Форум

Data.BG Форуми: Дискусия : Kъртицата TV7 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Дискусия : Kъртицата TV7 понеделник-събота ТВ7 от 20:00 часа

Потребителят е неактивен   oldtraford 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 02-February 05
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Сайт на шоуто

Участниците:

Публикувано изображениеНиколета Лозанова 25г. Публикувано изображение Деян Неделчев (Икебаната) 49г.

Публикувано изображениеЯвор Янакиев (100кила) 29г. Публикувано изображение Васил Боянов (Азис) 34г.

Публикувано изображениеБожидар Искренов (Гибона) 49г. Публикувано изображение Велискава Спирова 25г.

Публикувано изображениеДеян Донков 38г. Публикувано изображение Емануела 31г.

Публикувано изображениеЖени Калканджиева 38г. Публикувано изображение Кирил Ефремов 37г.

Публикувано изображениеКристина Несторова 27г. Публикувано изображение Любомир Жечев 25г.

Публикувано изображениеМарина Певтичева 23г. Публикувано изображение Марияна Маркова 24г.

Публикувано изображение Миглена Каканашева 22г. Публикувано изображение Михаил Киров 31г.

Публикувано изображениеРут Колева 23г. Публикувано изображение Тодор Бакалов 30г.

Публикувано изображение Тони Христов 44г. Денис Родман 50г.

=========================================

Мнението беше редактирано от oldtraford: 01.04.13 - 00:52

0

Потребителят е неактивен   cabrone 

• Регистриран: 08-April 05
  • Интереси:like to hate
тоа Мишо дет там ша участва го познавам - нема толко глупаво копеле... явно пак се търси някъв сеир да става с тъпи хора, разбира се
0

Потребителят е неактивен   GalacomGR 

• Дупето на форумО
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 02-January 05
Денис Родман и той влиза в катерицата
http://gong.bg/view_...ticle_id=336891

така де къртицата
0

Потребителят е неактивен   Henryi 

• Регистриран: 21-February 05
  • Град:София
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf
За това предаване май щеше да е подходящ Ники Маринов.

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

0

Потребителят е неактивен   fightcska 

• Регистриран: 08-June 07
Бая яка е къштата :eusa_clap:
0

Потребителят е неактивен   Henryi 

• Регистриран: 21-February 05
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf
Бая ще се измъчат : 0

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

0

Потребителят е неактивен   Masaba 

• Регистриран: 20-February 09
Hello girl :chuckle: :chuckle:
0

Потребителят е неактивен   xaxaxa 

• Регистриран: 15-November 03
  • Град:Бургас
Искам Роднам да тресне Николета и Божинката да гледа :emote_drinks: big black power
0

Потребителят е неактивен   kuraaaaa 

• Регистриран: 28-February 06
започва бая добре тва шоу
ше се гледа :)
и щом оня мошеник нико тупарев не е продуцент има надежда да стане нещо добро
0

Потребителят е неактивен   oldtraford 

• Регистриран: 02-February 05
Всеки ден от 11:30 по ТВ7 и Нюс7 с водещ Жана(не оная във ваната) има предаване къртицата на светло...
0

Потребителят е неактивен   bbrainsikk 

• Регистриран: 19-December 04
  • Град:Vratsa
След като вкараха Денис Родман и Рут Колева започна да си говори с него, че бил изморен ала-бала и изведнъж се изцепи "We have some weed maan", след което 100 кила я сръчка (явно за да я подсети, че може би ги дават на живо) и тя започна да замазва, че била фалшива трева и т.н. :D Само аз ли забелязах тая изцепка? Абе преди това гледам 100 кила пак очите му са на понички и си викам "Явно преди съм се бъркал като съм си казвал, че е от тревата, сега пак са му червени пък няма как да е пушил...." :D :D
0

тва и аз го чух за треволяка
иначе май нещо почват с евтините манипулаций
уж денис родман се напил като прасе,побоища,полиция в къщата пък нищо не дадоха/понеже не е имало/ :lol2:
човека съвсем културно им предложи да идат с него в джакузито на онея курви и ако нямаше камери съм сигурен че щяха да си счупят краката и после стана без да залита без нищо и го дадоха да натиска няква камера ...и тва беше
само на оная където и се развика на лаифа беше леко грубо но аз не видях тея неща които ТВ7 казаха,явно се опитаха да напрваят евтина сензация

