Форум

Data.BG Форуми: Всичко за:Diablo III - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (222 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Всичко за:Diablo III

Потребителят е неактивен   kaibacorporation 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 13-February 05
  • Град:Sofia
Абе на твойта щайга и Карбон не върви, камо ли Diablo 3. Тва е изцяло нов енджин. Даже Hovoc има. То и на мойта 8600GT 512mb. сигурно няма да върви чак толкова перфектоно па на твойта :lol:

Тичам като кон и ебем кат младо магаренце.
0

Потребителят е неактивен   lenks 

• Diablo III Champion
  • Група: Раздел Diablo
  • Регистриран: 24-March 04
  • Град:Sofia City
Бях да линк с женската варварка и си изглеждаше добре :) Не беше зобена :lol:

Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   reder 

• Регистриран: 07-July 06

Silveroti каза:

AGP16x

wtf ?Тези да не са някакви нови ?
0

Потребителят е неактивен   woopoo 

• Регистриран: 09-October 05
ем със southpole минахме през това да ме убеждава че d2 примерно е по добра от titan quest примерно и не успя да ми даде показател по който diablo бие titan quest освен 'история' което е толкова персонално че няма накъде, аз ако харесвам 'историите' на Толкин ти може да харесваш Толстой и така ... историята в никакъв случай не е показател по който да оценяваш особено в хак'н'слаш а не знам по какво друго diablo2 'бие' новите hack'n'slash-ове :lol:
The music business is a cruel and shallow money trench, a long plastic hallway where thieves and pimps run free, and good men die like dogs. There's also a negative side.
0

Потребителят е неактивен   kuncavia 

• Регистриран: 13-February 04
  • Интереси:������

woopoo каза:

ем със southpole минахме през това да ме убеждава че d2 примерно е по добра от titan quest примерно и не успя да ми даде показател по който diablo бие titan quest освен 'история' което е толкова персонално че няма накъде, аз ако харесвам 'историите' на Толкин ти може да харесваш Толстой и така ... историята в никакъв случай не е показател по който да оценяваш особено в хак'н'слаш а не знам по какво друго diablo2 'бие' новите hack'n'slash-ове :lol:

Ти луд ли си, колко хота играят Titan Quest в момента игра от 2006 и колко хора играят в момента D2 игра от 99? Определно D2 играчите са повече, отделно как може да сравняваш игра на 10 години с игра на 2...
0

Потребителят е неактивен   bloodhammer 

• Регистриран: 07-April 06
  • Град:От село съм.
  • Интереси:Издаване на желязо.
Baal ще има ли някаква роля в играта.Че никъде не прочетох нещо за него.
0

Потребителят е неактивен   kuncavia 

• Регистриран: 13-February 04
  • Интереси:������
Е чакай бе, ти искаш всичко на куп... :lol:
0

Потребителят е неактивен   bloodhammer 

• Регистриран: 07-April 06
  • Град:От село съм.
  • Интереси:Издаване на желязо.
Фен съм на играта и ме интересува :lol: . BTW геймплия изглежда брутален.Нямам търпение да излезе.Макар и да се наложи да почакам 1-2-5 години.
0

Потребителят е неактивен   wirewolf 

• Регистриран: 03-November 05
  • Град:София

kuncavia каза:

Бил е на възраст за супер марио мен ако питаш :lol:

Хех ми аз д2 я играх 2001-2, когато бях на 10, и нямах никви проблеми, даже ми беше интересно :)
0

Потребителят е неактивен   woopoo 

• Регистриран: 09-October 05

kuncavia каза:

Ти луд ли си, колко хота играят Titan Quest в момента игра от 2006 и колко хора играят в момента D2 игра от 99? Определно D2 играчите са повече, отделно как може да сравняваш игра на 10 години с игра на 2...
никой не ти говори за популярност, между качество и популярност има разлика :lol: Големите са си големи , добрите са си добри нали знаеш :)

едит: и не мисля че трябва да говориш за графика на човека който играе Ultima Online :)
The music business is a cruel and shallow money trench, a long plastic hallway where thieves and pimps run free, and good men die like dogs. There's also a negative side.
0

Потребителят е неактивен   sonikidva 

• Регистриран: 18-March 06
  • Град:Велико Търново
  • Интереси:Компютри, Лека атлетика и други ...

bloodhammer каза:

Фен съм на играта и ме интересува :lol: . BTW геймплия изглежда брутален.Нямам търпение да излезе.Макар и да се наложи да почакам 1-2-5 години.

