Форум

Data.BG Форуми: Link: Quest & Adventure - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (19 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Link: Quest & Adventure

Потребителят е неактивен   wazaw 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 31-January 05
  • Град:Carentan/St. Mere Eglise
Понеже темата все пак е дискусии ще изкажа личното си мнение за играта Secret Files: Tunguska. Като цяло много ми допадна, не е лесна, но не е и трудна. Историята е зарибяваща. Въобще с изключение на точно 4 бъга, които се появяват при по стари видео карти всичко е на много високо ниво. Ще препоръчам на всеки, който я е играл или му предстои да я играе, да изтегли пач 1.02. Големината му е около 250МБ. "Много" ще се кажат някои в началото, но освен, че коригира тези бъгове предлага един по мое мнение много по-добър от оригиналния край. Дават какво се е случило с всички NPC-та в играта. И всичко е описано в характерния комичен стил :) А най ми хареса това...
http://img244.images...692/hahatr7.jpg

Перфектно просто :)
0

Потребителят е неактивен   shadowofdoom 

• Регистриран: 12-September 05
  • Град:Пазарджик
Евала пич.Шапка ти свалям голяма част от игриците не сам ги играл и сега мисля да ги потфащам. :) :)
0

Потребителят е неактивен   mujiuhka 

• Регистриран: 15-December 05
  • Град:Сливен
Браво на автора на темата. :) Почитателка съм на тези жанрове, но за срамотите съм играла само Monkey Island 1 u 3, Syberia 2, и още една две. Така като разгледах католога има доста ( според мен) заглавия.

Я кажете коя си заслужава ( те всичките си заслужават, но все от някоя трябва да почна) :)
0

Потребителят е неактивен   sceep 

• Регистриран: 14-May 05
  • Град:София
Най-напред искам да се извиня, че не ъпдейтвам темата, но имам проблеми с ПЦ в нас и няма как.

MuJIuHka каза:

Браво на автора на темата. :) Почитателка съм на тези жанрове, но за срамотите съм играла само Monkey Island 1 u 3, Syberia 2, и още една две. Така като разгледах католога има доста ( според мен) заглавия.

Я кажете коя си заслужава ( те всичките си заслужават, но все от някоя трябва да почна) :)

Благодаря за похвалата. Бих ти препоръчал да изиграеш Black Mirror и неофициалното й продължение NiBiRu. Те са по-леснички. А ако пък искаш да си блъскаш главата и да се чудиш какво не ти е наред :) почни AURA.
0

Потребителят е неактивен   shivers 

• Регистриран: 07-March 04
  • Град:ПЛОВДИВ
някой от игрите тук са познати и под друго име. за да не се повтарят ще ги напиша и под другото им име:
Timescape - Journey to Pompeii -> POMPEI 1999 2CD
Seven Games of the Soul -> FAUST:THE SEVEN GAMES OF THE SOUL 1999 4CD
The Sacred Amulet -> AZTEC:THE CURSE AT THE HEART OF THE CITY OF GOLD 1999 1CD
Realms of Illusion -> SENTINEL:DESCENDANTS IN TIME 2004 2CD
Crystal Key 2 - The Far Realm -> EVANY:KEY TO A DISTANT LAND 2004 2CD
също така е добре да напишете и кога е излязла играта и на колко диска е. ако не знаете мога да ви помогна. успех.
0

Потребителят е неактивен   reizar 

• Регистриран: 18-September 05
Здравейте, темате е супер.
От много време търся от къде да си изтегля игри кото: Cameron Files: Secret at Loch Ness и Riddle of the Sphinx, но никъде не ги намирам.Ако някой от вас знае, моля нека да даде линк, ще съм му много благодарен.
0

Потребителят е неактивен   hristinastoeva 

• Регистриран: 17-May 06
браво добра тема аз сащо ще поиграя някой от игрите особенно тези кадето са на БГ
0

Потребителят е неактивен   nasgool 

• Регистриран: 03-July 05
Шерлок е Много готина игра препоръчвам ви го !
0

:) EDIT:

