих само Хунтелаар и до десетия кръг бях с пълен актив от точки и голова разлика 29-2 и го изтрих, щото се губи интригата.
0

Ем и аз не съм играл с големия бюджет, но щом ми се правиш на мениджър ок НЯМА ПРОБЛЕМ, неискам да се заяждам така че спирам :) Айде :lol:
0

На тази тема и ебахте мамата последните страници тук няколко човека, тъй че не ми се спами и на мен...
0

Shkrogel каза:

На тази тема и ебахте мамата последните страници тук няколко човека, тъй че не ми се спами и на мен...

хаха... ок :lol: спокойно не съм спамил аз... едни други спореха, а брат ми се опитваше да им каже да спрат така че нито той нито аз сме виновни ОК!!!??!?! и не обиждай моля те :)
0

Потребителят е неактивен   madrid 

• Регистриран: 10-May 04
  • Град:Септември
Как да си направя config.xml файл та да си направя снимки на играчите някой може ли да помогне.
0

Потребителят е неактивен   carlitostevez 

• Регистриран: 27-January 08
Може ли някой с по - напреднала кариера да даде снимки на Sakho, Saivet, Kenan Kodro и Tuia :lol: Мерси предварително.
0

Потребителят е неактивен   gabezniq 

• Регистриран: 24-March 06

carlitostevez каза:

Може ли някой с по - напреднала кариера да даде снимки на Sakho, Saivet, Kenan Kodro и Tuia :lol: Мерси предварително.

Добра идея , ако може и на Aquino , Sankhare и Balloteli
0

Потребителят е неактивен   naftabg 

• Регистриран: 25-April 06
  • Град:Бургас
  • Интереси:����������,��������

Shkrogel каза:

Цитат

Я кажи ти кой си продал за стотици милиони ?!? Аз лично мога да ти кажа, че този Игнасио Камачо до 2010 година ми струваше 8млн. и го продадох за 40млн. , защото го пусках титуляр, също така и Юнес Санхаре от 2008 - 2012 ми игра при мене от 2009 го наложих заедно с Камачо и 2012 го продадох за 46-47млн. Wink кажи ти кои си продал Smile Не се права на мениджър, но...

Дай да пуснем едно мулти и да видим кой какво ще продаде и докъде ще стигне? Аз от играчи за 10k правя играчи за 4 милиона лири за няма и 6 месеца, мойто момче. Възраждал съм отбор като Аякс дето дават по 5 милиона за трансфери в краен случай. Правил съм требъл с тях, тъй че недей писа големите приказки преди да си играл с мен. На мен просто ми е безинтересно да играя с Челси или Милан (въпреки че са ми любимия отбор) Само веднъж бях почнал с Милан и купих само Хунтелаар и до десетия кръг бях с пълен актив от точки и голова разлика 29-2 и го изтрих, щото се губи интригата.

Ти си бога на играта.Никой не може такива чудесии :lol:
NEFTOCHIMIC-THE PRIDE OF BOURGAS!!!
0

Потребителят е неактивен   Kudreff 

• Футболен специалист
  • Регистриран: 22-September 05
  • Град:Холандия
  • Интереси:Футбол

Shkrogel каза:

Цитат

Смешен !!!
Don't wait chances will pass you by..
0

Потребителят е неактивен   Nzd 

• Регистриран: 21-February 06
  • Град:Русе

carlitostevez каза:

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
к
0

Потребителят е неактивен   dimitarkinev 

• Регистриран: 16-October 06
  • Град:The Land of Blue DreAms
http://i.data.bg/08/07/30/1079148.jpg

http://i.data.bg/08/07/30/1079150.jpg

http://i.data.bg/08/07/30/1079151.jpg
0

[quote] Смешен !!![/quote]
Смешен ще ми викаш, когато втория сезон спечелиш всичко с отбор като Аякс, путьо. А за изграждането на футболист мога да ви дам скрийнове. Взимам няква маймуна от Конго на 18 години и след 4 месеца е ненормалник струващ 2 милиона паунда, взет за 2-3k. Или David Obua го взех за 100k и след няма и половин година 4 милиона паунда и нарасват постоянно, даже и шотове съм давал. Тъй, че тихо. Играйте си там с ресове и модифери и се мислете за най-големите играчи.[/quote]
0

Потребителят е неактивен   edistorres 

• Регистриран: 26-October 07
  • Град:Liverpool
  • Интереси:Football

dimitarkinev каза:

Много добри снимки си дал браво.
И аз имах нужда от тях защото и 3-та са ми в отбора.
0

Споделете тази тема чрез:

• (236 Страници) +
  • « Първа
  • 234
  • 235
  • 236
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login