Форум

Data.BG Форуми: Дискусии:Всичко за Football Manager 2008 vol3! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (236 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Дискусии:Всичко за Football Manager 2008 vol3!

Анкета: Харесва ли ви играта? (410 потребители са гласували)

1. Да харесва ми много (339 гласа [82.68%])

Процент от гласовете: 82.68%

2. Не ми харесва става за убиване на времето (71 гласа [17.32%])

Процент от гласовете: 17.32%

Гласуване

Потребителят е неактивен   activate 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 12-May 06
  • Град:Stadio Giuseppe Meazza||AC MILAN

rosennnnnn каза:

goranovich - hoffenheim, 3та дивизия на Германия

2ра :)
0

Потребителят е неактивен   goranovich 

• Регистриран: 03-June 05

activate каза:

rosennnnnn каза:

горанович - хоффенхеим, 3та дивизия на Германия

2ра :)

мерси :)
0

Потребителят е неактивен   laziogamen 

• Регистриран: 06-September 05
  • Град:София
Хмм не само че не изпаднах, а и завърших в топ 10 първият ми сезон в Боро :) . Играх финал за ФА Къп срещу Ливърпул и паднах 0-1, но пък самото достигане до финала си е много добро постижение. Ето крайното класиране :

Публикувано изображение

Важното е че ще играя УЕФА следващият сезон заради финала ми за ФА Къп .. :)

Ето го и състава ми :

Публикувано изображение
Публикувано изображение
#LaPrimaSquadraDellaCapitale
0

Потребителят е неактивен   crazysasho 

• Звездата
  • Регистриран: 22-June 05
@laziogamen браво :)

Пу деба ръководството на Фенербахче , не ми даде нито цент още за селекция ... Ако успея да си харесам някой турчин за под наем , защото поече чужденци немоа да иам ще е добре :(

А и да ви питам играчи като Esparza , Guardado и другите дето на миналия ФМ бяха машини сега как са ?
СеСеКа това си ти!
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   danaisco 

• Регистриран: 12-October 07
Еми Гуардадо става нечовешката сила ако се развие добре...при мен на най-старата записка която ми беше на 8.0.0 още Гуардадо отиде в Арсенал за 38 млн и просто нечовешките цифри...

Бтв днес си сложих пача 8.0.2 изкуших са xD
И започвам с любимците ми в германия втора бундеслига Кайзерслаутерн
Добро съставче са но на някой позиции няма добри играчи а борда ми отпусна мижавите 125 хиляди за трансфери пуу скръндзи
Сега чакам да видя на кой отбор ще стана сателит да видим какво ще си земем под наем :) дай божя вратарче и дефанзивен халф това ми трябва само :)

Като дойде началото на сезона ще там скрийн на тимчето ми :)
0

• Звездата
Сега разбрах , че най-големия ми проблем е на вратата ... Вилкан Демирел и Сердер нищо не пазаят и на двмата им вкарват голове от над 25 метра играчи дето далечните удъри са им на 7-8 ... Лошото , е че нямам пари и търся някой млад вратар за под наем фаст ...
СеСеКа това си ти!
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   mdiegor 

• Регистриран: 14-November 07
  • Град:Козлодуй Favoured Clubs: CSKA Sofia Favoured Personnel: Shaun Maloney, Zinedine Zidane, Reyes

Цитат

Започнах с Плимут Аргайл. Един от симпатичните ми тимове в Чемпиъншип.
Цели:
- Top Half Finish (1-12)
- 3rd Round - FA Cup
- Second Round - League Cup

За тези цели (според мен са елементарни, с отбора който имам) взех следните играчи, като личната ми цел е промоция в Премиер лийг:
Публикувано изображение

Съставът изглеждаше така*:
Публикувано изображение

*Крис Ийгълс ще бъде титуляр, но просто сега е контузен.

Предсезонна подготовка:
Лагер в България -
Етър - Плимут 0:7
Пирин - Плимут 0:4
Черно море - Плимут 1:5
Запознаване на феновете с отбора за новия сезон:
Плимут - Лийдс 3:0

В тези мачове най-добре се представиха нападателите.
Дарил Мърфи - 4 мача - 6 гола - 4 асистенции
Удоджи - 4 мача - 9 гола - 2 асистенции

Добрите новини продължиха. Станах сателит на Манчестър Юнайтед. Много се радвам и сега почвам сезона.

