Форум

Data.BG Форуми: Мнения за мобилен оператор и домашната им интернет услуга - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Мнения за мобилен оператор и домашната им интернет услуга

Потребителят е активен   ivottoshev 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 27-January 07
  • Град:НА МАСАТА (или под нея)
  • Интереси:ДАРТС

Преглед на мнениеValeryVasylev, на 11.05.19 - 17:40, каза:

Значи това, което си мислих, че виваком ми предлагат - по-евтин договор + Ел Си Ди телевизор не е вярно, защото не сме им били клиенти.

Предвид това, което се предлага на пазара избрахме да преподпишем с мтел за 24м договр като получаваме следното за 50лв/м:

Акценти

- 200мегабита нет
- Макс спорт (4 канала), евроспорт (2 канала), новаспорт, ринг, спортал, едж екстрим, екстрим спортс, ауто мотор спорт, трейс спорт, диема сп (2 канала), канал за коли само и бой
- ейч би о-та, синемакс 1 и 2, сънденс, ти ви бокс (3 канала), тв 1000, тв 1, комеди централ, муви стар
- ен би си, скай нюз, си джи ти ен, ариранг
- дискавърита, нешенъл джиографици, вайасат нейчър и експлорър
- 1 класик, мтв (4 канала), меджик (великобритания) и меджик, ви ейч 1, кисс, канал само класическа музика
- сложиха ми оптически кабел и ми смениха стария рутер. На уифи лаптопът лови 92 мегабита от 100 възможни (но предпочитам на кабел).
- Филипс 32 инча Ел Си Ди и Хаш Де (1080 картина) намален от 300лв на 150лв предвид пакетът интернет и телевизия.

Телевизора е "HD ready" не е "Full HD" за да имаш 1080 картина. Това е рекламен трик и картината ще ти е само 720p.
А относно програмната им схема - същите неща ги има и при Виваком но там щеше да имаш и BTv Comedy HD; BTv Cinema HD и Moviestar HD, които при А1 са само в SD вариант. Плюсовете на А1 са, че на повече канали (примерно HBO 2 и 3, Cinemax и др.) можеш да връщаш назад.
ПО-ДОБРЕ КОРЕМ ОТ БИРА, ВМЕСТО ГЪРБИЦА ОТ работа
0

Потребителят е неактивен   arcovk 

• Регистриран: 27-August 06
Много са 50лв!
Аз вече минах на DilisNet 200 мегабита и ми предлагаха и телевизия 300канала + всичките спортни за около 30лв...
0

Потребителят е неактивен   ValeryVasylev 

• Регистриран: 13-December 10

Преглед на мнениеivottoshev, на 11.05.19 - 21:05, каза:

Телевизора е "HD ready" не е "Full HD" за да имаш 1080 картина. Това е рекламен трик и картината ще ти е само 720p.
А относно програмната им схема - същите неща ги има и при Виваком но там щеше да имаш и BTv Comedy HD; BTv Cinema HD и Moviestar HD, които при А1 са само в SD вариант. Плюсовете на А1 са, че на повече канали (примерно HBO 2 и 3, Cinemax и др.) можеш да връщаш назад.

Отворих пак уебсайта да прочета и наистина няма изрично изписано ''HD 1080p'' а само едно ''HD'', което е най-вероятно 720p, както казвате. Но и преминавайки от кинескоп към 720p на 32 инча си е цяло изживяване! Все пак не мога да очаквам повече за 300лв.

Не гледам би ти ви комеди и синема, но муви стар го гледам. Все пак предпочитам повече канали. А и на Виваком нямаше да ми дадат телевизор. Също така като ми свърши договора, както казаха в предната страница вдигат цените, което не ме устройва.

arcovk
Много са 50лв!
Аз вече минах на DilisNet 200 мегабита и ми предлагаха и телевизия 300канала + всичките спортни за около 30лв...

Така е. Но вече споменах на предната страница, че не ме покриват. А и те не предлагат телевизор, което не ме устройва.
0

Потребителят е неактивен   My7hY 

• Регистриран: 23-March 09
  • Град:София
Много странно защо предлагат още 720p телевизори с оферти за HD канали(няма идея дали всички HD канали са 1080 или има нещо,което върви на 720).
Аз взех телевизор точно от мтел,преди около 5-6 може и повече години и си е FullHD,а беше също порядъка на 300-400лв.
0

Потребителят е неактивен   radoykuzmanov 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 27-February 03
Гледам, сте запознати та да попитам,ако откажа да преподпиша договора когато изтече пак ли ще плащам нормално като за договор или????
1. Нямам Facebook 2. Не Гледам Телевизия
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Не, влизаш при съвсем други цени и доста често по скъпи.
Ако не си доволен от сегашният си договор по добре отиди и говори да ти го подобрят, но не оставяй да ти изтече.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login