..:~Добавени линкове за сваляне на част от игрите~:..
0

Потребителят е неактивен   hoho 

• Регистриран: 12-March 04
  • Град:Драгалевци
Pendulo ни изненадаха приятно, след като отложиха Runaway 2 за март 2007, а тя излезе днес!!! Браво, очаквам я с нетърпение!!! :)
http://www.nforce.nl/index.php?switchto=nf...amp;sectionid=2
И RELOADED не си губят времето...
0

Потребителят е неактивен   hoho 

• Регистриран: 12-March 04
  • Град:Драгалевци
Оппааа, и Шерлок се задава...
http://www.sherlockholmes-thegame.com/
0

Потребителят е неактивен   elektracj 

• Регистриран: 20-December 06
Знае ли някой линк за една игричка на Mikroids-Road to India?,и за Sherlock Holmes:mystery of the mummy,ако може :color:
0

Потребителят е неактивен   elektracj 

• Регистриран: 20-December 06
А кажете нещо за Atlantis2:beyond Atlantis,заслужава ли си игричката?
0

Потребителят е неактивен   incrediblefan 

• Регистриран: 24-September 06
  • Град:Пловдив | TheatrE of DreamS
Браво на автора.В момента свалям PARADISE.Яка ли е?
0

Потребителят е неактивен   incrediblefan 

• Регистриран: 24-September 06
  • Град:Пловдив | TheatrE of DreamS
Имам въпрос за тези които са играли PARADISE.Значи още в началото има един дебелак който не ме пуска да влеза в една втара.Какво трябва да нправя?
0

***Весела Коледа*** на всички
0

Потребителят е неактивен   daflash 

• Регистриран: 13-May 06
здр от мен, играл съм по-голямата част от игрите които сте представили, бих казал че най-впечатлен бях от AURA и Syberia, бяха ми най-интересни доката ги играх. направи ми впечатление че не сте казали нищо за Gabriel Knight 2, която според мен си е най-велокия куест за всички времена. В момента играя Aagatha Christie: Murder on Orient Express, но нещо не може да ме спечели. btw какво мислите за walkthrough и hints сподер вас развалят ли удоволствието от играта или помагата когато наистина си се отчаял :)
поздрави за всички почитатели на този жанр
0

Потребителят е неактивен   tonimontana 

• Регистриран: 20-November 04
  • Град:СОФИЯ

daflash каза:

здр от мен, играл съм по-голямата част от игрите които сте представили, бих казал че най-впечатлен бях от AURA и Syberia, бяха ми най-интересни доката ги играх. направи ми впечатление че не сте казали нищо за Gabriel Knight 2, която според мен си е най-велокия куест за всички времена. В момента играя Aagatha Christie: Murder on Orient Express, но нещо не може да ме спечели. btw какво мислите за walkthrough и hints сподер вас развалят ли удоволствието от играта или помагата когато наистина си се отчаял :)
поздрави за всички почитатели на този жанр
ами едно време нямаше толкова нет и не бяха много достъпни такива неща.Има моменти в които наистина си зациклил много и примерно оставяш за 1 седмица играта след това обаче някак си се оправях и с най-абсурдните неща.Сега обаче като съм преровил всичко в играта и не мога да измисля за момента нещо от време на време прибягвам до такива решения макар че не е добре.И да разваля удоволствието :!:
0

Потребителят е неактивен   daflash 

• Регистриран: 13-May 06
ето още няколко заглавия и личните ми впечатления от тях, които забелязах че не сте споменали, който има желание да даде повече инфо за тях:
Da Vinci Code: The Forbidden Manuscript - не особено сложна игра с приятна графика. потапяте се във времето на ренесанса и се сблъсквате с поредица от загадки и закодирани съобщения оставени от Леонардо.
A Mоment of Silence - доста трудна и дълга игра. Действието се развива в не толкова далечното бъдеще, атмосферата е потискаща и депресираща. Разгадавате конспирация за чиито мащаб дори не подозирате. Препоръчвам я на хардкор феновете, няма да останат разочаровани
0

:) UPDATE:

Редактиран пост.....
0

Споделете тази тема чрез:

• (19 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login