Не започнах сезона по най-добрия начин.
Бристол Сити - Плимут 1:1 (Абду 1:1 '90)
Шрюзбъри - Плимут 0:3 (лийг къп, Мърфи 2, Удоджи)
Плимут - Хъл Сити 3:1 (Удоджи, Мърфи, Керъл)
Кристъл Палас 2:0 Плимут
Милоу 2:1 Плимут (Маклийн)

Освен това са контузени звездите - Удоджи и Мърфи. Надявам се да се оправят и да допринесат да се борят за промоция. Наложи се да взема под наем Виктор Аничебе за 3 месеца.
0

Потребителят е неактивен   darkancho 

• Регистриран: 05-April 05

crazysasho каза:

Сега разбрах , че най-големия ми проблем е на вратата ... Вилкан Демирел и Сердер нищо не пазаят и на двмата им вкарват голове от над 25 метра играчи дето далечните удъри са им на 7-8 ... Лошото , е че нямам пари и търся някой млад вратар за под наем фаст ...

Ами вземи си Кевин Олимпа...За 2-3 мача става незаменим...Вади страхотни положения...Незнам точно колко струва,но мисля,че ще може и под наем да го вземеш :)
0

Потребителят е неактивен   kynad 

• Регистриран: 27-September 05
При мен сезона с Нюрнберг е много интересен. Започнах го отлично след първите два кръга бях 4-ти. Но сле това видяхте колко контузени имах, после Христеас получи наказание за 3 мача. Останаха само Фалкао и Иван, но пък и Иван се контузи. В следствие на това паднах до пред последното място! Чесно да ви кажа обичам а става така. Изпадам на самото дъно и почвам да изпулвам. Така и стана. След 4 мача без гол, дойде мачът с Славия Прага за УЕФА. Победих ги и влязох в УЕФА. Последваха две победи в Бундеслигата, едната над четвъртия. Надявам се изкачването нагоре да продължи. Така е много интересно - да паднеш до дъното и впоследствие ако можеш да го извадиш.
Не давам снимки, защото пиша от друг компютър.
0

Потребителят е неактивен   darkancho 

• Регистриран: 05-April 05
Ванка дано изплуваш :) А в УЕФА каква група ти се падна?
0

Добрата ми серия продължава - Нюрнберг - Рапид 2:0. Вече съм с 4 поредни победи.
Групата на УЕФА:
Публикувано изображение

Резултатите (след червената линия е добрата ми серия)
Публикувано изображение

Класирането:
Публикувано изображение

Отборът:
Публикувано изображение
Според вас имам ли сили за УЕФА с този състав?

Сега ще покажа някои от най-важните ми играчи.
Фалкао - взех го за 4 милиона, вече е 6 и е най-стабилния нападател.
Публикувано изображение

Кабрал - най-стабилния ми защитник. Лятото ми излезе малко скъп, но си струва.
Публикувано изображение

Адаша - Иван Саенко. В началото го гласях за резерва, но вкарва много и е грехота да търка пейката:
Публикувано изображение

Как мислите - как е отборът? Със сигурност е интересно, дано победната серия продължи.
0

• Град:Козлодуй Favoured Clubs: CSKA Sofia Favoured Personnel: Shaun Maloney, Zinedine Zidane, Reyes
Имаш много потенциал в съставът ти, но мнението ми е, че отбора още не е готов за цикъл "Четвъртък - Неделя", така че няма да е голям проблем ако отпаднеш на европейски фронт. Според мен зимата или лятото трябва да мислиш за нов халф с организиращи функции. Иначе е много интерестно.