Мнението беше редактирано от kuraaaaa: 29.03.13 - 05:57

0

Потребителят е неактивен   tanatana 

• Регистриран: 16-December 08
кво е пък това нещо къртица
"Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах"
- Конфуций
0

Потребителят е неактивен   noobzter 

• Регистриран: 26-October 05

Преглед на мнениеkuraaaaa, на 29.03.13 - 05:56, каза:

тва и аз го чух за треволяка
иначе май нещо почват с евтините манипулаций
уж денис родман се напил като прасе,побоища,полиция в къщата пък нищо не дадоха/понеже не е имало/ :lol2:
човека съвсем културно им предложи да идат с него в джакузито на онея курви и ако нямаше камери съм сигурен че щяха да си счупят краката и после стана без да залита без нищо и го дадоха да натиска няква камера ...и тва беше
само на оная където и се развика на лаифа беше леко грубо но аз не видях тея неща които ТВ7 казаха,явно се опитаха да напрваят евтина сензация

В wiki пише, че Родман има проблеми с алкохола, правил е и опити да се лекува http://en.wikipedia....n#Personal_life
0

Потребителят е неактивен   ankali 

• Регистриран: 07-March 12
Шоуто ми харесва, пълен сеир. То какво да се очаква от Иван и Андрей.
0

Потребителят е неактивен   gunnerz 

• Регистриран: 14-May 06
Готино е предаването.Според мен Гибона,Деян Донков или Калканджиева е къртицата.
Публикувано изображение
0

еее.....не съм очаквал че ще гледам и цигани в такива предавания :lol2:
0

Потребителят е неактивен   blizzarda 

• Регистриран: 13-November 05
тони е къртицата xd
0

Потребителят е неактивен   bubu 

• Регистриран: 19-June 03
Хора имам един въпрос, това предаване каква е идеята ако някои познае кой е къртицата ? В смисъл гонят го и друг става къртица или просто къртицата напуска, а другите остават в неведение че е напуснал ? Нещо не мога да схвана логиката.
0

Потребителят е неактивен   texass 

• Регистриран: 25-September 07
  • Град:ВАРНА
  • Интереси:Real Madrid

Преглед на мнениеbubu, на 06.04.13 - 11:18, каза:

Хора имам един въпрос, това предаване каква е идеята ако някои познае кой е къртицата ? В смисъл гонят го и друг става къртица или просто къртицата напуска, а другите остават в неведение че е напуснал ? Нещо не мога да схвана логиката.

Ако го разкрият не се слага нов, а парите които е спечелил накрая май щеше да ги вземе някой зрител или влизаха в общата хазна на играчите това забравих как беше точно.Има и нещо друго обаче къртицата дори да не бъде хванат от никой или не бъде изгонен с тестовете на финала не е гаранция, че парите ще останат за него, защото има и зрителски вот.Ако зрителите са успели да го хванат кой е и процентите от гласуването чрез смс-те е над 50 или 51 % не помня кое от двете той изгаря и парите ще ги спечели някой от зрителите, които са гласували.

Няма как да не се разбере кой е къртицата, ако се окаже че той трябва да си ходи защото преди да си тръгне той е длъжен да каже дали е бил къртицата или не.Точно в четвъртък когато имаше тест между Мишо и Женя нали Женя спечели и накрая попитаха Мишо дали е той и той каза, че не е.Всичко бяха затаили дъх да разберат дали е бил той, ама май се оказаха доста разочаровани накрая.
Който напуска трябва да каже без да лъже пред всички дали е бил той, а какво ставаше с парите му при такава ситуация не помня, но сигурно някой ще каже :)

Значи гонитбата на къртицата може да стане само чрез тестовете, а до там се стига чрез гласуване на всички играчи и този който събере повече копия отива на теста с този, който е заподозрян от зрителите.Тази седмица Женя беше избрана да ходи на теста чрез зрителите, а Мишо събра 5 или 6 копия.Така ако са успели да разберат кой е къртицата имат шанса да разберат дали са прави и да го изгонят, но има и вариант да се спаси самата къртица, защото при въпросите той ще знае какво да отговаря защото ще отговаря за себе, а те въпросите са свързани именно с къртицата.Ако си гледал лайфа от четвъртък си наясно какъв е теста, а ако не си го свали от Арена.
0

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login