Форум

Data.BG Форуми: Всичко за:Diablo III - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (222 Страници) +
  • « Първа
  • 220
  • 221
  • 222
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Всичко за:Diablo III

Потребителят е неактивен   Kalio 

• Demon Hunter
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 22-March 04
  • Град:Dreadlands
Аз вече го цъкам, DH на HC, подобренията са осезаеми :emote_blush:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   tyger 

• Data bg Зомбииии
  • Регистриран: 30-April 05
  • Град:София
Този пач не е ли от 2 дена? :)

Забавно:
Публикувано изображение
Съсипаха я :D
0

• Demon Hunter
Еее, измислиха го, най-накрая :eusa_clap:
Голямо БРАВО от мен :eusa_clap:

Цитат

We’re working hard on balancing and testing Diablo III, and one of the major components is making sure that the end game experience is fun and exciting. We’d like to share a few of our goals for end game:

* We have an enormous number of skill build combinations, and we want a lot of those skill builds to be viable and interesting
* While there are millions of skill builds available to players, we don’t want players swapping skills regularly to beat specific encounters as they come up
* We don’t want repeatedly running specific three-minute chunks of the game to be the most efficient way to acquire gear for your character
* While a three-minute run shouldn’t be the most efficient, we also don’t want you to feel like it’s a two-hour commitment every time you sit down to play
* Bosses should still feel worth killing

Nephalem Valor is one of the major new systems in Diablo III and it kicks in at level 60. Keep in mind that this is still in testing and we’re still working out the details. Here’s how it currently works internally: Rare and Champion packs already have great loot on them. By killing a Rare or Champion pack, not only do you get their loot, but you’ll also receive a buff granting you increased magic find and gold find. However, if you change a skill, skill rune, passive, or leave the game, the buff disappears. As an extra reward, if you kill a boss while this buff is active, you’ll receive extra loot drops from that boss.

The exact amount of magic find and gold find provided by the buff is still being reviewed, as is the amount of extra loot you get from a boss while the buff is active. We’re also playing around with whether or not the buff stacks, what the duration should be, and whether or not it should persist through death. We want to make sure the buff is strong enough to make staying in your current game more rewarding than creating a new game. At the same time, if the buff is too strong, it risks making shorter play sessions feel not worthwhile.

We expect this system will encourage players to stick with a skill build of their choice, select an area of the game they enjoy, and sweep it for rare and champion packs on their way to a boss, finishing off a run with a boss that’ll be worth killing. If you wanted a shorter play session you could be done at that point, but if you have more time, the path of least resistance would ideally be to stay in the same game and make your way towards the next boss.

източник:
http://us.battle.net...ic/4241234476#1

Мнението беше редактирано от Kalio: 21.03.12 - 19:45

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   lenks 

• Diablo III Champion
  • Група: Раздел Diablo
  • Регистриран: 24-March 04
  • Град:Sofia City
Добра е системата, но трябва да я балансират добре за да работи като хората...
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   xladnokravnia 

• Регистриран: 14-July 04

Преглед на мнениеCerealKiller, на 21.03.12 - 16:43, каза:

Поста беше към всеки който е тръгнал да застава зад това предложение. И да може да си прекарал доста години в него и съм сигурен, че са повече от мен, но нека те попитам нещо. Ако беше толкова популярен и толкова добре направен защо беше премахнат?
А за модерацията на мен не ми пречи аз трябва да чета на ден най малко 50-100 поста и през повечето време е лесно да се модва.

А това което си казал в момента е грешно играта Diablo III си е само 1 игра колкото и да говорим, не може да бъде нещо като Wow просто защото са съвсем друг тип игри. Да ще има доста общи неща ще се играе от много хора. Въпроса е : Защо ни е раздел само за тази игра? Все пак нито има толкова много хора да пишат нито пък реално се знае колко време ще се играе играта. И не ме разбирай погрешно знам че Diablo I и II се играят още но толкова малко че вече не е нужен раздел. За това преди да се продължи да се иска такъв раздел моля помисли все пак и за бъдещето му. Все пак ако има такъв раздел то нека се направи за да е постоянен подраздел на Игри не за няколко години и след това да се премахне.

еми диаблото в този форум покрай сървъра, който преди години беше доста популярен е много по-пополярна и ще се коментира многократно в пъти повече от този на wow в който едва ли ще намериш нещо полезно, и интригуващо, защото там нещата са доста зле и няма смисъл да ги коментирам, докато 1 раздел за диабло би бил доста ползотворен с оглед, че доста от потребителите на този форум са бивши диабло 2 играчи и бъдещи диабло 3. Пък и някой от тях предоставят информация и предлагат доста интересни неща около самата игра и ще е доста по добре да бъдат систематизирани в отделни теми , а не в 1 тема да се обсъждат всички гайдове и билдове за всеки отделен клас. Аз съм с 2 ръце за Диабло 3 раздел!!!
4

Потребителят е неактивен   morobg 

• Регистриран: 06-November 04
и аз съм за :) следя темата от самото и начало.. :emote_drinks:
0

• Demon Hunter

Преглед на мнениеmorobg, на 21.03.12 - 21:29, каза:

и аз съм за :) следя темата от самото и начало.. :emote_drinks:

Регистрация 2004г, първо мнение :emote_blush:
Добре дошъл ;) :eusa_clap:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   morobg 

• Регистриран: 06-November 04
хахаха мерси мерси :P
0

Потребителят е неактивен   CerealKiller 

• Абе тука нещо не ми е ясно ...
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-December 04
  • Град:Бургас
Архив!
0

Споделете тази тема чрез:

• (222 Страници) +
  • « Първа
  • 220
  • 221
  • 222
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login