Междудругото, възхищавам ти се за здравата психика дето имаш. Абсолютно по никакъв начин не показа, че ти е гадно за сейфа ти с Етър, който беше уникален. Ако това се беше случило на мен, щях да имам най-малко 3 часов психически шок.
0

Потребителят е неактивен   nikiunited 

• Регистриран: 05-January 07
Айде и аз да си кажа за сезона с Нюпорт . Снощи свърши . Направо , ако не беше толкова късно щях да дигна всичко нагоре с краката :) скъсах се от кеф . В първенството завърших четвърти на 2 точки от втория , а първите бяха на 20-25 точки пред всички . Доволен съм , защото в началото прогнозите бяха , че ще завърша в средата на таблицата . Та така , дойдоха плейофите . Играх срещу Кембридж Сити . Два страхотни мача за моят отбор .
Нюпорт Каунти 2 - 0 Кембридж Сити . Голмайсторите не ги помня . Бях в екстаз . Надиграх ги по всички показатели .
Кембридж Сити 0 - 1 Нюпорт Каунти . И тука не помня голмайстора . Та ето ме на финала срещу някакъв отбор . Много му беше трудно името .
И.....победа ,Нюпорт Каунти са в Blue Square Premier . Победих ги с 1 - 0 . Още в 8та минута един от ключовите ми играчи получи червен картон и си казах , че съм дотук , но момчетата не мислеха така и играха страхотно през целият мач :) Почерпихме се . Напихме се като хората и те така :occasion:
Това беше за първенството , а за другите турнири и за целия сезон ще разказвам по-късно със снимки.

Ванка , браво човече , невероятен си :)
0

Ники браво. Голямо постижение е това, защото доколкото разбирам преди да поемеш отбора си бил типичен средняк. Браво. :)
Аз направих още 2 победи. Едната беше срещу 2-рия Щутгарт с 1:2 като гост. Много хубава победа. После дойдоха Байерн Мюхнен и ме биха с 0-2. Много са силни. Няма кой да ги спре.
Иначе сега продадох още един защитник и вече имам 8 милиона. Задължително ми трябва халф. Най-проблемния ми пост е това.
0

Продължавам кариерата ми с Плимут. Вече 4 мача имам само победи -
Плимут - Саутхемптън 2:0 (Аничебе 89' , 90')
Бърнли - Плимут 0:1 (Абду '53)
Плимут - Блекпул 3:1 (Удоджи 16', Ийгълс '21, Аничебе '48 )
Плимут - Норич 4:0 (Аничебе 16' , 33' , 66' , Удоджи '72)

Много важни победи, които ме изкачиха до 2-рото място. Удоджи се завърна по перфектен начин, а Аничебе отлично се включи в отбора за да замести Дарил Мърфи, който вече се оправи, но ще постои на пейката докато възвърне формата си.
0

Потребителят е неактивен   kaanei 

• Регистриран: 05-October 07
  • Град:Пловдив
Завърши сезон номер 2 с Рединг ... Първо започвам с Купата на Лигата ... Отпаднах още в 1 кръг с 2:0 от Плимут с 2 дузпи :) без коментар ...
Във ФА Къп стигнах 5 кръг ... В УЕФА уцелих трудна група : Валенсия , Лацио , АЕК и Славия Прага ... В първият мач : Валенсия - Рединг 2:1 , после паднах от лацио 2:0 и трябваше 100% да бия славия прага за да мога да си запазя шансовете .. но уви ... Славия П - Рединг 2:1 ... И в последният мач който нямаше смисъл бих АЕК с 3:1 .... В Шампионата заяърших 11 :cry: :cry: :cry: И от това съм най много разочарован ... :cry: А очаквах класиране за УЕФА ... :cry: Не стига всичките провали през сезона а и се прецаках с 20 М ( 12 за Нилмар и 8 за 1 ДЦ и на двамата не дадоха виза ) :)
Ето и трансферите които направих през изминалият сезонн :
Маниш - 3 М ( взех го за бакъп ако някой се контузи да имам добър заместник )
Гарет Бейл - тука трансфера е по особен ... Тотнъм ми купиха Исаксон за 10 М + Гарет Бейл )
Марко Амелиа - 20 М ( за заместник на Исаксон )
Селсиньо - 10 М ( зимата го продадох за 20 М
:) )
Иван Ракитич - 13.75 М
Също взех още 3-4 на фрий ... Продадох играчи общо за 35 М
.. Сега ще видим какво ще отпусне бордът и ще видим кой ще купя ... :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   sumercho 