0

Потребителят е неактивен   silveroti 

• Регистриран: 14-April 06
За нова маши ще видиме дали ще си купиме че само видио карта ще си земам :lol:
0

Потребителят е неактивен   breaknenter 

• Регистриран: 09-February 07
http://www.pulsar.bg...?prod_id=11030#

Малко раничко ми се вижда... :lol:
0

Потребителят е неактивен   thenihilist 

• Регистриран: 21-April 04
  • Град:При тетевенските каубои

woopoo каза:

Титан куест е много бегло подобие на Диабло и човек да се опитва да те убеди, че Диабло е по-добро е все едно да се опитва да те убеди, че Играчите не са си крали ритмите от Айс Кюб, ами напротив, Айс Кюб ги е крал от тях- абсолютно безпредметно.

Титан куест е игра, която едвам-едвам съм изигравал 2-3 пъти, а Диабло 2 съм го изигравал едно 30 пъти. Това за мен е атестат за качество.
Ключ и край.
0

Потребителят е неактивен   jojokyra 

• Регистриран: 17-March 06
Не смея да погледна страницата, преди месец събрах сили да изтрия Diablo II LD, а сега това! Браво ли да кажа, да псувам ли е по-правилно? :)
Сървър Дата-Diablo III вече звучи логично :)

И въпреки моята внезапна еуфория, погледнах и страниците и другите неща..

Тия момчета от близард леко кривнаха, преди когато правеха нещо то беше революция, сега просто повтарят. Ясно е, то и едва ли от стария близард е останало нещо. Но защо всяка игра която излезе прилича по всичко на Warcraft? Все едно от калъп ги вадят тея Witch Doctor-и къде ли не ги сложиха... А едно време когато измисляха нов герой той по нищо не наподобяваше друг :)
Новото Диабло е едно клише, толкова ли не им стигат идеите? Сигурно ще ми се наложи да се бия с орки, таурени и ходещи дървета, вече припознах няколко от тях.. А и нищо не е достатъчно страшно, за разлика от старото Диабло където по тебе се изсипват разчепатени и яки чудовища, тук те нападат приказни дървчета, в повечето случаи светещи в лилаво, а ти ги атакуваш с приказна зелена топчица. :) И гледам по картата - есен!? Явно са решили и да е красиво, и романтика да има... Къде отидоха мрака и депресиращите цветове? :lol:
А и магиите хич не са в диабло формат, по приличат на wow, да не споменаваме за колана, който липсва и е ясно как ще се снъбдяваме с кръв..(само с мишка можело да се играе..следващото диабло може да се играе и без нужда от човек :) )
За самата графика сигурно не трябва да имам забележки - чудо и приказ е - интерактивна среда, бляскави ефекти, когато разцепваш чудовища незнайно защо ти щракат цифрички отгоре като на други игрички :)

Не мога да преценя все още, но не ми бяха нужни сини триизмерни водопади, нито розови залези... предпочитах черната неподвижна вода, въпреки от пиксели които може да преброиш както и тъмницата в която единствена светлина си ти! (та light radius-а може да бъде придобивка даже :))
0

Потребителят е неактивен   southpole 

• Регистриран: 03-October 05
Сългасен съм с теб , но близзард явно търсят интерес в "новото поколение" играчи , Дразна се на W.doctora многоо , грам не ми изглежда съвместим в Диабло , но ще видим и другите герой ... Дразни ми това , че изглежда СУПЕР лесна , как от чудовищата ще ми падат "кръгчета" които директно ме хилват , как ... Незнам , дано не оплескат нещата
“Баьо Либене, дочувам, че ти и оная лудетина Ботьова сте решили да докарате миризливият казашки бутуш в Булгурско? Ако туй е тъй то аз с моите кунки ще ви отрежа чепките.“ - В. Лъвский

Цитат

"Когато някой живее четвърт век в тъмно и мрачно подземие, и газовата лампа ще му се стори слънце. А когато някой почти двадесет и пет години е бил гражданин на така наречения Съветски съюз, тогава и най-мизерното жилище ще му се струва палат, парчето сух хляб - божествено ястие, още повече, че всекидневно се втълпява в главата му, че в другите, неболшевишки страни, хората въобще нямат какво да ядат. Москва бе превърната в един затворен свят. Догматични партийни доктринери, ловки евреи и алчни държавни капиталисти обсебиха и завладяха посредством безподобно лукав заговор намиращите се в Съветския съюз народи. Онези, които още си спомняха времето преди болшевизма, бяха избити. Хората в Съветския съюз не виждаха и не познаваха други страни и затова не беше кой знае колко трудно да се излъжат, че животът им е бил рай, когато той беше ад. Това е най-голямата и най-рафинираната измама, извършена спрямо някой народ, която историята познава." Х.Гьоринг
0

Потребителят е неактивен   sonikidva 

• Регистриран: 18-March 06
  • Град:Велико Търново
  • Интереси:Компютри, Лека атлетика и други ...

southpole каза:

Сългасен съм с теб , но близзард явно търсят интерес в "новото поколение" играчи , Дразна се на W.doctora многоо , грам не ми изглежда съвместим в Диабло , но ще видим и другите герой ... Дразни ми това , че изглежда СУПЕР лесна , как от чудовищата ще ми падат "кръгчета" които директно ме хилват , как ... Незнам , дано не оплескат нещата

Каквото и да направят, това ще бъде една велика игра :lol: 8)
0

Потребителят е неактивен   tymopo 

• Регистриран: 21-October 06
  • Град:Перник...

