Форум

Data.BG Форуми: Дискусия: Всичко за PlayStation 3 vol.2 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (147 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Дискусия: Всичко за PlayStation 3 vol.2

Потребителят е неактивен   finance 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 02-April 05
Хора помагайте де. Дайте някакъв акъл, линк или там каквото се сетите, че се побърках. Изчетох сумати неща, сумати клипчета изгледах и така и не разбрах как да го настроя wireless на проклетия Линукс.
И другото - какви тонколони ще ми препоръчате да си взема за около 200-300лв.
Мерси предварително
0

Потребителят е неактивен   mtalks 

• Регистриран: 17-September 04
  • Град:Nawfside, Varna
  • Интереси:BAD BEAT

jassenme каза:

mtalks каза:

Много е неприятно, когато незнаеш какво да правиш! Аз ако бях на Сони щях да разпространя вече какво ще съдържа новата 160 гб версия ... дано да си струва чакането поне... неприятното е че незнаеш какво да избереш

Интересува ме вижда ли се детайлно, перфектно, като гледаш от близко да не се виждат пикселите чрез hdmi входа на един да кажем 42 инчов hd ready или на full hd ще постигна това което желая ? Зная че въпроса е задаван сигурно многократно, но свежа информация няма да помогне само на мен . Питам защото близо 1000 лв за България е ясно че не са малко пари за конзола а ако останеш разочарован накрая съвсем, та разхождах се в Технополис и видях един сигурно 50 инча телевизор full hd и имаше закачена конзола на него а пикселите се набиваха на очи отдалеч незная с какъв кабел е вързван но се уплаших... за съжаление съм нямал никакъв достъп до конзолата

Искренно благодаря за вниманието ви.

@cerealkiller ти отговори за 160GB версията. Аз ще ти отговоря за HD-то и пикселите. На една плазмичка примерно Panasonic Viera 42 Full HD. Игра която потдържа 1080p всичко е изгладено всеки един ръб, отблизко отдалече няма значение. При 1080i почти същата работа там разликата е малка и не се вижда. При 720p също образа е уникален, за да видиш 1-2 ръба трябва да си 2-3 сантиметра пред телевизора :lol:

много ти благодаря, явно е бил вързан с обикновения кабел и на тези инчове затова така се е виждало.наскоро идва техник на булсат да ми пуска втора чиния, той сподели че Viera-та е най-добрата според него относно картината въобще, значи Панасоник не си поплюват ! още веднъж благодаря ви за отговорите
0

Потребителят е неактивен   fuso 

• Регистриран: 16-June 05
  • Град:Варна
Еми аз играя на такъв ТВ и няма забележки.
0

Потребителят е неактивен   jassenme 

• Регистриран: 17-January 05
  • Град:София

fuso каза:

Еми аз играя на такъв ТВ и няма забележки.

Твойта плазма не е от тоя клас за който аз говорех, но пак е наистина добър имах го преди известно време. Сменям доста често телевизорите и винаги Panasonic !
0

kosmoss каза:

Да се допитам до вас пичове сигурно повечето играете PS3 си на LCD/TV аз в момента съм пред покупка на LCD и съм в дилема относно размера дали 32" или 37".Вашите LCD-та с какъв размер са и от какво растояние играете ?

Вземи си 37 :lol: А аз съм с плазма 42 и играя от 1.5 метра горе долу.
0

Потребителят е неактивен   jabkatan 

• Регистриран: 01-April 06
Аз съм с 37 инчов и за мен е супер като размер всичко друго си е до вкус
:lol:
0

Потребителят е неактивен   redtayfun 

• Регистриран: 02-January 05
На мен пък ми е 25 сантима :lol: ... кво е тва ся ?

Пишете по темата стига си мерихте плазмите LCD-та и т.н. , детска му работа 8) ... Я някой подскаже как се записват головете на Фифа 09 ? че ми се появи едно ъплоуд пък то го ъплоудва в FLV. файл и се чака бая време :lol:
0

Потребителят е неактивен   mtalks 

• Регистриран: 17-September 04
  • Град:Nawfside, Varna
  • Интереси:BAD BEAT
е не , те не си ги мерят а обсъждат чрез коя марка и модел телевизор може да се изцеди най-добра картина...

гледам в германос и в техномаркет има в интернет сайтовете им оферти за 60 гигабайтовата версия и съм в мисли отново...нали на нея тръгват и пс2 игри, спецификациите и са същите ако съдим че тези дадените спецификации на 160гб версия се окажат верни, само харда, по Коледа пък може да има някакви промоции... луда работа а с този новия про сокър еволюшън и midnight club новия който излиза след една седмица ... направооо съм като малките деца :lol:
0

Потребителят е неактивен   bergo 

• Регистриран: 29-January 05
  • Град:Шумен
Видях, че в Ozone са пуснали Platinum изданията на Uncharted и Assasin's Creed и то на супер цена :lol: Някой взимал ли си е? :lol:
0

Потребителят е неактивен   theoldlady 

• Регистриран: 03-January 04
Как си слагате субтитри на DivX филмите за да се появяват като ги пускате на PS3-ката? До колкото знам трябва да са вградени в самия видео файл, знам и с коя програма ставало (AVIAddSubs), но като се пробвах да си вградя субтитрите ми излизат само на гръцки, въпреки, че ги променям д ане СА на гръцки. Ако някой знае по-лесен начин или с тази програмка как става далаверата да сподели :lol: .
0