• Регистриран: 08-December 06
Аз май ще зарязам Шрюсбъри,вече 20 мача от новия сезон не мога да набарам правилната тактика,явно съм си бая слабичък мениджър..!!!Правя някакви луди хиксове 2-2,3-3 и то заради мойте глупости!!!Чудя се,хем ми се играе,ама с толкова лоша игра на отбора понякога ти се убива желанието за игра!!!Или ще продължа с тях,или ще взема няой среден отбор в Англия или Германия както kynad!!!
0

• Звездата
Гледам всички сте се разписали и мисля , че и аз трябва да се включа :)

Лошата новина е , че съм на 6 място в първенството , но добрата , е че не защото падам или Х а защото аз печеля и всички други също печелят ... :) Излезнах от групите на УЕФА както ви писах и ми се паднаха Ланс ей сега мина първия ми мач с тях победих с 2:1 на мой терен след като ми вкараха гол в даденото 5 минутно продължение , което беше направо скандално ... Нито 1 жълт картон само аз направих 2 смени и оня направи 2 , а съдията аде 5 минути...

За купата преминах груповата фаза като лидер и на 1/4 финал ми се паднаха Бешикташ , които са ми абонати... На техен терен направих 1:1 , а на мой 0:0 и дойде време за дузпи ... Там победих след бразилски гол на бразилеца Брено , който биеше 8мата дузпа :)

След това за първенството победих Кайзериспор (отбора на Иванков) , които бяха на 1 място с 5:2 и може да се каже , че от 6 мача имам само победи :) До края на п-вото остават 11 кръга а съм на 9 точки зад първия ... Стискайте палци :)
СеСеКа това си ти!
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   activate 

• Регистриран: 12-May 06
  • Град:Stadio Giuseppe Meazza||AC MILAN
Айде и аз да ви се похваля. Реших да почна с Олимпиакос. След като им поисках пари ми отпуснаха 11 млн за трансфери. Ето кои привлякох с тези пари:

- Богдан Станчу /1.7 млн/ - млад доста обещаващ нападател
- Пабло Пиати /1 млн/ - тук малко повече се изръсих, но имаше оферти към него и от отбори като Лацио и Палермо и едниствения шанс да го взема беше да приемат само моята оферта и затова предложих доста повече от другите :)
- Фелипе /7.25 млн/ - трябваше ми стабилен централен защитник че моите не ставаха и реших да го купя - въпреки че ми отиде бюджета за него - все пак е доста добро момче (ако не се лъжа имаше 185 ПА :) )
- Сергей Кисляк /250к/ - един от любимците ми от миналия ФМ - евтин и много полезен играч :)

Не съм продавал никой. Ето как изглежда отбора ми в момента:
Публикувано изображение

В първия мач от първенството ми беше отредено да играя срещу основния конкурент за титлата - Панатинайкос. Ето го и мачО:
Публикувано изображение

Защитата беше малко калпава ама се надявам занапред да се сработят и да мачкат :) A Белучи за пореден път доказва какъв е ненормалник на тоя ФМ :)
0

Потребителят е неактивен   danaisco 

• Регистриран: 12-October 07
Така след като взех Кайзерите имах малък лагер в България където ме разкатаха 4 5 мача всеки отбор с който има приятелски ме биеше...Головата ми разлика беше приблизително 1:20 xD
Ами това беше по скоро физическа подготовка за мойте момчета и не ги съдя за тези загуби.
Та първия ми официален мач от откриването на сезона беше за купата срещу някакви неизвестни кофти име беше..
Още в четвъртата минута ги поведох но веднага след това ме изравниха...и дойде заветната 30 минута където нещата за мен се влошиха..Червен за катара и с 3 дефа докрая на полувремето..за мой късмет нищо интересно пред моята врата...второто полувреме тряяшеда заиграя малко по дефанзивно заради червения и се пуснах 4-1-4-1
И за мое щастие за 5 минути направих 1-3...и като цяло това беше основното в края на мача ми вкараха за 2-3 и ги отстраних за купата...

Кайзерслаутерн - Аугсбург 3:1
Тука нещата се развиха по подобен на горния мач начин...поведах...но ме изравняват и отново с два бързи гола побеждавам...

Трансферите ми:
Публикувано изображение

Състава ми:
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (236 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login