JOJOKYRA каза:

Не смея да погледна страницата, преди месец събрах сили да изтрия Diablo II LD, а сега това! Браво ли да кажа, да псувам ли е по-правилно? :)
Сървър Дата-Diablo III вече звучи логично :)

И въпреки моята внезапна еуфория, погледнах и страниците и другите неща..

Тия момчета от близард леко кривнаха, преди когато правеха нещо то беше революция, сега просто повтарят. Ясно е, то и едва ли от стария близард е останало нещо. Но защо всяка игра която излезе прилича по всичко на Warcraft? Все едно от калъп ги вадят тея Witch Doctor-и къде ли не ги сложиха... А едно време когато измисляха нов герой той по нищо не наподобяваше друг :)
Новото Диабло е едно клише, толкова ли не им стигат идеите? Сигурно ще ми се наложи да се бия с орки, таурени и ходещи дървета, вече припознах няколко от тях.. А и нищо не е достатъчно страшно, за разлика от старото Диабло където по тебе се изсипват разчепатени и яки чудовища, тук те нападат приказни дървчета, в повечето случаи светещи в лилаво, а ти ги атакуваш с приказна зелена топчица. :) И гледам по картата - есен!? Явно са решили и да е красиво, и романтика да има... Къде отидоха мрака и депресиращите цветове? :lol:
А и магиите хич не са в диабло формат, по приличат на wow, да не споменаваме за колана, който липсва и е ясно как ще се снъбдяваме с кръв..(само с мишка можело да се играе..следващото диабло може да се играе и без нужда от човек :) )
За самата графика сигурно не трябва да имам забележки - чудо и приказ е - интерактивна среда, бляскави ефекти, когато разцепваш чудовища незнайно защо ти щракат цифрички отгоре като на други игрички :)

Не мога да преценя все още, но не ми бяха нужни сини триизмерни водопади, нито розови залези... предпочитах черната неподвижна вода, въпреки от пиксели които може да преброиш както и тъмницата в която единствена светлина си ти! (та light radius-а може да бъде придобивка даже :))

Едно от най-смислените мнения в темата.
0

Потребителят е неактивен   confuzion 

• Регистриран: 11-January 06

kuncavia каза:

confuzion каза:

Ще си го кажа направо...диабло хейтър съм...и не съм от голямото село...
на едно много по добро място съм вярвай ми... :)

аа и не 7 а 10 клас...

Ми личи ти, тая игра когато сме я играли ти не си знаел какво е компютър... и си мислиш че някви игрици, просто с по-добра графика и по-модерни могат да се сравняват с игри от 99-та... Лично за мен това е смешно :lol:

Бях на 7-8 някъде когато играх Кармагедон 2 и фифа 98 на комп...отделно на терминатора преди това съм играл марио,танковете,jewel tetris и много много други ,така че моля ти се..аз спокойно мога да се нарека геймър :)
0

Потребителят е неактивен   wazaw 

• Регистриран: 31-January 05
  • Град:Carentan/St. Mere Eglise

thenihilist каза:

woopoo каза:

Титан куест е много бегло подобие на Диабло и човек да се опитва да те убеди, че Диабло е по-добро е все едно да се опитва да те убеди, че Играчите не са си крали ритмите от Айс Кюб, ами напротив, Айс Кюб ги е крал от тях- абсолютно безпредметно.

Титан куест е игра, която едвам-едвам съм изигравал 2-3 пъти, а Диабло 2 съм го изигравал едно 30 пъти. Това за мен е атестат за качество.

Хах при мене е точно обратното...вече няколко месеца не мога да се отлепя от TQ. :> Това с комбинирането нна класове в TQ ми се вижда адски оригинално. Колкото до Диабло2 врътвал съм я 2-3 пъти и до там...даже ако не се лъжа Д1 преди много време я бях врътнал поне 4-5пъти. Силно се надявам да направят наистина нещо уникално. Колкото до release date не се надявайте да е скоро. Първите трейлъри на WarCraft3 излязоха към 1999-та някъде ако не ме лъже паметта, а самата игра кога излезе...
0

Споделете тази тема чрез:

• (222 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login