Потребителят е неактивен   dezus 

• Регистриран: 26-June 07
  • Град:Варна
защо като пусна DivX екрана става черно бял и после треа ресна конзолата да се оправи ? този проблем го имам от новия firm
0

Потребителят е неактивен   awlaysonmymind 

• Регистриран: 03-February 06
Значи изчетох всичките близо 70 страници свързани с PS3 и никъде не видях как да си пусна свален филм /Xvid, HD 720p или 1080р/ от някой сайт без да се губи от качеството му /звук , картина и т.н./ и в същото време да се сложат и субтитри във файла.
Та въпроса ми е - има ли такъв начин /било то през Линукс или с някакви програми/ и ако има, който знае нека обясни с думи прости стъпка по стъпка как да го направим ние незнаещите. Не е необходимо да се пишат още 70 страници и отново да не се разберат едни от основните неща, които се правят на конзолата, а именно гледане на филми.
Мисля, че информацията ще е полезна на ужасно много хора.
0

Абе, за кво са ви тия DivX subs, имате перфектна конзола с супер игри и се оплаквате че субтитрите ви не варвели .. :lol:
0

theoldlady каза:

Как си слагате субтитри на DivX филмите за да се появяват като ги пускате на PS3-ката? До колкото знам трябва да са вградени в самия видео файл, знам и с коя програма ставало (AVIAddSubs), но като се пробвах да си вградя субтитрите ми излизат само на гръцки, въпреки, че ги променям д ане СА на гръцки. Ако някой знае по-лесен начин или с тази програмка как става далаверата да сподели :lol: .

Значи зареждаш си филмчето от програмаката както го правиш , в началото и аз пробвах като теб и все излизаха йероглифи...:lol: опитах се да ровичкам в самата програма и взе че стана , горе на самата програма като я отвориш има 3-4 колонки и на втората пише Configuration 1 а под него са изборени sub1-sub2 и т.н. натискаш на sub1 и има 2 поленца с език на първото са основните езици , за нашата езикова група най логично е да има кирилица но тъй като няма точно наименования Русия е държавата която е с близка писменост до нашата задаваш Русия а на второто задаваш Bulgarian и вече отдолу ако искаш сменяш цвета на субтитрите , големината и т.н. :lol: Това е успех и става за 2 мин максимум:lol:
0

bergo каза:

Видях, че в Ozone са пуснали Platinum изданията на Uncharted и Assasin's Creed и то на супер цена :lol: Някой взимал ли си е? :lol:

Аз вчера си поръчах Uncharted , вчера си свалих демото и мн. ме грабна мн. добра графика ... :lol:

Обичам подобен тип приключенски игри :lol:
0

Потребителят е неактивен   finance 

• Регистриран: 02-April 05

redtayfun каза:

Значи зареждаш си филмчето от програмаката както го правиш , в началото и аз пробвах като теб и все излизаха йероглифи...:lol: опитах се да ровичкам в самата програма и взе че стана , горе на самата програма като я отвориш има 3-4 колонки и на втората пише Configuration 1 а под него са изборени sub1-sub2 и т.н. натискаш на sub1 и има 2 поленца с език на първото са основните езици , за нашата езикова група най логично е да има кирилица но тъй като няма точно наименования Русия е държавата която е с близка писменост до нашата задаваш Русия а на второто задаваш Bulgarian и вече отдолу ако искаш сменяш цвета на субтитрите , големината и т.н. :lol: Това е успех и става за 2 мин максимум:lol:

Аз правя всичко както е описано, но след като мине уж прикачването на субтитрите и нищо не излиза на конзолата. Ако пусна създадения вече нов файл на компютъра субтитри има, но като го шерна чрез Media Server-a на конзолата и го пусна чрез нея субтитрите не се появяват.
На какво може да се дължи това?
0

redtayfun каза:

На мен пък ми е 25 сантима :lol: ... кво е тва ся ?

Пишете по темата стига си мерихте плазмите LCD-та и т.н. , детска му работа 8) ... Я някой подскаже как се записват головете на Фифа 09 ? че ми се появи едно ъплоуд пък то го ъплоудва в FLV. файл и се чака бая време :lol:

Е чака се зависи от интернета :lol:
0

Ето как да отворите скритото меню във Firmware 2.50:

1.Пускате конзолата.
2.Задържате standby бутона, докато конзолата остане в standby режим Публикувано изображение
3.Задържате отново standby бутона докато светно червено.
4.Отново задържате същия бутон, докато конзолата не издаде двоен звук.
5.Свързвате джойстика с usb кабела към конзолата и натискате PS бутона(от джойстика) Публикувано изображение

:!: Вече сте готови и ето какво садържа скритото меню

Публикувано изображение

Ето и видео туториал @YouTube

dezus каза:

защо като пусна DivX екрана става черно бял и после треа ресна конзолата да се оправи ? този проблем го имам от новия firm

Регистриряй VOD и ще се оправи :lol:
Използвай бутона промени
cerealkiller

0

redtayfun, кажи си PSN ID-то :lol:
0

Потребителят е неактивен   theoldlady 

• Регистриран: 03-January 04

redtayfun каза:

theoldlady каза:

Еееееееееееее СУПЕР си МЕРСИ много, стана ;) !!! Аз го пробвал така, но бях сложил на третите субтитри и затова не ставаше а сега като ги сложих на 1 и стана.
0

Споделете тази тема чрез:

• (147 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login