Форум

Data.BG Форуми: Разтегнати връзки на глезен.Медикаменти. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Разтегнати връзки на глезен.Медикаменти.

Потребителят е неактивен   pernikole 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-November 06
Здравейте!Преди известно време си навехнах глезена,в резултат на което разтегнах сухожилия.Видях доктор,минах физиотерапия.Казаха ми,че вече просто трябва да изчакам.Действително се чувствам по-добре,но ми се искаше да си помогна и сам.В момента използвам Репарил-Гел.Можете ли да ми кажете дали това е най-добрият продукт,който мога да използвам за моя случай.Ако не,кой бихте препоръчали?И има ли някакви други медикаменти,които мога да взема,които да ускорят заздравяването на сухожилията като някакъв вид хапчета или нещо от сорта?И евентуално кои храни са най-полезни ,съответно най-вредни по време на контузията?
Изкарвам пари онлайн с необъкс !Възползвай се и ти!
0

Потребителят е неактивен   leko 

• Регистриран: 06-July 04
Репарил гел Н е супер, но нищо не може да замени времето. И почивката. Виж, ако намериш средство, което ускорява регенерацията на тъканите, кажи. Всички ще станем супергерои.

Мнението беше редактирано от leko: 17.04.18 - 18:24

Само в мрака има светлина,
Само в тишината - слово.

0

Потребителят е неактивен   vaaalll 

• Регистриран: 01-December 05
  • Град:София
  • Интереси:да поседна надълго
Ако си намериш Counterpain мисля така се пишеше можеш да опиташ с него. В България обаче не се продава, впрочем има го в продавалника или базар не помня точно къде, около 15 кинта е тубичката. Гръцко е, ако имаш път из гръцко или твой авер ако пътува задължително си го купи, там е около 4-4,5 евро. За спортни травми е. Абе имам тубичка и половина ама не ми се подарява или продава. Ако си от София мога да ти отсипя да се намажеш 5-6 пъти за да знаеш дали да си го купиш.

https://bazar.bg/%D0...=Counterpain%20

Мнението беше редактирано от vaaalll: 18.04.18 - 11:25

Няма лоша ракия и хубава лопата.
Безкофеиново кафе и безалкохолна бира водят до надуваема приятелка.
В алкохола има женски хормони...като пийна почвам да говоря глупости и не мога да шофирам.
По-добре да видиш в Google Maps къде си пиянствал, отколкото в Youtube как!
Много искам да съм змия...хем върви, хем лежи.
0

Потребителят е неактивен   skiman 

• Регистриран: 04-February 06
  • Град:София
  • Интереси:Какви ли са??
С каквото и да го мажеш, все тая. Репарила разнася отока и кръвонасяданията. Добро е.
Почивка и това е. А и не се застоявай. Движи се. Движението е най-добата рехабилитация.
След такава травма глезена вече ще е постоянно халтав. Неизбежно е. Не ходи на високи токчета. :-)

Counterpain е същото като Мобилат гел, Дийп Хийт, което го има по нашите аптеки за по 5-10 лв.

Мнението беше редактирано от skiman: 18.04.18 - 12:15

Erwin Rommel: Повече врагове, повече чест...
1

Потребителят е неактивен   manuk 

• Дата бг приятел
  • Регистриран: 09-December 10
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Подводен риболов, ски, гъбарство, народна медицина, музика, фотография, пчеларство
Най-много ще ти помогне умереното движение, така ще постигнеш лечение отвътре. Разбира се има най-различни подгряващи и подхранващи лекарства. Може да опиташ най-евтиното лечение с желатин и бял тамян.

Цитат

......Желатинът се получава главно от колагена в костите и хрущялите на животните. Консумирането на желатин подобрява здравето на ставите и намалява възпаленията. Бодибилдъри и спортисти взимат колагенови добавки, което значително намалява болките в ставите.
Желатинът може да се използва спокойно и от хора с артрит, ставни наранявания или възпаления на ставите. Ако страдате от подобен проблем или имате артрит и ли остеопороза, добавянето на желатин към диетата ви може да помогне за облекчаване на болките и укрепване на ставите.....

Цитат

....Тамянът е много силно обезболяващо средство. Освен това той действа и противовъзпалително. Редовно се използва в медицината като лекарство при колит, язва, астма, камъни в бъбреците, артрит и срещу развитието на ракови клетки.....

Купуваш 15 пакетчета желатин от супермаркетите или от здравословните магазини-това е дозата за един месец. Разтваряш половин пакетче вечерта във вода и пиеш сутринта на гладно.
Белият тамян може да вземеш от църквата или от някои здравословни магазини.
Пиеш по 2-3 зрънца с желатина пази зъбите. Като изпиеш всички пакетчета желатин даваш един месец почивка, след което може да повториш отново лечението.Публикувано изображение
Всяко нещо си има цена, за да го постигнем, трябва да я платим!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login